Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Конспект на тему: ПОВТОРЕННЯ МАТЕРІАЛУ ЩОДО ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ДРОБІВ

Алгебра

Для кого: 6 Клас

06.10.2020

252

1

0

Опис документу:
Мета уроку:  навчальна: • активізувати опорні знання щодо скорочення дробів, основної властивості дробу, зведення дробів до спільного знаменника, порівняння дробів, додавання і віднімання дробів; • удосконалити вміння розв’язувати задачі, які передбачають використання знань нової теми.  розвивальна: • розвивати логічне і абстрактне мислення.  виховна:  виховувати інтерес до вивчення математики;  виховати ціннісне ставлення до себе.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема: ПОВТОРЕННЯ МАТЕРІАЛУ ЩОДО ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ДРОБІВ

Клас: 6-А

Предмет: математика

Мета уроку: 

  • навчальна:

          • активізувати опорні знання щодо скорочення дробів, основної властивості дробу, зведення дробів до спільного знаменника, порівняння дробів, додавання і віднімання дробів;

          • удосконалити вміння розв’язувати задачі, які передбачають використання знань нової теми.

  • розвивальна:

  • розвивати логічне і абстрактне мислення.

  • виховна:

  • виховувати інтерес до вивчення математики;

  • виховати ціннісне ставлення до себе.

Тип уроку: засвоєння нових знань умінь і навичок.

Обладнання: 

  • ноутбук;

  • підручник.

Хід уроку

  1. Організаційний момент

Перевірка домашнього завдання.

  1. Актуалізація опорних знань.

  • Усне опитування

  • Математичний диктант

  1. Додайте дроби: 2/5+3/10;

  2. Додайте дроби: 7/12+1/4;

  3. Додайте дроби: 2/7+5/14;

  4. Додайте дроби: 4/27+2/9.

  • Незакінчене речення

  1. Розклад числа на множники,у якому всі множники прості числа, називається … (розкладом числа на прості множники);

  2. Щоб знайти додатковий множник треба… (поділити новий знаменник на знаменник даного дробу);

  3. Найбільшим спільним кратним двох чисел називається…. (найменше число, яке ділиться на кожне з даних чисел);

  4. Опишіть перший крок для того, щоб знайти суму двох дробів з різними знаменниками: (звести дані дроби до спільного знаменника);

  5. Опишіть 2-ий крок для того, щоб знайти суму двох дробів з різними знаменниками: (спільний знаменник записати в знаменнику суми);

  6. Опишіть 3-ий крок для того, щоб знайти суму двох дробів з різними знаменниками: (додати нові чисельники і результат записати в чисельнику суми);

  7. Опишіть останній крок для того, щоб знайти суму двох дробів з різними знаменниками: (якщо можливо, то скоротити отриманий у сумі дріб та виділити цілу частину);

  8. Опишіть перший крок для того, щоб знайти різницю двох дробів з різними знаменниками: (звести дані дроби до спільного знаменника);

  9. Опишіть 2-ий крок для того, щоб знайти різницю двох дробів з різними знаменниками: (спільний знаменник записати в знаменнику різниці);

  10. Опишіть 3-ий крок для того, щоб знайти різницю двох дробів з різними знаменниками: (відняти нові чисельники і результат записати в чисельнику різниці);

  11. Опишіть останній крок для того, щоб знайти різницю двох дробів з різними знаменниками: (якщо можливо, то отриманий у різниці дріб скоротити та виділити цілу частину).

ІІІ. Повідомлення теми і завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності.

(презентація)

ІV. Перевірка умінь і навичок

  • Усно:

Впр. 280, 281.

  • Фізкультхвилинка:

Із-за парт ми миттю встали,

Гарно спинки підрівняли.

Вгору тягнемось усі,

Мов трава в дрібній росі.

Потім легко всі присіли,

Наче ноги заболіли.

Потім встали, руки в боки

І зробили два підскоки.

Каблучками цок-цок-цок

І продовжимо урок.

  • Письмово:

Впр. 285, 286, 291, 295, 310.

Додатково:

Впр. 312, 316.

V. Підведення підсумку уроку

  • Було цікаво…

  • Було складно…

  • У мене вийшло …

VІ. Домашня робота

§ 8, ст.47.

Впр. 290, (317).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили