"Карантин - випробування?" Поради.

Дистанційне навчання

10.04.2021

63

0

2

Для кого: Дорослі
Опис документу:
Дистанційне навчання (на відміну від сімейного навчання та екстернату) забезпечує постійний вчительський супровід, регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також надання їм (за потреби) підтримки в освітньому процесі.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Карантин - випробування?

У зв’язку з карантином для школярів організовано дистанційне навчання. Перед батьками постають проблеми, до яких багато з них не готові. Чим зайняти дітей під час тривалого карантину? Як організувати їх час? Як перевірити виконання дистанційних завдань? Як впоратися з власною тривогою?

Найважливішим є розуміння того, що карантин необхідний. У першу чергу, для збереження власного здоров’я та здоров’я близьких. Тому максимально свідомо реагуйте на ситуацію довкола, адже діти сприймають світ через тих дорослих, які їх оточують! Менше паніки – більше рівноваги та спокою.

Важливим та обов’язковим є раціональний розподіл часу дитини. Тому пояснюйте дітям, що час – важливий ресурс, який можна раціонально розподілити, враховуючи, що карантин – це не канікули. Навчальний матеріал краще проходити в першій половині дня, тому що активність дитини в цей час вища. Сплануйте режим дня таким чином, як під час навчання в школі, при виконанні дистанційних завдань. Разом із дитиною складіть план на день, враховуючи відпочинок. Контролюйте цей процес. Для багатьох дітей це перший досвід самоорганізації, тому контроль необхідний. Час на виконання щоденних занять для молодших школярів не повинен перевищувати 3 години, а для учнів середньої та старшої ланки не більше п’яти годин, враховуючи перерви.

Залиште час дитині на спілкування з однолітками – це важлива частина життя дітей, навіть, якщо спілкування відбувається через гаджети. Під час карантину – це оптимально. Звісно, прогулянки на свіжому повітрі необхідні, але подалі від скупчення людей.

Особливо корисна порада батькам – спільне проведення часу з дитиною, наповнене любов’ю та підтримкою! Настільні ігри, творчість, перегляд фільмів разом із батьками створюють безпечний простір для дитини, наповнюють її почуттями спокою, радості та абсолютного щастя! Бережіть себе та будьте здорові!


.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Дистанційне навчання

10.04.2021

63

0

2

Для кого: Дорослі