Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Природотерапія для дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій
»
Взяти участь Всі події

"Конспект "Опорно-рухова система" 3 клас ЯДС"

НУШ

Для кого: 3 Клас

20.01.2022

597

43

0

Опис документу:

Конспект уроку 3 клас за підручником Тетяни Гільберг, Светлани Тарнавської, Лариси Грібіян, Ніни Павич - Київ: Генеза 2020 за предметом Я досліджую світ по програмі О. Я. Савченко, "Що утворює опорно рухову систему"

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема : Що утворює опорно - рухову систему

Мета: розширити знання учнів про опорно-рухову систему та її функції; визначити значення правильної постави для здоров’я людини; розвивати пізнавальні процеси; формувати екологічну грамотність і здорове життя;

Хід уроку

I. Організаційний момент

2. Актуалізація опорних знань

Вправа « Запитання – відповідь»

- Чому людина належить до живої природи?

- Наведіть приклади органів людини. Яку роботу вони виконують?

-Навіщо людині скелет?

-Від чого залежить правильна постава?

-На які питання було важко відповісти?

(Загадка)

-Я опору тіла зоставляю

Ходить ,бігати,плигати допомагаю. Скелет

3. Повідомлення теми і мети уроку(Як Ви гадаєте,яка тема сьогоднішнього уроку?)

— Так діти, сьогодні на уроці ви дізнаєтеся про опорно-рухову систему.

ІІ. Основна частина

1. Вивчення нового матеріалу

1)Словникова робота

Органи слуху - скелет і пов'язані з ним м'язи

Скелет – це сукупність кісток тіла ,з'єднаних між собою

М'язи – тканини організму,здатні скорочуватися і розслаблятися,забезпечуючи рухи кісток скелета.

2) Вправа « Міркуємо!» ( кубик Блума )

3) Слайд 3- скелет людини

4) «Мозковий штурм»

Висновки….

Слайд4-з'єднання кісток

Розповідь вчителя за темою….

Перегляд відеоролика « Опорно-рухова система»,аналізуємо зміст

(https://youtu.be/AхdvlLhDyo8)

- Яку будову має скелет?

- Що нам допомогає рухатися?

- Хто дає команду нашим м'язам?

- Чому потрібно піклуватися про поставу?

- Як правильно носити портфель?

Фізкультхвилинка « Веселка»

5) Робота з підручником (с.15-18)

6) Робота у зошитах

7)Технологія « Крісло автора»

ІІІ. Заключна частина

1.Дидактична гра « Частини тіла»

2.Домашне завдання

Знайти цікаву інформацію про м'язи малюка.


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.