Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування здоров’язбережувальної компетентності педагога: від депресивного стану до психічного здоров’я
»
Взяти участь Всі події

Конспект лекцій з дисципліни: "Економіка підприємства" на тему: "Організаційно-правові основи підприємства та його структури"

odt

Економіка

Для кого: Дорослі

18.09.2022

69

3

0

Вміст матеріалу:

odt
29,0 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Поняття підприємства та підприємництва. Класифікація підприємств та їх об’єднань.

Підприємство – це самостійний суб’єкт господарювання, створений компетентним органом державної влади для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідницької, торгової та іншої господарської діяльності. Кожне під-во є юр. особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в банку, печатку, ідентиф. код і не має у своєму складі інших юр.осіб. Для ефективного госп-ня важливим є визначення цілей створення та функ-ня під-ва. Генеральну мету під-ва називають місією. Напрямки діяльності:1.Виробничо-господарська діяльність: а)вивчення ринку товарів б)інноваційна діяльність в)виробнича діяльність г)комерційна діяльність д)післяпродажний сервіс. 2.Інтегрований напрям:а)економічна діяльність, б)соціальна діяльність.