Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Дислексія: як подолати труднощі та підвищити успішність в навчанні
»
Взяти участь Всі події

Календарно-тематичне планування для учнів 4 класу. Фізична культура. І-ІІ семестр

Фізична культура

Для кого: 4 Клас

01.07.2020

1429

141

1

Опис документу:
Орієнтовне календарно-тематичне планування для учнів 4 класу. Фізична культура (3 год на тиждень). І-ІІ семестр. Орієнтовне календарно-тематичне планування для учнів 4 класу. Фізична культура (3 год на тиждень). І-ІІ семестр.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Погоджено: Затверджено:

Заступник директора з НР Директор Торосівського НВК

___________ /Іванова І. І. / _________ /Іванов І. І./

___________ 2019-2020 н. р. __________ 2019-2020 н. р.

Календарне планування

4 класу

Торосівського НВК

на 2019-2020 н. р.

Вчитель Артеменко Л. В.

Розклад дзвінків

1 УРОК – 08.30 – 09.15

2 УРОК – 09.25 – 10.10

3 УРОК – 10.20 – 11.05

4 УРОК – 11.25 – 12.10

5 УРОК – 12.30 – 13.15

6 УРОК – 13.25 – 14.10

7 УРОК – 14.15 – 15.00

Розклад уроків

І семестр

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Літерат. читан.

Літерат. читан.

Літерат. читан.

Природознав.

Осн. здоров`я

2

Математика

Математика

Математика

Математика

Я у світі

3

Україн. мова

Україн. мова

Україн. мова

Україн. мова

Муз. мистецтво

4

Природознав.

Німецька мова

Фізкультура

Німецька мова

Інформатика

5

Труд. навчання

Фізкультура

Образ. мист.

Фізкультура

Виховна год.

ІІ семестр

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Літерат. читан.

Літерат. читан.

Літерат. читан.

Літерат. читан.

Осн. здоров`я

2

Математика

Математика

Математика

Математика

Я у світі

3

Україн. мова

Україн. мова

Україн. мова

Природознав.

Муз. мистецтво

4

Природознав.

Німецька мова

Фізкультура

Німецька мова

Інформатика

5

Труд. навчання

Фізкультура

Образ. мист.

Фізкультура

Виховна год.

Структура навчального року

Семестри

з 1 вересня до 31 грудня

з 13 січня до 31 травня

Канікули

з 29 жовтня

до 4 листопада

з 30 грудня

до 13 січня

з 25 березня до 31 березня

Фізична культура

105 год

3 год на тиждень

п/п

Дата

Тема уроку

Примітка

Легка атлетика

1

Розвиток дихальної системи засобами фізичної культури. Гігієна спортивного одягу і взуття. Класифікація видів легкої атлетики. Правила безпеки під час занять легкою атетикою.

2

Стройові та організ. вправи на місці й у русі. КЗРВ на місці в колі. Спец. впр. бігуна. Низький старт. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

3

Стройові та організовуючі вправи на місці й у русі. КЗРВ на місці в колі. Спеціальні вправи бігуна. Низький старт. Старовий розбіг. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

4

Стройові та організовуючі вправи на місці й у русі. КЗРВ на місці в колі. Спеціальні вправи бігуна. Старовий розбіг. Біг по дистанції 30 м. Рівномірний біг до 400 м. Стрибок у довжину з місця. Стрибок у довжину з розбігу «кроком». Рухливі ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

5

Стройові та організовуючі вправи на місці й у русі. КЗРВ у русі. Спеціальні вправи бігуна. Біг по дистанції 30 м. Фінішування. Рівномірний біг до 500 м. «Човниковий» біг 4*9 м. Стрибок у довжину з місця. Стрибок у довжину з розбігу «кроком». Рух. ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

6

Стройові та організ. впр. на місці й у русі. КЗРВ у русі. Спец. стрибкові впр.. Біг 30 м з урахуванням часу. Фінішування. Рівномір. біг до 600 м. «Човниковий» біг 4*9 м (тест). Стрибок у довжину з місця. Стрибок у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Рух. ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

