До ЗНО з ГЕОГРАФІЇ залишилося:
0
5
міс.
3
0
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Конкурсна програма "Кохання з першого погляду"

Опис документу:
Вечір для старшокласників "Кохання з першого погляду". Кохання - це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є , є такий день. Він відзначається з особливою серйозністю майже по всьому світу 14 лютого.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Кохання з першого погляду

Ведуча 1: Добрий вечір, дорогі друзі!

Ведуча 2: Вітаємо всіх закоханих!

Ведуча 1: Ми з вами маємо чудову нагоду помандрувати країною Любові, поблукати вулицями великого щастя.

Ведуча 2: Адже зовсім скоро - свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. І завдячуючи якому продовжується життя на землі.

Ведуча 1: Кохання це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є є такий день. Він відзначається з особливою серйозністю майже по всьому світу 14 лютого.

Ведуча 2: А свято називається Днем святого Валентина. Чому саме Валентина запитаєте ви? Вважають, що саме цей святий опікується закоханими.

Ведуча 1: приводу цього є багато версій. За однією з них ми дізнаємося, що в ст. до н. е. римський імператор заборонив одружуватись молодим людям. Він вважав, що одруження робить мужчин поганими солдатами. Молодий єпископ Валентин порушив наказ імператора і одружував молоді пари таємно. За це його кинули до в'язниці.

Ведуча 2: Там Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Перед стратою своїй закоханій він надіслав листівку-зізнання в коханні з підписом "Від Валентина".

Ведуча 1: Відтоді, в день Валентина закохані коханим надсилають анонімні листи-зізнання і називаються вони "валентинками". Окрім валентинок в цей день закохані дарують ще й подарунки.

Ведуча 2: Отже, у нас сьогодні з вами свято кохання і перед тим, як запросити на сцену наших учасників дозвольте представити вам маленьких зірочок, які і розпочнуть сьогоднішнє свято.

Ведуча 1: Тож, зустрічайте бурхливими оплесками __________________________

(Номер) 

Ведуча 2: Сьогодні ми власними очима побачимо, що кохання з першого погляду насправді існує. Представлені нами дівчата і хлопці, познайомившись і відповівши на декілька запитань, виберуть собі пару. А ви, дорогі друзі, своїми оплесками та змаганнями в конкурсах допоможете визначити, хто ж стане ідеальною парою.

Ведуча 1: Отже, наші учасники! 

(Ведучі за допомогою жеребкування по черзі обирають імена хлопців і дівчат)

Ведуча 2: День св. Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з головних правил – робити коханим подарунки – так звані «валентинки», вони обов’язково повинні мати форму серця. Разом з подарунками ви зізнаєтесь в коханні. До речі, в середньовіччі існував звичай: найдовшим буде кохання, якщо зізнатися в своїх почуттях саме в Валентинів день.

Ведуча 1: Сьогодні ви маєте нагоду освідчитися у коханні. Для цього у нас працює поштова скринька.

(Номер) 

Ведуча 2: День святого Валентина – це  свято, що підтримує кохання. Юнаки відсилали дівчині, яка їм подобалась, листівки. Традиція обмінюватися  «валентинками» продовжується і до сьогодні. (Питання до хлопців),

А як ви думаєте, хто повинен першим освідчитись в коханні? (відповідь хлопців)

Ведуча 1: В Танзанії, якщо дівчина хоче привернути увагу хлопця вона краде його сандалі. А у вас, дівчата, який спосіб натякнути хлопцеві, що він вам сподобався?(Відповідь дівчат)

Ведуча 2: (до дівчат) Дівчата, уявіть собі, що Ви і Ваш друг збираєтесь на вечірку. Він каже, що там буде його колишня дівчина. Що ви зробите? ---

Ведуча 1: (до хлопців) Якщо раптом після одруження вам з дружиною не пощастить знайти роботу, а батьки не в змозі вам допомогти. Як ви поступите в цьому випадку? Як зароблятимете на прожиття? ---

