Існує безліч форм для оцінювання учнями своєї роботи. Дуже важливо, щоб кожна дитина могла об'єктивно оцінити результати своєї діяльності. Я створила "Коло саомооцінювання" з прищепками. Дитина може вчепити прищіпку навпроти того кола, що, на її думку, відповідає результату її ж роботи "Я-молодець!", "Я добре працював", "Я можу краще".
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.