Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця
Тема заняття: «Казкова подорож» (за методикою М.Єфименка)
Мета заняття: продовжувати вчити дітей зберігати стійку рівновагу і правильну поставу при ходьбі по обмеженій площі; удосконалювати стрибки на обох ногах з просуванням вперед та через предмети, вміння лазити по гімнастичній лаві, лежачи на животі та підтягуючи тіло руками, ходіння по мотузці; розвивати координацію рухів, гнучкість, спритність, уяву; виховувати цікавість до занять з фізкультури, прищеплювати дітям якості – сміливість, дружбу, взаємодопомогу, чуйність.
Обладнання: гімнастична лава, мотузка, модулі «камінці», дуга, кубики
Хід заняття
Доброго дня, малята. Сьогодні зранку я отримала відео листа, хочете покажу вам його?
Тож дивіться.
Діти, герої якої казки звертаються до нас? (троє поросят, Нуф-Нуф, Наф-Наф, Ніф-Ніф)
(у відео-листі троє поросят поросят допомоги у дітей)
Ну що, діти, допоможемо поросяткам? (так)
Щоб допомогти казковим героям, треба потрапити у казку, але для цього потрібно сказати чарівні слова. Ви закрийте очі, а я їх промовлю.
Руфі-руфі раз, два, три, в світ казковий поринеш ти.
Ось ми з вами і потрапили до казки, а тепер давайте відправимось у дорогу чарівним лісом. Але в ньому все незвичне і коли ми когось зустрінемо, маємо перетворитися на цього казкового героя. Згодні? Тоді вирушаємо.
По зеленому лісочку,
По травичці, по горбочку,
В путь – дорогу ми підемо,
Звіряток різних зустрінемо.
Діти, а давайте присядемо і сховаємося, а то нас багато і звірятка всі бояться.
Ой, щось вітер дує, і трава гойдається
(в.п. – сидячи на колінах, руки в гору підняті, плавні рухи руками)
Сонечко пригріло, квітки розквітають
(в.п. – сидячи на колінах, плавно тягнемо руки вгору, розкриваємо, ніби «бутон», піднімаємося на ноги)
Прокидаються комашки, коники розминають лапки
(в.п. – сидячи на килимку, ніжки витягнути вперед, спертися на кисті рук, згинання ніжок в коліні)
Мушка гойдається на павутині
(в.п. – обхват ніжок руками, розкачування)
Ось вовчка зустріли ми, який виліз із нори
( в.п. – ходьба на низьких четвереньках)
За ним прокинувся й ведмідь
( в.п. – ходьба на високих четвереньках)
Он і зайчик стрибає
(стрибки по колу)
Весело нам лапкою махає.
Ось так гарно в казковому лісі.
Тож ходімо далі, адже нам потрібно казкові цеглинки знайти, щоб поросяткам допомогти.
Ми йдемо по лісі наче мишки,
Щоб не чути нас було ні трішки.
А тепер швиденько побіжим,
Щоб розім’яти ніжки.
Ну, а зараз крок повільний,
Ми подихаємо вільно.
Діти, щоб дістатися до чарівних цеглинок, потрібно проповзти по дощечці, пройти по місточку-мотузці, перестрибнути по камінцям через болото, та пройти під чарівною дугою. Зможете?
Тоді починаємо . ( всі по черзі, один за одним)
Молодці, ой погляньте, а хто це в кущах шелестить?
Так, це вовчик. Він охороняє чарівні цеглинки. І поки він спить ми можемо їх переносити, але брати можна лише по одній цеглинці, а коли вовчик прокидається, він ловить всіх.
Гра «Сірий вовчик»
Діти, які ви молодці, ви знайшли цеглинки для поросяток і вони дякують вам за це.
А зараз давайте повертатися до садочку.
(ходьба по колу, вправа на дихання)
Через ліс ми будемо йти,
Щоб дорогу додому знайти.
Скажемо звірятам «До побачення»
А садочку – весело «Привіт!»
Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»