7

Правила безпеки під час занять легкою тлетикою. Стройові та організовуючі вправи на місці й у русі. КЗРВ у русі. Спеціальні стрибкові вправи. Біг 30 м з урахуванням часу. Рівномірний біг до 700 м. Стрибок у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Рухливі ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

8

Стройові та організовуючі вправи на місці й у русі. КЗРВ у русі. Спеціальні стрибкові вправи. Біг 30 м з урахуванням часу (тест). Рівномірний біг до 800 м. Стрибок у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Метання малого м`яча з місця. Підтягування у висі. Рухливі ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

9

Стройові та організовуючі вправи на місці й у русі. КЗРВ біля опори. Спеціальні вправи для метання. Стрибок у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Метання малого м`яча з місця, в ціль. Підтягування у висі (тест). Рівномірний біг до 900 м. Рухливі ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

10

Стройові та організ. впр. на місці й у русі. КЗРВ біля опори. Спец. впр. для метання. Стрибок у довжину з місця. Метання малого м`яча з місця в ціль, з 3-5 кроків на дальність. Нахили тулуба вперед із положення сидячи (тест). Рівномірний біг до 1400 м. Рух. ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

11

Стройові та організ. впр. на місці й у русі. КЗРВ у парах. Спец. впр. для метання. Стрибок у довжину з місця. Метання малого м`яча з 3-5 кроків у ціль, на дальність. Рівномірний біг до 1400 м (тест). Рух. ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

12

Стройові та організ. впр. на місці й у русі. КЗРВ у парах. Спец. впр. для метання. Стрибок у довжину з місця (тест). Метання малого м`яча з 3-5 кроків у ціль. Рух. ігри та естафети з елементами бігу та стрибків.

13

Гігієна туриста. Загальні гігієнічні вимоги. Забезпечення самоконтролю. Комплектація похідної аптечки. Правила безпеки під час занять туризмом. Організовуючі вправи. КЗРВ у колі. Різновиди ходьби та бігу. Впр. з лазіння і перелазіння через перешкоди. Підготока ососбистого спорядження до туристичного походу.

14

Організ. впр.. КЗРВ у колі. Різновиди ходьби та бігу. Впр. з лазіння і перелазіння. Підготока ососбистого та групового спорядження до туристичного походу.

15

Організ. вправи. КЗРВ у парах. Різновиди ходьби та бігу. Вилізання на горизонтальні та вертикальні перешкоди. Встановлення намету. Рух у похідному строю. Подолання смуги перешкод.

16

Організ. вправи. КЗРВ у парах. Різновиди ходьби та бігу. Вилізання на горизонтальні та вертикальні перешкоди. Лазіння із застосуванням елементів скелелазіння та альпінізму. Встановлення намету. Рух у похідному строю. Подолання смуги перешкод.

17

Організ. вправи. КЗРВ у парах. Різновиди ходьби та бігу. Вилізання на горизонтальні та вертикальні перешкоди. Лазіння із застосуванням елементів скелелазіння та альпінізму. Рух у похідному строю. Подолання смуги перешкод.

Футбол

18

Історія україн. футболу. ЗРВ на місці. Різновиди ходьби та бігу. Техніка пересування без м`яча (біг, повороти, стрибки, зупинка). Передачі м`яча на місці й у русі. Ведення м`яча по колу, поміж стійок. Інд. тактичні дії без м`яча у нападі й у захисті. Рух. ігри.

19

ЗРВ на місці. Різновиди ходьби та бігу. Техніка пересування без м`яча (біг, повороти, стрибки, зупинка). Передачі м`яча на місці й у русі. Ведення м`яча по колу, поміж стійок, «вісімкою». Техніка гри воротаря. Індивідуальні тактичні дії без м`яча у нападі й у захисті. Рух. ігри.

20

ЗРВ на місці. Стрибкові вправи. Удари по нерухомому м`ячу вивченими способами. Передачі м`яча на місці й у русі. Ведення м`яча по колу, поміж стійок, «вісімкою». Техніка гри воротаря. Індивід. тактичні дії без м`яча у нападі й у захисті. Рух. ігри.

