Свято Першого дзвоника - це завжди весело та яскраво. Тож ,крім офіційної частини, я люблю додавати різних персонажів, які приходять розважити першокласників і ,водночас, розказати ,що знають про навчальний заклад.
Героями можуть бути вчителі та учні- це вже на Ваш режисерський задум))