Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Календарно-тематичне планування із зарубіжної літератури для 6 класу за І семестр

Зарубіжна література

Для кого: 6 Клас

18.07.2021

195

17

0

Опис документу:
Календарно-тематичне планування уроків зарубіжної літератури для 6 класу за І семестр за новою програмою (за підручником Волощук). Програмові твори, позакласне читання, розвиток мовлення, контрольні роботи.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

6 КЛАС

І СЕМЕСТР

ДАТА

ЗМІСТ ПРОГРАМОВОГО МАТЕРІАЛУ

Д/З

ВСТУПНИЙ ІНСТРУКТАЖ З БЖД

ВСТУП


Анонс шкільного курсу «Зарубіжна література 6 клас». Література як вид мистецтва. Художній образ.

Підручник: Світ. літ., 6 клас / Є. Волощук. – К. : Генеза, 2014. – 256 с.

МІФИ НАРОДІВ СВІТУ


Поняття про міф. Основні тематичні групи міфів (про створення і будову світу, про героїв, календарні та ін.). Відображення єдності людини й природи в міфах різних народів. Популярні міфологічні образи, сюжети, мотиви різних народів.Індійські міфи. Творення. Про створення ночі. Про потоп.Єгипетські міфи. Ра та Апоп. Міф про те, як Тефнут покинула Єгипет.Грецькі міфи. Міф про Прометея.Міфи про Геракла.Нарцис. Пігмаліон і Галатея.РМ №1 (п). Крилаті вислови грецької міфологіїПЧ №1. Міфи народів світуКонтрольна робота №1 з теми: «Вступ. Міфи народів світу» (Комбіновані завдання)


ТЕМАТИЧНА

МУДРІСТЬ БАЙКИ


Байка як літературний жанр, її характерні ознаки, особливості художньої будови, повчальний зміст.Езоп. «Лисиця і виноград», «Вовк і Ягня», «Мурашки і Цикада». Поєднання конкретного і загального в байках Езопа.Утілення людських якостей (працелюбність, розум, хитрість, дурість, жорстокість, лінощі та ін.) в алегоричних образах. Мораль байок Езопа.Іван Андрійович Крилов (1769-1844). «Бабка і Муравель», «Вовк і Ягня». Моральні проблеми в байках І.А. Крилова. Яскравість алегоричних образів.


НАПАМ’ЯТЬ: І. А. КРИЛОВ (1 БАЙКА ЗА ВИБОРОМ)


Виразне читання напам’ять байки І. А. Крилова

РМ №2 (у). Інсценізація байокКонтрольна робота №2 з теми: «Мудрість байки» (Твір «Критика людських вад у байках»)


ТЕМАТИЧНА

ПРИГОДИ І ФАНТАСТИКА


Аналіз контрольного твору

Роберт Льюїс Стівенсон (1850-1894). «Острів скарбів».Особливості розвитку пригодницького сюжету у творі.Система образів (Джим Хокінс і його товариші).Система образів (пірат Сільвер та ін.).Моральні цінності.Чарльз Діккенс (1812-1870). «Різдвяна пісня в прозі». Подорож у часі й просторі Скруджа.Динаміка образу Скруджа, причини його духовного переродження.Сюжет і композиція повісті.Значення образу Різдва у творі. Елементи фольклору (казки, пісні).Екранізація твору Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі».Микола Васильович Гоголь (1809-1852). «Ніч перед Різдвом». Народні традиції і звичаї у творі.Тема кохання. Образи Оксани і Вакули.Роль фантастики в повісті.Елементи фольклору (традиційні образи – відьма, чорт, місяць та ін.; різдвяні символи; елементи казки).Контрольна робота №3 з теми: «Пригоди і фантастика» (Комбіновані завдання)ПЧ №2. Доктор Сьюз «Про Грінча, який украв Різдво»


ТЕМАТИЧНА

І СЕМЕСТР

СКОРИГОВАНА


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.