Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Освіта в умовах воєнного часу: виклики, рішення, реалізація
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека методичних матеріалів
  • Я у світі
  • Конспект уроку з всесвіту для учнів 2 класу на тему " Повітря. Склад повітря. Температура повітря. Вітер як рух повітря. Напрям вітру. Флюгер. Значення повітря для живої природи. Міжнародний день шкільних бібліотек."

Конспект уроку з всесвіту для учнів 2 класу на тему " Повітря. Склад повітря. Температура повітря. Вітер як рух повітря. Напрям вітру. Флюгер. Значення повітря для живої природи. Міжнародний день шкільних бібліотек."

Я у світі

Для кого: 2 Клас

20.12.2021

130

3

0

Опис документу:

Конспект уроку з всесвіту для учнів 2 класу на тему " Повітря. Склад повітря. Температура повітря. Вітер як рух повітря. Напрям вітру. Флюгер. Значення повітря для живої природи. Міжнародний день шкільних бібліотек." за освітньою програмою "Світ чекає крилатих". Урок спрямований на закріплення уявленнь про існування повітря, його склад, значення для живих організмів; розширення поняття про вітер, його рух; розвиток спостережливості, дослідницьких вмінь, умінь аналізувати і робити висновки. Урок прищеплює бажання пізнавати навколишній світ, виховувати бажання пізнавати навколишній світ.

Відображення змісту документа тимчасово вимкнено. Ми проводимо технічні роботи. Орієнтовний час виконання робіт, до 06:00 25.05.2022

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.