Мета: Ознайомити учнів з особливостями комунікації у тваринному світу, продовжувати розвиток навичок невербального спілкування; формувати уявлення про різноманітність навколишнього середовища; розвивати уміння порівнювати та узагальнювати отримані знання; сприяти розвитку уваги, пам’яті учнів; виховувати бережливе ставлення до природи.

















