Казки на новий лад(Сучасні казки з протипожежної безпеки)

Опис документу:
Пропоную до уваги власні казки на новий лад,які із задоволенням послухають сучасні діти,адже в них піднята важлива проблема протипожежної безпеки.Казки-це чудовий метод виховання підростаючого покоління,що не втрачає своєї актуальності.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Небезпечний сюрприз

Жили собі на світі веселі,активні та допитливі братик Іванко і сестричка Марійка.Та ось одного разу батьки були на роботі.А бабуся пішла до магазину.У дітей були канікули,тож вони вирішили не нудьгувати.

-Оленко,а давай зробимо для батьків сюрприз і приготуємо щось смачненьке!

-Ні,Іванко,нам же заборонено брати сірники,користуватися плитою.

-Яка ж ти нудна,сестричко!У мене все під контролем.

Діти пішли на кухню,де Іванко вирішив готувати борщ.Сестрі він дав завдання чистити овочі,а сам зайнявся м’ясом до борщю.

-Ой,я пальця врізала,-закричала сестра.

-Оленко,з тобою одні клопоти.Давай я сам дочищу овочі.

Та хлопчик і сам декілька разів поранився.

-Братику,може не будемо далі готували,ми ж не знаємо ,як варити.

-Нічого,я подивлюсь рецепт на You Tube.

-Але ж нам батьки не дозволяють включати планшет без дозволу.

-Знову ти за своє!Я вже дорослий і можу це робити.

Хлопчик подивився рецепт борщу через інтернет.Потім взявся до сірників.Та вони все добре не розпалювались і попекли Іванкові пальці.Ось нарешті сірник розгорівся,та хлопчик не втримав його і впустив на підлогу.Добре,що Оленка швидко схопила кухоль з водою і хлюпнула на сірник.Але на килимку під ногами хлопця утворилась велика діра.Тут і бабуся повернулась із магазину.Ой,як же сварилася бабуся!

-Любі мої онуки!Ви молодці,що хотіли зробити сюрприз батькам.Але мало мати бажання,ще треба мати знання.Як же погано ви засвоїли правила безпечного життя та пожежної безпеки.З вами могло статися страшне лихо!Давайте разом приготуємо борщик з пиріжками та печиво.І ще раз повторимо правила,що стануть у пригоді і допоможуть зберегти здоров’я.

Ілюстрації до казки

Розфарбовка до казки

Як людина приборкала вогонь

Якось на землі народився Вогник.Спочатку він був маленьким та несміливим.Не мав друзів.Та скоро люди почали звертати на нього увагу,затоваришували з ним,ставились з великою увагою та пошаною.Ще б пак:Вогник допомагав людям готувати їжу,тримати її теплою,зігрівав та освітлював житло,навчив відлякувати диких звірів,обпалювати горщики…

І так жили Вогник з людьми у мирі та злагоді дуже довго.Аж поки Вогник не виріс і не перетворився на сильний та могутній Вогонь.Люди все менше уваги приділяли новому другу,вже не мали такої поваги,як спочатку.Часто Вогонь залишався наодинці,люди не слідкували за багаттям.Вогонь зрозумів,що має надзвичайну силу,тому вирішив провчити людей.

Вогонь вирвався на волю та почав усе змітати на своєму шляху.Спалював усе:дерева,траву,звірів.Вже зовсім близько підібрався до житла людей.Усіх охопила паніка.На шляху Вогню залишилась єдина перепона-тендітна Річечка.Як не намагався Вогонь подолати Річечку,та вона його перемогла.Люди були надзвичайно вдячні Річечці,зрозуміли,що саме вода може приборкати лютий Вогонь.

З того часу люди прибокали Вогонь і живуть з ним у мирі.

Небезпечна пригода з трьома поросятами

Як тільки позбулись Ніф-Ніф,Нуф-Нуф та Наф-Наф небезпечного та хижого ворога вовка,то зажили у мирі та злагоді.Наф-Наф переконав братів,щоб ті побудували собі міцні та безпечні будиночки з каменю.Брати погодились.Тепер кожен з них мав гарний дім.

Прийшла зима.Наближалось святкування Нового року. Ніф-Ніф,Нуф-Нуф та Наф-Наф встановили у своїх будиночках ялинки,прикрасили їх різнокольоровими кульками.Замислились над святковою ілюмінацією,щоб розвісити на будиночках.

-Я візьму найдешевшу,все одно вона прикрашає будинок,а не ялинку у домі,-подумав Ніф-Ніф.

-Мені згодиться й ця стара,з якої стирчать проводи,-вирішив Нуф-Нуф.

І тільки Наф-Наф прикрасив свою оселю якісною ілюмінацією,яку він придбав у спеціалізованому магазині.

Почалось святкування Нового року.Ввімкнули брати свої вогники.Недовго вони світилися у Ніф-Ніфа.Кілька разів блимнули та зовсім погасли.У Нуф-Нуфа було ще гірше.Стару гірлянду закоротило і вона загорілася.Ще трішки і вогонь перекинувся би на будинок.На щастя,на допомогу прийшли брати і загасили пожежу.

Не дивно,що святкували Ніф-Ніф,Нуф-Нуф Новий рік у свого брата Наф-Нафа,адже лише він потурбувався не лише про красу,а й безпеку свого будинку.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»