Конспект заняття з БЖД "Коли я вдома сам"

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

14.03.2020

990

17

0

Опис документу:
Закріпити в дітей правила поводження з незнайомими людьми,розширити уявлення про небезпеку,що може виникнути,коли поруч немає рідних;навчити сором’язливих,нерішучих дітей діяти впевнено і рішуче під час небезпеки;виховувати увагу і дисциплінованість.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Безпека життєдіяльності дитини

Коли я вдома сам

конспект заняття

Підготувала

вихователь Н.С.Іванців

Тема: «Незнайомці»(за твором В.Сухомлинського «Перший страх курчатка»)

Програмовий зміст: закріпити в дітей правила поводження з незнайомими людьми;розширити уявлення про небезпеку,що може виникнути,коли поруч немає рідних;навчити сором’язливих,нерішучих дітей діяти впевнено і рішуче під час небезпеки;виховувати увагу і дисциплінованість.

Матеріали та обладнання: інформаційний стенд з безпеки дитини, м’які іграшки котика і курчатка,атрибутика до гри «Неслухняне курчатко»;для аплікації – аркуші зеленого кольору (травичка),округлі форми жовтого кольору (голова і тулуб) та трикутники (крильця),клей,пензлі,серветки.

Хід заняття:

Читання та аналіз твору В.Сухомлинського «Перший страх курчатка»

--що зробило курчатко? (самовільно пішло від мами-квочки)

--що воно побачило навкруги? (чудовий і прекрасний світ)

--з ким хотіло поділитися радістю? (з незнайомою істотою)

--яка небезпека може статися від спілкування з незнайомцями? (вони можуть бути недобрими, злими і завдати шкоди)

--як слід поводитися при появі небезпеки від незнайомих людей? (коли ти вдома сам,не слід відчиняти двері незнайомцям,постукати в стіну до сусідів,подзвонити мамі по телефону,рішуче відповісти,що зараз прийде тато і т.д.)

Дидактична вправа «Будьмо знайомі».

Мета:вправляти в умінні чітко та зрозуміло називати своє імя,прізвище та по батькові,домашню адресу;знати членів своєї родини.

Рухлива гра «Неслухняне курчатко»

Я малесеньке курчатко, у садочку моя хатка. Ціпу-ціпу,куд-кудак – мене мама кличе так.

Аплікація «Курчатко»

Підсумок . Хоча світ довкола прекрасний і вам хочеться пізнавати його,проте в ньому бувають і небезпеки. Щоб не сталося лиха,будьте уважними,обережними та слухняними.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.