Конспект заняття на тему: Вчимося,граючись. «У пошуках скарбу українського народу»
Мета:
*Продовжувати вчити дітей розрізняти і впізнавати музичні інструменти за їх назвою та звучанням;
*Закріпити вміння виконувати рухи відповідно до музики, виразно передавати характерні особливості різних образів;
*Розвивати тембровий та звуко - висотний слух, почуття ритму та динаміки, вміння характеризувати почуту музику;
*Виховувати любов до музики, дружні стосунки між дітьми.
Матеріал: наочні матеріали до посібників «Відгадай який інструмент звучить», «Назви музичний інструмент»,аудіо матеріали: звучання український народних інструментів, «Карусель» укр. нар. мел., «Полька» муз. Глінки, музична гра «Веселий оркестр». Відеоматеріали: гра на український народних інструментах
Хід заняття:
Під музику діти заходять до залу, виконують фігурне перешиковування, зупиняються у чотири колонки.
Музичне привітання «Добрий день».
Муз. керівник: Як гарно ви привіталися, діти! Погляньте, у нас сьогодні дитсадочку гості! Давайте подаруємо їм свої посмішки!
Діти(разом):Рано-ранесенько сонечко встало,
Доброго ранку всім побажало.(діти махають ручками гостям)
Муз. керівник: Я дуже рада зустрічі з вами. В мене такий гарний настрій і дуже хочеться поділитися ним з вами.
Психогімнастика з елементами масажу
Добрий ранок! Діти повертаються один до одного.
Посміхнись скоріше, Розводять руки в сторони.
І сьогодні цілий день, буде веселіше. Плескають у долоні.
Розітремо ручки , Рухи за текстом
Носик, щічки Рухи за текстом
Будемо веселі Посміхаються
Одягнем рукавички. «Ліхтарики»
Розітрем долоньки Рухи за текстом
Сильніше, сильніше.
А тепер поплескаєм дужче, сміливіше Рухи за текстом
Вушка потремо, здорові будемо,
Посміхнемось знову:
Будьте всі здорові! Розводять руки в сторони
Муз. керівник: Ну що, у всіх гарний? (Так) Це чудово, коли день починається з гарного настрою














