Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Матеріал:

Конспект та презентація до уроку «Усне додавання та віднімання двоцифрових чисел (закріплення). Всі ми родом із дитинства. Життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка» (математика та читання 2 клас)

22.02.2023
zip
Завантажити файл

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Опис методичного матеріалу:

Навчальна мета : узагальнитиі систематизувати знання та вміння учнів з вивченої теми, удосконалювати обчислювальні навички, вправи у вирішенні прикладів і задач. Продовжувати знайомство з життям та творчістю Т.Г.Шевченка. Розвиваюча мета : Формування у учнів умінь застосовувати теоретичні знання на практиці; підвищення мотивації вивчення предмета; розвинення аналітичних здібностей.Розвиток логічногомислення, пам'яті, зоровогосприйняття, уваги.
Виховна мета : Через вивчення життєвого і творчого шляху Т.Шевченка виховувати високі естетичні смаки, позитивне мислення, прагнення зберегти своє власне Я, сприяти розвитку всесторонньо розвинутої особистості, вихованню етичних норм, гуманізму, активної життєвої позиції, довіри до товаришів.

0401uu5r-79b9-940x704.png

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

+Показати ще (47)
zip
Бінарний урок математика та українська література 2 клас.zip
18,0 Мб
Завантажити файл

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали