Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Визначення освітніх труднощів першого рівня підтримки в освітньому процесі
»
Взяти участь Всі події

Конспект заняття "Маленьки помічники"

Математика

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки)

04.06.2021

95

1

0

Опис документу:
Продовжувати фіксувати увагу дітей на формі предметів, зіставляти форму предметів зі зразками, вчити розрізняти кольори, формувати образне мислення, розвивати дрібну моторику рук, швидку орієнтацію в просторі, вміння діяти за правилами, слухати і чути дорослого. Виховувати дружні стосунки, доброзичливість, бажання виконувати завдання.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Маленьки помічники

Мета: продовжувати фіксувати увагу дітей на формі предметів, зіставляти форму предметів зі зразками, вчити розрізняти кольори, формувати образне мислення, розвивати дрібну моторику рук, швидку орієнтацію в просторі, вміння діяти за правилами, слухати і чути дорослого. Виховувати дружні стосунки, доброзичливість, бажання виконувати завдання.

Матеріал: лялька, крупи, кольорові кульки, килимок, іграшкові ведмеді.

Хід заняття

Вихователь: Діти, сьогодні ми з вами потрапили в казочку… Жила дівчинка Маша. Пішла вона до лісу і заблукала. Ходила-ходила і натрапила на будиночок, в якому жили… Хто?

Діти: Три ведмеді

Вихователь: Так. Тато-ведмідь (показує іграшку), мама-ведмідь (показує) і маленьке ведмежатко (показує іграшку). Тато-ведмідь йшов на пасіку, зачепився за килимочок і зіпсував його. Маша хоче, щоб ми допомогли «залатати» килимок.

Гра «Залатай килимочок»

Перед дітьми лежить килимочок з пустими отвірами різної форми.Поруч лежать геометричні фігури, які треба вставити у ці «віконця».

Вихователь: А мама-ведмедиця хотіла зварити їсти, але розсипала крупи. Не засмучуйся, дітки допоможуть…

Гра « Сортування круп»

Діти сідають за стіл. Перед кожною дитиною дві тарілки, в одній гречка і квасоля, друга порожня. Діти вибирають квасолю і кладуть в тарілку.

Вихователь: Маша каже, що маленьке ведмежатко гралося в пісочку і загубило кульки. Дітки охоче допоможуть…

Завдання «Ігри з піском»

В піску м’ячики жовтого, зеленого, червоного, синього кольору. Іх треба розкласти у відповідні кошики.

Вихователь: Дітки, у кого в гостях ми сьогодні були? Сподобалось вам? Молодці, ви дуже гарно виконували всі завдання, але нам час повертатися. Скажем всім: « До побачення!»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили