Конспект заняття з малювання для молодших дошкільників "Жучок сонечко"

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

19.01.2020

2990

88

2

Опис документу:
поглиблювати знання дітей про навколишній світ природи про рослини найближчого оточення-весняні квіти,вчити виконувати зображення за зразком, закріпити вміння щодо прийомів ліплення: скочування,розкочування,розплющення,створювати зображення на площині аркушу;розвивати пізнавальну активність,самостійність,охайність.Виховувати бережне ставлення до природи,бажання займатися ліпленням.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Конспект заняття з малювання( 1 молодша група)

Тема: Жук–сонечко.

Програмовий зміст: Навчити дітей малювати фарбами, пальчиками; закріпити знання кольорів( червоний,чорний); розвивати відчуття кольорів, форми; формувати позитивне сприймання навколишнього світу; розвивати творчу уяву,мислення; виховувати почуття радості від творчої роботи, бажання малювати;

Обладнання: ілюстрації жуків- сонечків або іграшку жук- сонечко; паперові форми жучків- сонечок червоного кольору; гуаш чорного кольору; серветки

Хід заняття

| Вступна частина

Дітки, зараз я вам розкажу віршик, а ви послухаєте і скажіть про кого він.

Жучок маленький сонечко,

Влетів через віконечко,

На крильцях червоненьких,

Є цяточки чорненьки.

Про що йдеться у віршику. Так, вірно про жучка- сонечка.

З настанням холодів жуки- сонечки ховаються у теплих місцях та навіть у людських оселях.

До нас в гості теж сьогодні завітав жучок- сонечко.Але воно чомусь сумне. Щось з ним не те? Ви помітили? На його спинці відсутні чорненькі цяточки.

Допоможемо жучку намалювати пальчиками цяточки на його спинці?

|| Основна частина

Сідайте на стільчики за столи. Нагадую вам, як користуватися фарбою за допомогою пальчиків. Вмочуємо пальчик у фарбу чорного кольору, потім ставимо відбиток на папері. Після завершення малювання витираємо палець серветкою, а після всього малювання миємо руки у туалетній кімнаті. Підготуємо наші пальчики до роботи.

Пальчикова гімнастика

Один, два, три, чотири, п`ять!

Вийшли пальці гуляти.

Погуляли, погуляли, іще трошки пострибали.

Тут став дощик накрапати.

Стали пальчики тікати.

||| Заключна частина

Подивіться як зрадів наш гість. Він дуже вдячний за те, що ви намалювали так багато крапочок на спині. Молодці, тепер можете відпочивати.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.