21

Місця занять, обладнання, інвентар. ЗРВ у колі. Стрибкові вправи. Удари по нерухомому м`ячу вивченими способами. Передачі м`яча на місці й у русі. Відволікальні дії (фінти): «відходом», «ударом», «зупинкою». Індивід. тактичні дії без м`яча у нападі. Естафета з елементами футболу.

22

ЗРВ у колі. Акробатичні вправи футболіста. Удари по м`ячу, що котиться (на гравця, від гравця). Ведення м`яча вивченими способами. Відволікальні дії (фінти): «відходом», «ударом», «зупинкою». Групові тактичні дії у нападі. Естафета з елементами футболу.

23

ЗРВ у колі. Акробатичні вправи футболіста. Удари по м`ячу, що котиться (на гравця, від гравця). Передачі м`яча на місці й у русі. Ведення м`яча вивченими способами. Відволікальні дії (фінти): «відходом», «ударом», «зупинкою». Групові тактичні дії у нападі. Естафета з елементами футболу.

24

ЗРВ у колі. Вправи для розвитку координації рухів. Передачі м`яча на місці й у русі. Удари по м`ячу головою вивченим способом. Віднімання м`яча: ліворуч, праворуч від гравця. Техніка гри воротаря. Групові тактичні дії в захисті. Естафета з елементами футболу.

25

ЗРВ у русі. Вправи для розвитку координації рухів. Передачі м`яча на місці й у русі. Удари по м`ячу головою вивченим способом. Віднімання м`яча: ліворуч, праворуч від гравця. Техніка гри воротаря. Групові тактичні дії в захисті. Двосторонні навчальні ігри.

26

Розвиток футболу в Україні та за кордоном. ЗРВ в русі. Вправи для розвитку м`язів стопи. Передачі м`яча на місці й у русі. Зупинка м`яча стегном і грудьми. Віднімання м`яча: ліворуч, праворуч від гравця. Тактичні дії під час стандартних положень. Двосторонні навчальні ігри.

27

ЗРВ в русі. Вправи для розвитку м`язів стопи. Передачі м`яча на місці й у русі. Зупинка м`яча стегном і грудьми. Вкидання м`яча на дальність і точність. Тактичні дії під час стандартних положень. Двосторонні навчальні ігри.

28

ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. Передачі м`яча на місці й у русі. Ведення м`яча вивченими способами. Вкидання м`яча на дальність і точність. Індивід. тактичні дії без м`яча у нападі і захисті. Двосторонні навчальні ігри.

Гімнастика

29

Розвиток кістково-м`язової системи засобами фізичної культури. Фізична культура як засіб керування емоціями. Гігієнічні вимоги до занять гімнастикою. Правила безпеки під час занять гімнастикою. Повороти на місці. Комплекс вправ ранкової гімнастики № 1.

30

Повороти на місці. Перешикування з колони по одному в колону по двоє дробленням-зведенням. Комплекс вправ ранкової гімнастики № 1. Перекиди вперед і назад. Естафети з елементами бігу, стрибків та акробатики.

31

Поняття про частини і точки розмітки в гімнастичному залі. Перешикування з колони по одному в колону по двоє дробленням-зведенням, розведенням-злиттям. Комплекс вправ ранкової гімнастики № 2. Перекиди вперед і назад. Естафети з елементами бігу, стрибків та акробатики.

32

Перешик. з колони по одному в колону по двоє розведенням-злиттям. Ходьба і біг «протиходом». КВРГ № 2. Перекиди вперед і назад. Стійка на лопатках. Лазіння по похилій лаві з переходом на гімнастичну стінку різними способами. Підйом переворотом в упор на нижній жердині – зіскок з поворотом на 90*. Естафети з елементами бігу, стрибків та акробатики.

33

Страховка під час виконання гімнастичних вправ. Ходьба і біг «протиходом», «змійкою». Комплекс вправ для формув. правильної посави № 1. Перекиди вперед і назад. Стійка на лопатках. Лазіння по похилій лаві з переходом на гімнастичну стінку різними способами. Підйом переворотом в упор на нижній жердині – зіскок з поворотом на 90*. Вистриб. вгору з упору присівши. Естафети з елементами бігу, стрибків та акробатики.

