Почався 2 семестр — час перевірити рівень засвоєних знань першокласниками.
Ми знаємо, що діагностувальних робіт у 1 класі в 1 семестрі офіційно не передбачено,
але кожному вчителю важливо зрозуміти:
що вже засвоїли діти,
над чим варто ще попрацювати,
як підтримати кожного учня.
Щиро дяку авторам за ідеї.











