Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Календарно - тематичне планування уроків фізичної культури в 2 класі

НУШ

Для кого: 2 Клас

15.09.2020

378

14

0

Опис документу:
У даному документі представлене орієнтовне календарно - тематичне планування уроків фізичної культури на перший семестр першого класу (3 години на тиждень). Складене відповідно до програми Олександри Савченко.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

Складено за Типовою освітньою програмою за ред. О. Я. Савченко

(3 год/тиждень)

з/п

Тема уроку

Дата

1

Фізичні вправи та їх вплив на фізичний розвиток (формування правильної постави) школяра. Правила техніки безпеки на уроці. Підготовчі вправи. Рухлива гра «Рибалочка».

2

Загальнорозвивальні вправи. Ходьба колоною по одному у чергуванні з бігом. Рухлива гра «Том і Джері»

3

Загальнорозвивальні вправи (ЗРВ) . Різновиди бігу. Повторення правил в рухливих іграх. Рухлива гра «Веселі танці»

4

Загальнорозвивальні вправи. Перешикування з колони по одному в колону по два. Ходьба «протиходом», «змійкою». Рухлива гра «Сіра хмаринка».

5

Загальнорозвивальні вправи. Стрибки на місці: на одній нозі, на обох ногах із м’яким приземленням. Естафета.

6

Загальнорозвивальні вправи. Підготовчі вправи: поворот «кругом!» за розподілом. Перешикування з колони по одному в колону по два і навпаки за розподілом. Естафета до Дня фізичної культи і спорту.

7

Загальнорозвивальні вправи. Перешикування з колони по одному в колону по два і навпаки за розподілом. Ходьба із зупинкою за сигналом. Рухлива гра «Рибки»

8

Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики з предметами. Бігові та стрибкові вправи. Біг зі зміною напрямку руху. Рухлива гра «Веселі танці»

9

Загальнорозвивальні вправи. Біг із закиданням гомілок. Ходьба на пальцях, п’ятах. Рухлива гра «Рибалочка».

10

Загальнорозвивальні вправи. Біг зі зміною напрямку руху. Ходьба із високим підніманням стегна. Звіроаеробіка.

11

Загальнорозвивальні вправи. Біг із різних вихідних положень. Ходьба у напівприсіді і присіді. Рухлива гра «Сіра хмаринка».

12

Підготовчі вправи. Біг у повільному темпі до 500 м. Ходьба з уповільненням і прискоренням, ритмічна ходьба (під рахунок учителя). Комплекс вправ ранкової гімнастики з предметами. Естафети з елементами «човникового» бігу.

13

Загальнорозвивальні вправи. Біг у повільному темпі до 500 м. Ходьба з уповільненням і прискоренням, ритмічна ходьба (під рахунок учителя). Комплекс вправ ранкової гімнастики з предметами. Рухлива гра «Рибалка».

14

Загартування як засіб зміцнення здоров’я. Підготовчі вправи. Перешикування з однієї шеренги у дві і навпаки. Біг у повільному темпі. Рухлива гра «Будинок, білка, катастрофа»

15

Загальнорозвивальні вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м із високого старту. Зупинка м’яча, що котиться. Ігри з м’ячем.

16

Загальнорозвивальні вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Бігові та стрибкові вправи. Біг 30 м із високого старту. Зупинка м’яча, що котиться. Естафета з використанням м’яча.

17

Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби. Комплекс вправ ранкової гімнастики з м’ячами. Удари внутрішньою стороною ступні по м’ячу, що котиться. Рухливі ігри.

18

Загальнорозвивальні вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики з м’ячами. Удари внутрішньою стороною ступні по м’ячу, що котиться. Рухлива гра «Ну, постривай!»

19

Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби. Комплекс вправ ранкової гімнастики з м’ячами. Зупинки м’яча, що котиться. Удари по м’ячу, що котиться. Футбольні естафети, ігри.

20

Загальнорозвивальні вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики (з м’ячами). Вправи для м’язів стопи, координації рухів. Виконання передач у ноги партнеру. Рухлива гра «Рибки»

21

Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби. Вправи для м’язів стопи, координації рухів. Виконання передач у ноги партнеру. Рухлива гра «Том і Джері»

22

Комплекс загальнорозвивальних вправ для формування правильної постави. Ходьба приставними кроками. Біг: пересування приставними кроками. Рухлива гра «Квач».

23

Загальнорозвивальні вправи в русі. Біг на 30 м з високого старту. Вправи для розвитку гнучкості. Рухлива гра за вибором дітей.

24

Загальнорозвивальні вправи. Біг у повільному темпі до 400 м. Різновиди ходьби та бігу. Вправи для формування правильної постави. Рухлива гра «Ну, постривай!»

25

Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби. Вправи для формування правильної постави. Метання малого м’яча. Рухлива гра «Рибалка».

26

Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби. Вправи для формування правильної постави. Метання малого м’яча на дальність. Рухлива гра «Сіра хмаринка».

27

Загальнорозвивальні вправи в русі. Біг у повільному темпі до 400 м. Комплекс загальнорозвивальних вправ на відчуття правильної постави. Метання малого м’яча у щит.

28

Загальнорозвивальні вправи. Ходьба із зупинкою за синалом. Комплекс загальнорозвивальних вправ на відчуття правильної постави. Метання малого м’яча у горизонтальну ціль. Рухлива гра «Шпигуни».

29

Загальнорозвивальні вправи. Ходьба приставними кроками. Біг: пересування приставними кроками. Кидки м’яча знизу. Рухлива гра «Квач».

30

Загальнорозвивальні вправи на відчуття правильної постави. Підтягування у висі, у висі лежачи. Рухлива гра «Пірати».

31

Загальнорозвивальні вправи. Різновиди бігу і ходьби. Вправи на положення тіла у просторі: упори. Рухлива гра «Том і Джері»

32

Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби. Біг спиною вперед; із зупинками стрибком та у кроці. Комплекс вправ ранкової гімнастики зі скакалками. Стрибки на скакалці.

33

Загальнорозвивальні вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики зі скакалками. Стрибки на скакалці. Рухлива гра «Сова»

34

Загальнорозвивальні вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики зі скакалкою. Стрибки зі скакалкою на двох ногах

35

Загальнорозвивальні вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики зі скакалкою. Стрибки зі скакалкою на двох ногах. Рухлива гра «Рибки»

36

Загальнорозвивальні вправи у русі. Комплекс вправ ранкової гімнастики зі скакалкою. Стрибки зі скакалкою на двох ногах. Рухлива гра «Шпигуни»

37

Загартування як засіб зміцнення здоров’я. Рухливі ігри та естафети.

38

Ознайомлення із зимовими видами спорту. Зимові рухливі ігри.

39

Загальнорозвивальні вправи. Вправи з вихідних положень. Дитячий фітнес.

40

ЗРВ імітаційного характеру. Танцювальна аеробіка. Рухлива гра «Веселі танці».

41

Загальнорозвивальні вправи. Танцювальна аеробіка. Рухлива гра «Том і Джері»

42

«Правильна постава – сам собі лікар»

43

«Правильна постава – запорука здоров’я»

44

«Правильна постава – запорука краси та здоров’я»

45

Нестандартний урок «Другокласники грайливі – спритні, дужі і кмітливі».

46

Підсумковий урок за І семестр. Урок рухливих ігор.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.