Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Календарно-тематичне планування з фізичної культури для 3 класу НУШ.

Фізична культура

Для кого: 3 Клас

27.09.2020

613

34

0

Опис документу:
Орієнтоване календарно-тематичне планування розроблене за Типовою освітньою програмою під керівництвом Романа Шияна. Розраховано на перший семестр (3 години в тиждень). Дане планування можна коригувати.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

заТиповою освітньою програмою (за редакцією Р. Б. Шияна)

3 год. на тиждень

Зміст

Дата проведення

1.

Правила безпечної поведінки на уроках фізичної культури. Організаційні вправи. Фізкультхвилинки. Естафета «Біг по коридорах».

2.

«Пташина країна». Організаційні вправи.Фізкультхвилинки. Рухлива гра «Літає- не літає»

3.

«На фермі». Організаційні вправи. Фізкультхвилинки. Рухлива гра «Театр звірів».

4.

«Білка з горішком». Організаційні вправи.Ходьба.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Білочка з горішком»

5.

«Камуфляж і шпигунство». Організаційні вправи.Ходьба.ЗРВ на місці . Рухлива гра «Гелікоптери».

6.

«Два хвости». Організаційні вправи.Ходьба.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Хвостики»

7.

«Норм та Незламні». Організаційні вправи.Ходьба зі зміною частоти кроку.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Хокей з мітлою»

8.

«Семеро гномів». Організаційні вправи. Ходьба зі зміною частоти кроку.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Гноми на рибалці»

9.

«Василь Ломаченко». Організаційні вправи. Ходьба зі зміною частоти кроку.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Ловіння парами»

10.

«Викрадачі шкарпеток». Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною напрямку.ЗРВ у шеренгах та колонах. Рухливі ігри «Повітря,земля,вода,вогонь», «Розмінувати поле»

11.

«Яна Клочкова».Організаційні вправи. Ходьба.Біг зі зміною напрямку.ЗРВ у русі. Рухлива гра «Слухай сигнал», «Швидкі водоноси».

12.

«Ледачий Хом’як».Організаційні вправи. Ходьба.Біг спиною вперед.ЗРВ у русі. Рухлива гра «Біг за прапорцями», «Заборонений рух» та гра-вправа «Крок за кроком»

13.

«Черепашки-ніндзя».Організаційні вправи. Ходьба.Біг по діагнолі.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Черепашки»

14.

«Перната банда».Організаційні вправи. Ходьба.Біг по діагоналі.ЗРВ з прапорцями. Рухлива гра «Птахи»

15.

«Бунт пухнастих».Організаційні вправи. Ходьба.Біг по діагоналі.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Наосліп»

16.

«Підводна братва».Організаційні вправи. Ходьба.Біг зі зміною швидкості за звуковим сигналом.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Веселі жабенята»

17.

«Таємниче життя комах».Організаційні вправи. Ходьба. Біг зі зміною швидкості за звуковим сигналом.ЗРВ на місці. Рухлива гра «Команда швидконогих».

18.

«Бик Фердінанд». Організаційні вправи.Ходьба. Біг зі зміною швидкості за звуковим сигналом.ЗРВ з м’ячами. Рухлива гра «Квач»

19.

«Дозор джунглів». Організаційні вправи. Ходьба. Біг із різних вихідних положень. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Кульку за смугу»

20.

«А Баба Яга проти!».Організаційні вправи. Ходьба. Біг із різних вихідних положень. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Горобці й горлиці»

21.

«Людина-маска».Організаційні вправи. Біг із різних вихідних положень. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Пастка»

22.

«Тімон та Пумба».Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий» біг 4*9м. Рухлива гра «Тімон та Пумба»

23.

«Хоробре серце.Змова в королівстві».Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий» біг 4*9м. Рухлива гра «Повінь»

24.

«Професія поліцейського».Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. «Човниковий» біг 4*9м. Рухлива гра «Поліцейські проти зомбі»

25.

«Маленький великий герой».Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці.Лазіння,підлізання та перелізання.Естафета «Вершники»

26.

«Добрі справи».Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Лазіння,підлізання та перелізання. Рухлива гра «Ловіння мавп»

27.

