Ведучі: - В нас сьогодні гарне свято, гостей зібралося багато.
Здрастуйте, люди добрі! Здрастуйте люди хороші!
Здрастуйте, люди веселі! Привіт вам у нашій оселі!
А яке у нас сьогодні свято?
Дитина: Завітало нині свято
В кожен дім, у кожну хату.
Осінь щедру зустрічаймо!
Дзвінку пісню засіваймо!
ПІСНЯ «Що нам осінь принесе»
Грає музика, з будиночка виглядає Лісовичок, виходить і вітається
з гостями.
Ведуча: Ти хто такий?
Лісовичок: Вітаю вас, мої любі хлопчики і дівчатка. Ви мене всі знаєте – я маленький Лісовичок-моховичок. Живу в лісі, маю багато друзів та з радістю зустрічаю всі пори року. Сьогодні маю зустріти красуню Осінь. Вона сказала, що хоче завітати в гості до другокласників ліцею 45.
Її ще немає? Де ж вона забарилася? Зараз я їй зателефоную і все дізнаюся.
Заходить в хатку. Виглядає у віконці і робить вигляд, що розмовляє по телефону. Виходить.
Лісовичок: Осінь вже збирається, але попередила, що погано знає дорогу. Ви б не могли їй допомогти знайти локацію гарною піснею?
ПІСНЯ «Осінь, осінь вже прийшла»
Під музику заходить Осінь. Танцює, осипаючи всіх листям, кружляє по залу.
Осінь: Вітаю! Вітаю! Вітаю!
Дякую тобі, Лісовичку, що запросив мене. І дякую всім діткам за пісню. Мої дорогі друзі, прийшла до вас на гостину з щедрим подарунком.















