Мені захотілось,щоб була не снігурочка,а наша Україночка,щоб сніговичок був наш Український.Матеріал мій,такого,ще ніде немає))Зроблений за допомогою ШІ.Сніжинки також національні)Сніжинки всі парні.Я надіюсь,комусь сподобається.Ми прикрасили вікна в садочку,дуже гарно дивляться!






























































