Додаю в бібліотеку ще одну картку для самооцінки."Кишеньки" є однією з форм зворотнього зв'язку. В кінці уроку кожен учень "вкладає" свою відповідь в кишеньку. Спочатку зачитати , що лежить в першій, потім озвучити другу. Особливу увагу третій, щоб мати повну інформацію і вчасно реагувати.