34

Ходьба і біг «змійкою». Стройовий крок. Комплекс вправ для формув. прав. посави № 1. Стійка на лопатках. «Міст» з положення стоячи (з допомогою). Лазіння по похилій лаві з переходом на гімн. стінку різними способами. Лазіння по горизонт. канату. Вистриб. вгору з упору присівши. 4*50 стрибків зі скакалкою. Естафети з елемен. бігу, стрибків та акробатики.

35

Гігієна харчування. Стройовий крок. Комплекс вправ для формув. прав. посави № 2. Стійка на лопатках. «Міст» з положення стоячи (з допомогою). Лазіння по похилій лаві з переходом на гімн. стінку різними способами. Лазіння по горизонт. канату. 4*50 стрибків зі скакалкою.

36

Правила безпеки під час занять гімнастикою. Стройовий крок. Комплекс вправ для формув. прав. посави № 2. Стійка на голові та руках (хлопчики, з допомогою). «Міст» з положення стоячи (з допомогою). Ходьба випадами по гімнаст. лаві (колоді заввишки до 105-110 см). Лазіння по горизонт. канату. 4*50 стрибків зі скакалкою. Опорний стрибок способом «ноги нарізно».

37

Комплекс спеціальних відновлювальних вправ. «Міст» з положення стоячи (з допомогою). Стійка на голові та руках (хлопчики, з допомогою). Ходьба випадами по гімнаст. лаві (колоді заввишки до 105-110 см). Лазіння по горизонт. канату. Опорний стрибок способом «ноги нарізно».

38

Страховка під час виконання гімнаст. вправ. Комплекс спец. відновлюв. вправ. «Напівшпагат», «шпагат» (дівчатка). Стійка на голові та руках (хлопчики, з допомогою). Ходьба випадами по гімнаст. лаві (колоді заввишки до 105-110см). Лазіння по горизонт. канату. Повороти стоячи на гімнаст. лаві (колоді) з різним положенням рук на 90* і 180*. Опорний стрибок способом «зігнувши ноги».

39

КЗРВ біля опори. «Напівшпагат», «шпагат» (дівчатка). Стійка на голові та руках (хлопчики, з допомогою). Лазіння по вертик. канату у 2-3 прийоми. Повороти стоячи на гімнаст. лаві (колоді) з різним положенням рук на 90* і 180*. Опорний стрибок способом «зігнувши ноги».

40

Поняття про частини і точки розмітки в гімнастичному залі. КЗРВ біля опори. «Напівшпагат», «шпагат» (дівчатка). Комбінація з акробатичних вправ, на колоді з раніше вивч. елементами. Лазіння по вертик. канату у 2-3 прийоми. Повороти стоячи на гімнаст. лаві (колоді) з різним положенням рук на 90* і 180*. Опорний стрибок із поворотом на 90*.

41

КЗРВ на гімнаст. лаві. «Напівшпагат», «шпагат» (дівчатка). Комбінація з акробатичних вправ, на колоді з раніше вивч. елементами. Лазіння по вертик. канату у 2-3 прийоми. Опорний стрибок із поворотом на 90*.

42

Правила безпеки під час занять гімнастикою. КЗРВ на гімнаст. лаві. Комбінація з акробатичних вправ, на колоді з раніше вивч. елементами. Лазіння по вертик. канату у 2-3 прийоми. Опорний стрибок із поворотом на 90*.

43

Гігієна харчування. Повороти на місці. КЗРВ зі скакалкою. Комбінація з акробатичних вправ, на колоді з раніше вивч. елементами. Лазіння по вертик. канату у 2-3 прийоми. Вис на зігнутих руках. Опорний стрибок із поворотом на 90*.

44

Повороти на місці. Перешикування з колони по одному в колону по двоє дробленням-зведенням. КЗРВ зі скакалкою. Комбінація з акробатичних вправ, на колоді з раніше вивч. елементами. Лазіння по вертик. канату у 2-3 прийоми. Вис на зігнутих руках, способом «зігнувши ноги». Підтягування на високій перекладині (хлопчики), у висі лежачи (дівчатка). Комплекс ритміч. гімнаст.

