Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Цивільний захист у закладах освіти: складаємо мобілізаційний план
»
Взяти участь Всі події

Конспект уроку математики на тему: "Додавання і віднімання чисел на основі нумерації "

Математика

Для кого: 3 Клас

13.09.2020

628

26

0

Опис документу:
Конспект уроку розроблений до підручника математики 3 клас Логачевська С., Логачевська Т., Комар О.. Має за мету актуалізувати вміння читати й записувати числа, відтворювати послідовність чисел першої сотні, додавати й віднімати число 1, додавати й віднімати круглі числа, додавати до круглого числа одноцифрове, віднімати від двоцифрового числа його десятки або одиниці; узагальнити й систематизувати знання випадків додавання й віднімання на основі нумерації; удосконалювати обчислювальні навички,
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема: Додавання і віднімання чисел на основі нумерації

Мета: актуалізувати вміння читати й записувати числа, відтворювати послідовність чисел першої сотні, додавати й віднімати число 1, додавати й віднімати круглі числа, додавати до круглого числа одноцифрове, віднімати від двоцифрового числа його десятки або одиниці; узагальнити й систематизувати знання випадків додавання й віднімання на основі нумерації; удосконалювати обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі; розвивати пізнавальний інтерес, уміння робити висновки, засновані на виконаних діях; виховувати у дітей почуття товариства і взаємодопомоги, відповідальності.

I. Організаційний момент
II. Контроль, корекція і закріплення знань
1 Повторення назви чисел при додаванні і відніманні

2 Усний рахунок

число, що містить 6 десятків та 4 одиниці;

наступне число до числа 89;

попереднє число до 30; 

більше число у кожній парі: 15 і 25 67 і 63 4 і 44;

найменше натуральне число;

найменше одноцифрове число;

найбільше двоцифрове число.

3 Каліграфічна хвилинка

Порівняйте записи чисел у кожному ряді.

70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79

7, 17, 27, 37, 47, 57, 67, 77, 87, 97

На скільки кожне наступне число в другому ряді більше за попереднє? На скільки кожне наступне число в першому ряді більше за попереднє?

4. Записати числа словами

III. Повідомлення теми і мети уроку
IV.
Повторення матеріалу
1. С.6 №1 (2 приклади самостійно)

2. №2 (усно)

3. №3

Фізкультхвилинка
V. Розвиток математичних знань

  1. 5 Колективне виконання 1 стовпчику, 2 стопчик виконують самостійно

  2. 6 (усно)

  3. Розвязування задачі №7 (усно)

  4. 9

VI. Підбиття підсумків. Рефлексія

VIІ. Дз

8, 11 (2 стовпчики)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.