Сформувати знання учнів про будову серця , його роботу як головного органа кровоносної системи.Розвити вміння самостійно працювати з підручником і додатковою літературою ,навчитись аналізувати інформацію і робити висновки.Виховувати повагу і дбайливе ставлення до свого здоров’я.












