Конспект заняття "Кишковопорожнинні. Загальна характеристика кишковопорожнинних"

Опис документу:
Навчальна ознайомитись з загальною характеристикою кишковопорожнинних Розвиваюча розвивати вміння дослідницької роботи та роботи в групах; Виховна виховувати спостережливість, увагу; формувати екологічну культуру

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Заняття гуртка «Біологія тварин» Дата 23.10.17

Тема: Кишковопорожнинні. Загальна характеристика кишковопорожнинних

Мета: Навчальна

ознайомитись з загальною характеристикою кишковопорожнинних

Розвиваюча

розвивати вміння дослідницької роботи та роботи в групах;

Виховна

виховувати спостережливість, увагу; формувати екологічну культуру

Цілі заняття: розглянути загальну характеристику кишковопорожнинних, сформувати поняття про еволюційні зміни в будові

Тип заняття : комбіноване

Обладнання та матеріали: таблиці, малюнки, фотографії, які ілюструють особливості росту і розвитку кишковопорожнинних

Хід заняття:

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань

Вкажіть ознаки, характерні:

А – для одноклітинних тварин;

Б – для багатоклітинних тварин.

1. Мають клітинну будову.

2. Тіло складається з багатьох клітин, які відрізняються між собою за будовою та виконуваними функціями.

3. Рух забезпечують несправжні ніжки, джгутики чи війки

4. Вони заселили усі середовища мешкання – водне, наземно-повітряне, ґрунтове й організми інших істот.

5. Відповідають на вплив зовнішнього середовища переважно у вигляді таксисів.

6. Газообмін відбувається через поверхню клітини.

7. Реакції тварин на подразники відбуваються за участю нервової системи.

8. Властиве переважно статеве розмноження, зрідка – вегетативне.

9. Арцела, фораменіфери, трипанозома, токосплазма.

10. Опосум, гіпопотам, капібара, хом’як.

ВІДПОВІДІ А 1, 3, 5, 6, 9; Б 1, 2, 4, 7, 8, 10. Бали А = 2,5; Б = 2,5

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Проблемне питання : «Чи являються кишковопорожнинні цінними організмами для людини?»

ІV Виклад нового матеріалу

  1. Загальна характеристика

  2. Історія вивчення

  3. Розгляд ілюстрацій та обговорення

  4. Виготовлення макету розмноження гідри

V. Узагальнення та систематизація знань

1. Відповідь на проблемне питання

VІ.Підведення підсумків заняттґя

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
0
2
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!