«Казка - це зернятко, з якого проростає емоційна оцінка дитиною життєвих явищ». В.О. Сухомлинський.
Психологи, психотерапевти, педагоги все частіше використовують казку в своїй роботі з підлітками, так як саме в цьому віці діти знаходяться в стадії фізичної зрілості. Юнаки та дівчата стурбовані своєю зовнішністю, що породжує переживання про те, як їх оцінюють інші. Хлопчики і дівчатка важко переживають своє відставання від однолітків у зростанні або у вазі.
На думку багатьох вчених в області психології і педагогіки, казкотерапія допоможе виховати культуру поведінки підлітків, так як на прикладі казки хлопчикам і дівчаткам не важко буде зрозуміти, як повинен вести себе «справжній юнак» і «справжня дівчина».