Ведуча 2: (до дівчат)Уявіть собі, що ви отримали дві "валентинки". Одна, ви знаєте точно, що від вашого друга. Але ви не знаєте від кого інша. Послання від незнайомця дуже романтичне. Чи розкажете ви своєму другові про це? ----

Ведуча 1: (Питання до всіх хлопців) яким ви уявляєте свій ідеал-дівчини? --- 

Ведуча 2: (до дівчат)Дівчата, чи подобається вам готувати і яку страву найбільше? ---

Ведуча 1: Нехай наші учасники відпочинуть, а ми послухаємо

(Номер) 

Ведуча 2: День святого Валентина в кожній країні святкують по-різному. Наприклад в Італії 14 лютого закохана жінка має право освідчитися в коханні чоловікові. Якщо він не поділяє її палких почуттів, то повинен подарувати їй нову сукню.

Ведуча 1: Француженки у ніч перед 14 лютого пришивають до подушки з чотирьох кінців  лаврові листочки. Тоді, стверджують вони, уві сні можна побачити нареченого.

Ведуча 2: Найцікавіше святкують День св. Валентина в Японії. Цього дня на головній площі Токіо проходить «найгучніше зізнання в коханні». Юнаки та дівчата по черзі горлають що є сили всілякі зізнання в кохані. Хто гучніше прокричить про своє кохання, отримує подарунок.

Ведуча 1: А ми продовжуємо розважальну програму «Кохання з першого погляду». І знову запитання до учасників. Запитання дівчатам:

1. Уяви собі, що ти сидиш вдома, а він - на роботі. Тобі захотілось зробити йому щось приємне, що б ти зробила? ---

2. Уяви ситуацію: Ти відчуваєш, що у твого друга будуть незабаром великі неприємності. Як ти діятимеш:

 а)Перестанеш з ним зустрічатись,

щоб самій не постраждати;

б) відверто поговориш з ним;

в) дружитимеш як і раніше.

Ведуча 2: Запитання до хлопців:

1. Ти знаєш багато смішних історій про свою подругу, твій варіант відповіді

а) Розповіси будь-якому зустрічному;

б) повідаєш лише декому, не називаючи імені,

в) залишиш у таємниці.

Ведуча 1:Твоя подруга чесно позичає, але ніколи не повертає річ яку взяла. Зараз вона просить покористуватись відеокамерою. Яка буде твоя реакція і чому?

а) даси без роздумів;

б) скажеш що у тебе її немає;

в) відмовишся дати, пояснивши причину.

Ведуча 2: Я думаю, наші учасники вже трохи познайомились. Чи будуть у вас питання один до одного? (питання-відповіді) Тому переходимо до вибору. Нагадую наших учасниць: ______________________________________________________ наших учасників _____________________________________________________

Ви записуєте їмя свого обранця чи обранки на сердечку.

Ведуча 1: А поки наші учасники будуть визначатися у своєму виборі, пропонуємо вам послухати пісню

(Номер) 

Ведуча 2: Зараз ми дізнаємося скільки пар в нас сьогодні співпало Спочатку ми дізнаємося кого вибрав _________________. А ______________ вибрав . . .Чому?

Ведуча 1: А кого ж вибрала __________ ?! У нас уже є одна пара. Зараз ми дізнаємось, кого вибрала __________________?

Ведуча 2: Можливо, у нас буде друга пара.

 

ІІ частина

І варіант: (якщо співпало декілька пар все йде по сценарію)

ІІ варіант: Якщо лише одна, тоді їм приз, а конкурси проводяться з глядачами

Ведуча 1: А наша розважальна програма продовжується.

Отже, у нас співпало , . . пари, ї ми розпочинаємо другу частину нашого свята, де і оберемо ідеальну пару.

