Дуже давно, коли на Землі ще не було людини, грунт пробив маленький пагінець, потягнувся до неба, до сонця і розквітнув квіткою. Якою була та квітка, ніхто не знає. Але, безсумнівно, у світ прийшла краса.
Квіти супроводжують нас усе життя: від народження й до останньої хвилини. Перший урок і останній дзвоник, перше побачення й остання зустріч, трудовий успіх і героїчний вчинок – завжди квіти, які даруємо ми і які дарують нам: мовчазні і водночас такі красномовні.
Квіти – це шана і дяка. Тож сьогодні ми вирушаємо з вами в подорож до квіткового містечка – найпрекраснішого, чарівного, таємничого місця в цьому світі. Зустрінемось з чудовими осінніми квітами. Серед них маємо вибрати ту, яку назвемо "Міс Квіточка - 2024".