«Епоха динозаврів». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Лазіння,підлізання та перелізання. Рухлива гра «Динозаврик»

28.

«Неймовірна історія про гігантську грушу». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ у русі.Стрибки зі скакалкою.Лазіння по похилій лаві .Рухлива гра «Переправа через річку»

29.

«Олександр Усик».Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ у русі.Стрибки зі скакалкою.Лазіння по похилій лаві .Рухлива гра «Пересувний ринг»

30.

«Корпорація монстрів».Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ у русі. Стрибки зі скакалкою.Лазіння по похилій лаві .

Рухлива гра «У річку,гоп!»

31.

«Розвідка». Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння по гімнастичній стінці.Ходьба по підвищеній опорі.Рухлива гра «Вартові й розвідники»

32.

«Тріо в пір’ї».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння по гімнастичній стінці.Ходьба по підвищеній опорі.Рухлива гра «Гуси-лебеді»

33.

«Еверест».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння по гімнастичній стінці.Ходьба по підвищеній опорі.Рухлива гра «Горішки»

34.

«Пригоди Шрека».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння. Ходьба по підвищеній опорі.Розвиток гучкості.Рухлива гра «Шрек ловить комах»

35.

«Мадагаскар».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння. Ходьба по підвищеній опорі.Розвиток гучкості.Рухлива гра «Спробуй утекти»

36.

«Мисливці за привидами».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння. Ходьба по підвищеній опорі.Розвиток гучкості. Естафета «Ломана лінія»

37.

«Смолфут».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння по гімнастичній стінці.Ходьба по підвищеній опорі.Рухлива гра «Альпіністи»

38.

«Пірати».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння по гімнастичній стінці.Ходьба по підвищеній опорі.Рухлива гра «Скарб пірата»

39.

«Шпигуни».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Лазіння по гімнастичній стінці.Ходьба по підвищеній опорі.Рухлива гра «Шпигуни»

40.

«Потанцюймо». Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Танцювальні кроки.Рухлива гра «Тихо-гучно».Дискотека.

41.

«Пінгвіни-танцівники». Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Танцювальні кроки.Рухлива гра «Злий пінгвін».Дискотека.

42.

«Свинка Пеппа». Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Танцювальні кроки.Рухлива гра «Саджання картоплі»

43.

«Жабеня Ріббіт» .Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Танцювальні імпровізаційні вправи.Розвиток гнучності.Естафета.

44.

«Бетмен».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Танцювальні імпровізаційні вправи.Розвиток гнучності.Естафета.

45.

«Король-слон».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу та стрибків.ЗРВ на місці.Танцювальні імпровізаційні вправи.Розвиток гнучності. Рухлива гра «Павучок»

46.

«Лікар Плюшева». Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу.ЗРВ для постави з в.п.стоячи.Кроки польки «припадання». Рухлива гра «Жива скульптура»

47.

«Єнот-терапевт».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу.ЗРВ для постави з в.п. сидячи.Кроки польки «припадання». Рухлива гра «Сова і миші»

48.

«Правильна постава-це краса та здоров’я».Організаційні вправи. Різновиди ходьби,бігу.ЗРВ для постави з в.п.лежачи на животі.Кроки польки «припадання». Рухлива гра «Зайці на городі»

49.

Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. Вправи з великим м’ячем: перед. м’яча над головою, під ногами; передав. і ловіння м’яча двома руками від грудей (у колі, парах, трійках); Гра «Попади в ціль!».

50.

Різновиди ходьби, бігу, стрибків.Вправи з великим м’ячем: передача м’яча в парах; передачі м’яча двома руками з ударом об підлогу; елементи баскетболу: ведення м’яча на місці та під час ходьби правою і лівою руками. Рухлива гра з м’ячем.

51

Різновиди ходьби, бігу, стрибків.Вправи з великим м’ячем: удари м’яча об підлогу однією та двома руками, ведення м’яча на місці правою і лівою руками; ведення м’яча у кроці правою і лівою руками. Рухливі ігри за бажанням учнів. Підсумковий урок за I семестр.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.