Ведуча 2: Полюбити і бути коханим мало. Свого часу, наприклад, часто тримали дівчат у заперті. Вони нікого не бачили, окрім рідних. Як в таких умовах домовитися про зустріч з коханим? Пояснити, що любиш? Закохані закликали на допомогу кмітливість, використовували таємні мови: мова квітів, секретні шрифти, мова жестів. Я пропоную (парам) (3-м бажаючим хлопцям) поговорити з нами без єдиного слова і звуку.
Ведуча 1: Учасникам гри роздаються картки, на яких написані рядочки з відомих пісень. Завдання гравців – без слів, використовуючи лише міміку і жести, донести до глядачів сенс написаного, а глядачі повинні вгадати кожне слово. Гравці, чия «таємна мова» точніше за інших передала сенс фрази, той якому дістанеться найбільше оплесків, стане переможцем і заробить сердечко. Та пара, котра одержить найбільше сердечок і стане ідеальною.

1. К-с «Пантоміма» 

Ведуча 2: А зараз наші дівчата потренуються трішки в поцілунках, але не лякайтесь. Оголошуємо конкурс "Солодкі поцілунки". Завдання полягає ось в чому, поки звучить музика, треба нафарбувати губи та залишити якнайбільше поцілунків на повітряній кульці. В кого буде більше, той і переможець.

2. К-с «Поцілунки» 

Ведуча 1: Дівчата так люблять красиві слова, їм потрібна постійна святість дива, хай новенького, але здійснюваного неодмінно заради них. Адже жінка любить несподіванки. Ця істина давно відома. Тому ми оголошуємо наступний конкурс: хлопці ви повинні зробити ЩОСЬ таке, щоб здивувати всіх заради коханої дівчини. Наприклад: заспівати або заграти серенаду, розказати вірш, постояти на голові, тобто будь що, що у вас виходить найкраще!

Ведуча 2: Але перед цим сказати наприклад: «Аня це для тебе!»

3. К-с «Це для тебе»

 

Ведуча 1: Для переможця звучить музичне привітання .

(Номер)

Ведуча 2: Я сподіваюсь, що наші глядачі уже мають свої симпатії і визначились за яку пару вони вболівають. Отож, переможці слідуючого конкурсу можуть здобути «сердечко» своїй парі. Конкурс з глядачами.

Ведуча 1: Я запрошую 5 сміливців(обрали). В кожній кульці лежить вислів про кохання. По команді ви повинні надути шар до тих пір, поки він не лопне. Звідти випадуть листочки з надписом, їх потрібно правильно скласти і швидко прочитати. Хто буде 1, той отримає бал для улюбленої пари.

4. К-с «Кулька з повідомленням» 

Ведуча 2: Нарешті для наших пар останній конкурс. Зараз вони відправляться в кругосвітню подорож і в різних країнах будуть демонструвати свої хореографічні здібності. А глядачі оплесками обиратимуть найкращих танцюристів.

5. К-с «Кругосвітня подорож» 

Ведуча 1: На жаль, програма наших конкурсів вичерпалась. Залишається лише визначити, хто став ідеальною парою вечора.

(Номер)

Ведуча 2: Настав час роздати ваші валентинки. 

Ведуча 1: У відомого рок-музиканта Віктора Цоя є хороші слова: «Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, щоб жити». І я хочу, щоб ваше кохання було великим, прекрасним, радісним. Чекайте своє кохання, і воно обов’язково прийде до ваших сердець.

Ведуча 2: На закінчення я хочу прочитати вам лист святого апостола Павла. Яка ж все таки ця справжня любов:

«Любов довготерпелива, любов лагідна, любов не заздрить, любов не задається, не горда, не поводиться нечемно.., а тішиться правдою, усе покриває, всьому вірить, завжди надіється, все терпить».

Наше свято кохання завершилось. Спасибі всім учасникам і глядачам.

Ведучі: святом вас, з днем святого Валентина!

6

  • 04.01.2019
  • Виховна робота
  • 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 205
  • 0
  • 8
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Професійний розвиток педагогічних працівників. Як навчати дорослих ефективно? »
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн