Колаж "Доба Ренесансу в Англії" до теми 2 "Золоті сторінки далеких епох" курсу Зарубіжна література для 10 класу

Опис документу:
Колаж "Доба Ренесансу в Англії" до теми 2 "Золоті сторінки далеких епох" курсу Зарубіжна література для 10 класу візуалізує особливості розвитку Відродження в Ангії. Дається опис картинок колажу і форми роботи з ним.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Колаж візуалізує особливості розвитку доби Відродження в Англії.

Як «прочитати» картинки колажу:

  1. Столітня війна (тривалий військово-політичний конфлікт між Королівством Англія і Королівством Франція, причиною якого стало прагнення Англії повернути ті території на континенті, що раніше належали англійським королям).

  2. Війна Червоної і Білої Троянд (низка громадянських конфліктів у Англії між родинами Ланкастерів та Йорків у період між 1455 та 1486 роками. Війна закінчилася встановленням на англійському троні династії Тюдорів. Свою назву війна одержала від символів родин Йорків та Ланкастерів. Війна закінчилася встановленням на англійському троні нової династії — Тюдорів, з якою і пов’‎язують прогрес у житті країни. 1 і 2 картинки дають відповідь на питання «Чому в Англії епоха Відродження почалась пізніше, ніж в інших європейських країнах» - поразка у Столітній війні, тривалі феодальні міжусобиці, кривава війна Червоної і Білої Троянд (1455–1485) призвели до занепаду економіки та культури і значною мірою затримали поступ англійського гуманізму.

  3. Джефрі Чосер, діяч періоду Передвідродження, першим у своїй творчості відгукнувся на ідеї гуманізму.

  4. Томас Мор - письменник і мислитель доби раннього Відродження, автор книги «Утопія».

  5. Королева Англії Єлизавета I. Період зрілого Відродження припадає на час, який називають «золотим віком» саме її правління.

  6. Театральні маски. Театр. Вершиною театру Відродження став англійський театр. Стверджують, що в Англії з усіх мистецтв високого розвитку в цю епоху досяг тільки театр.

  7. Вільям Шекспір – найвидатніший поет і драматург пізнього Відродження, творець нового європейського театру. Цей розквіт пов'язаний з "єлизаветинської" епохою, всі перипетії якої знайшли відображення у творчості Шекспіра.

Як колаж «працює на уроці»:

  1. Представлення (візуалізація) теми учителем або підготовленим учнем.

  2. Домашнє завдання напередодні уроку – інтернет-пошук + зв’язна розповідь учня по одній із картинок. Додаткове завдання: чиї портрети можна було б додати до колажу (наприклад, поети Філіп Сідні та Едмунд Спенсер, драматург Кристофер Марло, драматург та романіст Джон Лілі).

  3. Самостійна робота з підручником: шукаємо в тексті статті інформацію до картинки колажу (Зарубіжна література 10 клас (профільний рівень) - О. О. Ісаєва - Оріон 2018 рік) і т.і.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!