+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Предмети »
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Конспект уроку " Основи редагування"

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

План уроку № 6.

Предмет : «Основи технічного редагування та оформлення тексту».

Тема програми: Основні поняття видавничих систем.

Тема уроку: Апаратне забезпечення видавничих систем.

Мета:

Навчальна:

сформувати в учнів знання видів та характеристик шрифтів.

.

Розвиваюча: розвивати розумову та пізнавальну активність, пам'ять, увагу, зорову координацію, підвищувати інтерес до предмету.

Виховна: виховувати дисциплінованість, самостійність у роботі, формувати цікавість до здобуття практичних навиків.

Методично-технічне, дидактичне забезпечення уроку: картки для контролю знань, опорний конспект

.

Тип уроку: комбінований

Методи навчання: бесіда, пояснення нового матеріалу, самостійна робота з картками-завданнями.

Між предметні зв’язки: інформатика.

В результаті вивчення теми, учні повинні знати:

  • Поняття видів та характеристик шрифтів.

Учні повинні вміти:

  • Давати пояснення видів та характеристик шрифтів

План уроку

Хід уроку

Вид роботи

Час (хв.)

Дії вчителя

Дії учнів

І. Організаційна частина

1-2

  1. Привітання

  2. Перевірка відсутності учнів

Привітання

Французький письменник Віктор Гюго „Розум людський має три ключі, які все відкривають: знання, думка, уява”. Так сьогодні будемо здобувати знання, формувати думку та розвивати уяву.

ІІ. Актуалізація опорних знань

10

.

Вивчення нового матеріалу завжди ґрунтується на знаннях. Ось чому ми зараз з вами пригадаємо знання, які ви маєте та знадобляться для оволодіння новим матеріалом уроку:

- Поліграфія, гарнітура шрифту.

- Логотип, фальцювання.

- Поняття тираж, оригінал.

Відповідають, дають пояснення відповідей.

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

2

Сьогодні на уроці ми будемо вивчать важливу тему : основні терміни, що використовуються в видавничих системах, знання якої є надзвичайно важливими для подальшого оволодіння знаннями з професії.

Уважно слухають

IV.Повідомлення теми і мети уроку

3-4

Тема: Основні терміни, що використовуються у видавничих системах.

План уроку

  1. Поліграфія. Гарнітура шрифту.

  2. Оригінал, логотип, фальцювання.

Учні записують в зошит

IV.Вивчення нового матеріалу

15

Додаток - конспект…..

Учні слухають викладача та роблять записи в зошити основних понять.

V. Закріплення вивченого матеріалу

5хв.

3хв.

Гра «Що? Де? Коли?» (ЩО вивчили, Де реалізовуєься? КОЛИ застосовується?)

Робота із картками. В правій колонці записані поняття, а з лівої їхні характеристики. Необхідно з’єднати стрілками правильні відповіді.

Учні дають відповідь на запитання і перевіряють із правильними відповідями

Учні з’єднують стрілками правильні відповіді.

VI. Підсумкова частина заняття

3

  1. Підбиття підсумків

  2. Виставлення та коментування оцінок

VII.Повідомлення домашнього завдання

1-2

Домашнє завдання:

Опрацювати конспект уроку.

Записують домашнє завдання в зошит

Опис документу:
Предмет : «Основи технічного редагування та оформлення тексту». Тема програми: Основні поняття видавничих систем. Тема уроку: Апаратне забезпечення видавничих систем. Мета: Навчальна: сформувати в учнів знання видів та характеристик шрифтів. . Розвиваюча: розвивати розумову та пізнавальну активність, пам'ять, увагу, зорову координацію, підвищувати інтерес до предмету.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Організація ефективної діяльності практичного психолога в закладі освіти»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 годин
590 грн
590 грн
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись