Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця
План-конспект заняття
Ансамблю народного танцю
(початковий рівень, перший рік навчання)
Тема уроку: Закріплення основних рухів танців закарпатського регіону.
Мета: Дидактична – сформувати теоретичні і практичні уміння і навички у ході навчання.
Розвиваюча – удосконалення танцювальної майстерності та віртуозності при виконанні рухів
Виховна – заохотити до праці та сформувати свідоме відношення до занять танцем.
Тип уроку: комбінований (закріплення пройденого матеріалу та формування нових знань, умінь, навичок)
Обладнання: хореографічний клас;
станок;
баян,
CD програвач
Тривалість уроку: 30 хв.
Організаційний момент: налаштування на урок. Техніка безпеки.
Уклін 2/4 (5 хв.)
Розігрів по колу 2/4, 4/4 (10 хв.) Завдання: укріпити опорно-руховий апарат дитини, розвити силу та витривалість. Зацікавлення дітей до вивчення основ танцювального мистецтва.
- Танцювальний крок з роботою рук,
- крок на півпальцях;
- крок з пружиною;
- крок з ударом стопи;
- крок з підйомом ноги у положення на passé;
- біг з підйомом колін назад та вперед ,
- Sauté по 1 позиції,
- Shasse
- Port de bras в українському характері
- Перемінний крок
- Бігунець та jete
- Марш по колу (руки - перше Port de bras)
Розігрів біля станка 2/4 (3 хв.) Завдання: закріплення основних елементів розігріву. Розвиток гнучкості м’язів спини, сили та рухливості стопи, еластичність суглобів. Метод демонстрації, навчально-практичний метод.
Port de bras зі сторони в сторону та перегиби корпусу назад по 4 рази;
розтяжка назад (правою, лівою ногами);
нахил вперед, руки у 1 позиції, після чого затримати положення «складочка»
releve перехід на п’ятки 8 разів;
стрибки по1 паралельній позиції;
стрибки з піджатими ногами.
Основна частина уроку: вправи біля станка – 4/4 (10 хв.) Повторення та відтворення характерної лексики народно-сценічного танцю (гуцульського); Танцювальні комбінації на середині зали з репертуару ансамблю. Відпрацювання технічності, орієнтації у просторі. Розвиток виконавської майстерності та артистичності.
Тропіток;
Переступання;
«До-за-до» у парі;
Гуцульська присядка;
Оберти в гуцульському характері.
Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»