Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Визначаємо психолого-педагогічні адаптації для дітей з різними типами освітніх труднощів
»
Взяти участь Всі події

Календарний план з фізичної культури для 7 класу

docx

Фізична культура

Для кого: 7 Клас, Дорослі

23.06.2022

41

3

0

Вміст матеріалу:

docx
60,8 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

ГРАФІК РОЗПОДІЛУ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ НА РІК

Гімнастика12

Волейбол 14

Футбол 27

Баскетбол 10

Легка атлетика 31

Настільний теніс 14

1. Ознайомлювати із теоретико-методичними знаннями.

1. Навчати виконувати біг на короткі, середні та довгі дистанції, стрибки в довжину з місця, з розбігу способом «зігнувши ноги».

2. Навчати виконувати відволікальні дії (фінти): фінти «відходом», «ударом», «зупинкою», «випадом» і «перенесенням ноги через м’яч»; фінт «ударом ногою» з прибиранням м’яча під себе; відбирання м’яча: вдосконалення вивчених прийомів, атакуючи суперника в умовах виконання ігрових вправ; вкидання м’яча: вкидання м’яча з місця і після розбігу; жонглювання м’ячем: жонглювання м’ячем ногою, стегном, головою.

3. Навчати виконувати чергування різних способів пересувань, ведень, передач та кидків м’яча; подвійний крок; гру в захисті: протидія атакувальним прийомам суперника

4. Готувати до складання орієнтовних навчаль¬них нормативів.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.