Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Конспект " Бесіда "Ми - нація єдина , твої ми діти , Україно! "

docx

Біографія

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

06.10.2022

62

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 11 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета:поглибити знання учнів про культуру, історію свого народу, розширити поняття про єдність,незалежність і суверенність нашої держави;розвивати в учнів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави;виховувати майбутнього захисника своєї Вітчизни та формувати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної,цілісної держави та захисту її кордонів.

Ми живемо на чудовій мальовничій землі, в Україні. Тут народилися і жили наші прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь українського народу, що сягає сивої давнини. Становленню української державності передували століття боротьби наших предків, титанічна робота великих політиків та історичних постатей, просвітителів народного духу, діячів науки і культури.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.