і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Комплексний підхід до подолання заїкання

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Комплексний підхід до подолання заїкання

Теоретично і практично доведено, що повний ефект у виправленні заїкання досягається тільки за умови комплексного підходу.

1. Медичний вплив (медикаментозне зміцнення нервової системи та різних видів фізіотерапії).

Сприяє нормалізації функцій нервової системи дитини і створює сприятливий фон для психотерапії та активної логопедичної роботи.

2. Психотерапевтичний вплив (проводиться протягом логопедичної роботи).

Полягає в тому, що дитину постійно переконують, що вона може і має говорити без заїкання, фіксують увагу на успіхах у цьому напрямку, обов’язково у присутності ровесників, вихователів, батьків.

3. Логопедичний вплив. Здійснюється на протязі (8-9 м.), регулярного систематичного курсу занять. Основна мета - виховання навичок правильного, вільного від заїкання мовлення, починаючи з найменших форм, які не викликають затинань, і закінчуються складними випадками.

4. Логопедична ритміка або ЛФК – це система різноманітних вправ та ігор із рухами під музику або в поєднанні з мовленням дітей. Такі ігри і вправи сприяють розвитку загальної мовленнєвої моторики, розвивають координацію рухів, уміння керувати собою, здатність включатись у діяльність за сигналом. Формуючи почуття ритму, знімаючи загальну скутість, напруження.

5. Вплив оточуючих на особистість дитини, на її взаємини із середовищем, на емоційно-вольову сферу. Педагоги і батьки мають виховувати у дитини впевненість у собі, свідомість власної повноцінності, здоровий погляд на дефект мовлення, бажання позбутися його.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Консультація для батьків - у куточок логопеда. Розкриті 5 компонентів комплексного підходу до подолання заїкання: медичний, психотерапевтичний, логопедичний, ЛФК, вплив оточуючих на особистість дитини.
 • Додано
  14.08.2018
 • Розділ
  Логопед
 • Клас
  Дошкільнята, 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас
 • Переглядів
  533
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  7
 • Номер матеріала
  XQ249505
 • Вподобань
  0
Курс:«Селф-коучинг (самонаставництво) як технологія професійного розвитку педагога Нової української школи»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь