Конспект заняття з фізкультури "Ми маленькі українці"

Опис документу:
Конспект заняття з фізкультури "Ми маленькі українці" з елементами патріотичного виховання для дітей середнього дошкільного віку . Мета заняття полягає не тільки в удосконаленні фізичних навичок та якостей дітей,але і виховання почуття приналежності до свого народу, патріотизм .

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Конспект заняття з фізкультури для дітей середньої групи

Ми маленькі українці”

Мета: Удосконалювати навички повзання по гімнастичній лаві та пролізання в обруч правим та лівим боком,поліпшувати орієнтацію у просторі,розвивати швидкість,спритність та витривалість. Закріпити знання дітей про Батьківщину, державні та народні символи, звичаї українського народу. Виховувати почуття приналежності до свого народу, патріотизм та дружелюбні відносини .

Обладнання: гімнастична лава, 2 великих обруча на стояках, кеглі, султанчики для ЗРВ( по 2 на кожну дитину), горщик та деревяна ложка, «коні» 2шт., віночок (квіти для гри) ,муз.супровід.

Підготувала та провела: інструктор фізкультури Мушка М.В.

Вступна частина .Звучить музика (Н.Май Пісня про Україну) Заходять діти

Фізінструктор:Добрий день, малята,хлопчики й дівчата.

З давніх пір і понині ,кажуть у нас в Україні ,здоровенькі були.

Діти: здоровенькі були!

Шикування в колону один за одним. Ходьба звичайна.Ходьба навшпиньках;на пятках.Біг у середньому темпі з зупинками по сигналу(4-5р.)Ходьба. Перешикування в дві колони із заведенням ланок.

Підготовча частина. Комплеск ЗРВ «Ми маленькі українці» з жовто-блакитними султанчиками.( запитати у дітей,що нагадують ці кольори, нагадати про державний прапор)

Основна частина.

Фізінструктор: Діти,а чи знаєте ви,чому українські козаки таки сильні та витривалі? (розсуди дітей) Так,вірно,бо вони багато тренувалися. Ми хочемо бути такими сильними ,спритними,витривалими? Тоді «долаємо перешкоди» та тренуємось.

Проповзти по гімнастичній лаві,лежачі на животі та підтягуючись руками. Пролізти в обруч. Швидкий біг оббігаючи кеглі,які розставлені по прямій,5-6 на відстані 40см одна від одної (діти виконують за одним,3-4 підходи).

Перешикування у дві колони.

Естафета «Спритні козачата» («на конях» або можна замінити звичайними гімнастичними палицями)

Народна гра «Дощик» (грають 3-4рази)

Народна гра «Склади квітку до віночка»

Заключна частина.

Ходьба у повільному темпі «по звивістій доріжці». Вправи на дихання.

Фізінструктор: Молодці малята. Ви справжні українці,козачата. Сильні,спритні,дужі - бо зі спортом дружите!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»