Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Природотерапія для дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій
»
Взяти участь Всі події

Казка для дітей "Якось у країні Здоров'я"

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас

26.01.2022

270

23

0

Опис документу:

Казки відіграють важливе значення у формуванні світогляду дітей, розвивають уяву, цікавість, пізнавальну активність. Ця казка про подію, яка трапилася у країні Здоров'я. метою казки є виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, бажання дотримуватись здорового способу життя.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

«Якось у країні Здоровя»

(авторка Олена Єфімова)

В одній казковій країні Здоров’я жила принцеса Здоровинка. В її країні всі мешканці здоровинці були здорові, успішні, щасливі. Вони любили багато гуляти прекрасними парками, плавати у блакитних озерах, грати у різні ігри зі своїми друзями на свіжому і чистому повітрі, їли тільки корисну їжу: овочі, фрукти, м’ясо, рибу, пили чисту воду та молоко. Країна Здоров’я процвітала!

Та одного разу мешканці далекої невідомої країни Хворобляндії - ледащики вирішили захопити країну Здоров’я. Для цього вони підіслали шахраїв з подарунками – гарними великими чарівними скриньками для принцеси Здоровинки. Принцеса не знала, що коли вона відкриє їх, то усією країною розлетяться, ні не хвороби, а лінощі! А на столах у здоровинців зявиться величезна кількість: цукерок, тістечок, чіпсів, сухариків, жувальних гумок та газованих напоїв. Так і трапилося, задум злих шахраїв втілився.

Мешканці країни Здоровя стали лінивими, вони не гуляли на свіжому повітрі, перестали робити зарядку, а почали багато спати, гратися у ігри в телефонах та дивитися безперестанку телевізор. Їм було лінь навіть умиватися і чистити зуби. Також здоровинці їли без міри всю шкідливу їжу, яка зявилася на столах. Від цього у них розболілися зуби, животики, але і до лікарів звертатися було ліньки.

Так почався занепад країни Здоровя. Здоровинці ходили похмурі, сумні. Принцеса не знала що й робити. Ледащики вже збиралися захопити країну Здоров’я. Та одного разу Здоровинка згадала про свого дуга чарівника Рятівника. Вона написала йому листа з проханням допомогти і Рятівник одразу ж відгукнувся. Він приїхав у гості до принцеси з чарівними мішечками в одному була корисна їжа, а в іншому - активний спосіб життя. Принцеса відкрила чарівні мішечки і лінощі та шкідлива їжа зникли! Здоровинці повиходили зі своїх будинків на свіже повітря, почали гуляти у парку, правильно харчуватися. Від цього настрій їх покращився, вони почали радіти та сміятися і перестали хворіти. Всі стали знову щасливими, а ледащиків більше до своєї країни не пускали!Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.