Книжка-зошит "Для уроків природознавства,математики,я досліджую світ" для 1-2 класів

Опис документу:
Чудовий помічничок для вчителів початкових класів,які люблять використовувати на своїх уроках щось нове і цікаве. Цей додаток легкий у використанні для роботи у парах та малих групах,діти із задоволенням виконують завдання у таких книжечках,особливо рекоменду для використання у 1 класі,дуже полегшує роботу вчителя.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

І мене в сім'ї великій.

В сім'ї вольній, новій.

Не забудьте помянути

Незлим, тихим словом …

Т. Шевченко

ЗМІСТ

Життєвими і творчими шляхами…………….1

Поетична майстерня…..2-3

Памятні місця……..4

Життєвими і творчими шляхами

Майже два сторіччя тому народився в селі Моринці, що на Черкащині, хлопчик Тарас. Рано померли його батьки, і на долю сироти випали тяжкі поневіряння.

Т. Г. Шевченко прожив лише 47 років, із них 24 роки був кріпаком, 10 — в засланні і лише 13 — на волі... (Кріпак особисто залежний від поміщика селянин.)

Доля переслідувала його в житті, скільки лиш могла, та вона не зуміла перетворити

золото його душі на іржу, а його любов до людей — на ненависть і погорду.

Т. Г. Шевченко — уславлений народний поет, геніальний Кобзар України — був також видатним художником. Подивіться на автопортрет Т. Г. Шевченка. Автопортрет — це робота, виконана самим автором із самого себе. Портрет виконаний у 1840 р., на ньому Тарас зображений у 26-річному віці.

На сьогоднішньому уроці ми продовжимо вивчати поезії Т. Г. Шевченка. Його творчість і життєвий шлях ми будемо вивчати протягом усіх шкільних років, а до його Кобзаря повертатимемося все життя.

Поетична майстерня

Памятні місця

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Організація інклюзивного середовища в закладі освіти»
Мельничук Вікторія Олексіївна
30 годин
590 грн