Зараз в ефірі:
Семінар:
«
Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні
»

Календарно-тематичне планування із зарубіжної літератури для 5 класу за ІІ семестр

Зарубіжна література

Для кого: 5 Клас

18.07.2021

135

21

0

Опис документу:
Календарно-тематичне планування уроків зарубіжної літератури для 5 класу за ІІ семестр за новою програмою (за підручником Волощук). Програмові твори, позакласне читання, розвиток мовлення, контрольні роботи.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

5 КЛАС

ІІ СЕМЕСТР

ДАТА

ЗМІСТ ПРОГРАМОВОГО МАТЕРІАЛУ

Д/З

ПОВТОРНИЙ ІНСТРУКТАЖ З БЖД

СВІТ ДИТИНСТВА


Марк Твен (1835-1910). «Пригоди Тома Сойєра».Світ дорослих і світ дітей у повісті.Том Сойєр і Гекльберрі Фінн.Том Сойєр і Гекльберрі Фінн.Ставлення автора до своїх героїв.Провідні ідеї твору (дружба, кохання, людяність та ін.).Елеонор Портер (1868-1920). «Полліанна».Щирість, мужність і оптимізм героїні твору, її вплив на життя міста.Полліанна та її друзі.Полліанна та її друзі.Художні засоби розкриття образу Полліанни.Ідея радості життя й відкриття світу у творі.РМ №3 (у). Порівняльний аналіз героїв творівКонтрольна робота №4 з теми: «Світ дитинства» (Комбіновані завдання)


ТЕМАТИЧНА

СИЛА ТВОРЧОЇ УЯВИ


Льюїс Керролл (1832-1898). «Аліса в Країні Див». Творча історія книги, її зв’язок із біографією письменника та життям Англії «вікторіанської» доби.Образ Аліси, світ її уяви і захопливі пригоди.Персонажі, які оточують героїню.Особливості художньої мови твору. Організація казки як гри, (гра з часом і простором, гра зі словами (назвами), гра з правилами).Екранізація твору Л. Керролла «Аліса в Країні Див».Марина Іванівна Цвєтаєва (1892-1941). «Книги в червоній палітурці». Чарівний світ літератури й мистецтва у вірші М.І. Цвєтаєвої. Знайомі образи з прочитаних книг (Том Сойєр, Гекльберрі Фінн та ін.). Образ ліричної героїні, котра любить читати. Роль літературних і музичних асоціацій у творі.ПЧ №3. Сельма Лагерлеф. «Дивовижна подорож Нільса Хольгерсона з дикими гусаками Швецією»Контрольна робота №5 з теми: «Сила творчої уяви» (Твір «Казковий світ Аліси»)Аналіз контрольного твору


ТЕМАТИЧНА

СУЧАСНА ЛІТЕРАТУРА

У КОЛІ ДОБРИХ ГЕРОЇВ


Роальд Дал (1916-1990). «Чарлі і шоколадна фабрика».Цікаві пригоди хлопчика Чарлі та його друзів на казковій шоколадній фабриці містера Вонки.Цікаві пригоди хлопчика Чарлі та його друзів на казковій шоколадній фабриці містера Вонки.Цікаві пригоди хлопчика Чарлі та його друзів на казковій шоколадній фабриці містера Вонки.Цікаві пригоди хлопчика Чарлі та його друзів на казковій шоколадній фабриці містера Вонки.Доброта і щирість головного героя.Екранізація твору Р. Дала «Чарлі і шоколадна фабрика».Туве Янсон (1914-2001). «Капелюх Чарівника».Чарівність художнього світу твору.Його персонажі, втілення в них ідей доброти, щирості, сімейних цінностей.Його персонажі, втілення в них ідей доброти, щирості, сімейних цінностей.РМ №4 (п). Написання есеКонтрольна робота №6 з теми: «Сучасна література» (Комбіновані завдання)ПЧ №4. Пауль Маар. «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу»


ПІДСУМКИ


Узагальнення і систематизація навчального матеріалу.


ТЕМАТИЧНА

ІІ СЕМЕСТР

СКОРИГОВАНА

РІЧНА


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.