45

Страховка під час викон. гімнаст. вправ. Перешик. з колони по одному в колону по двоє дробленням-зведенням, розведенням-злиттям. КЗРВ з обручем. Вис кутом на гімнаст. стінці, способом «зігнувши ноги». Підтягування на високій перекладині (хлопчики), у висі лежачи (дівчатка). Комплекс ритміч. гімнаст.

46

Перешик. з колони по одному в колону по двоє дробленням-зведенням, розведенням-злиттям. Ходьба та біг «протиходом». КЗРВ з обручем. Вис кутом на гімнаст. стінці. Підтягування на високій перекладині (хлопчики), у висі лежачи (дівчатка). Комплекс ритміч. гімнаст.

47

Поняття про частини і точки розмітки в гімнастичному залі. Ходьба та біг «протиходом», «змійкою». КЗРВ біля опори. Упор на низьких брусах. Вис прогнувшись на перекладині. Підтягування на високій перекладині (хлопчики), у висі лежачи (дівчатка). Комплекс аеробної гімнаст.. Естафети з елементами бігу, стрибків та акробатики.

48

Страховка під час викон. гімнаст. вправ. Ходьба та біг «змійкою». Стройовий крок. КЗРВ біля опори. Вис прогнувшись на перекладині. Махом однієї і поштовхом другої підйом переворотом в упор (хлопчики, з допомогою) на низькій перекладині. Зіскок махом назад прогнувшись та з поворотом на 90* на низькій перекладині. Комплекс аеробної гімнаст.. Поєднання кроків «галопу» і «польки». Естафети з елементами бігу, стрибків та акробатики.

49

Стройовий крок. КЗРВ на гімнаст. лаві. Вис прогнувшись на перекладині. Махом однієї і поштовхом другої підйом переворотом в упор (хлопчики, з допомогою) на низькій перекладині. Зіскок махом назад прогнувшись та з поворотом на 90* на низькій перекладині. Комплекс аеробної гімнаст.. Поєднання кроків «галопу» і «польки». Елементи народ. танців. Естафети з елементами бігу, стрибків та акробатики.

50

Стройовий крок. КЗРВ на гімнаст. лаві. Вис прогнувшись на перекладині. Упор сидячи на брусах, «ноги нарізно» (хлопчики). Поєднання кроків «галопу» і «польки». Елементи народ. танців. Естафети з елементами бігу, стрибків та акробатики.

51

КЗРВ зі скакалкою. Підтягування на високій перекладині (хлопчики). Упор сидячи на брусах, «ноги нарізно» (хлопчики). Вистрибування вгору з упору присівши. 4*50 стрибків зі скакалкою. Елементи народ. танців. Гопак. Естафети з елемен. бігу, стрибків та акробатики.

52

КЗРВ зі скакалкою. Підтягування на високій перекладині (хлопчики), у висі лежачи (дівчатка). Упор сидячи на брусах, «ноги нарізно» (хлопчики). 4*50 стрибків зі скакалкою. «Гопак». Естафети з елемен. бігу, стрибків та акробатики.

Лижна підготовка

53

Відомі українські лижники. Гігієнічні вимоги до занять лижною підготовкою. Засоби загартування лижника. Правила безпеки під час занять лижною підготовкою. Організовані заходи (переодягання, отримання інвентарю, вихід на місце заняття). ЗРВ на місці в колі. Спец. бігові впр. без лиж. Ходьба ступаючим кроком. Рух. ігри та естафети на лижах.

54

Організовані заходи (переодягання, отримання інвентарю, вихід на місце заняття). ЗРВ на місці в колі. Спец. бігові впр. без лиж. Ходьба навперемінним двокроковим ходом від 200 до 400 м. Спуски і підйоми вивченими способами з використанням гальмув. «плугом» і сходження «ялинкою». Рух. ігри та естафети на лижах.

55

Організовані заходи (переодягання, отримання інвентарю, вихід на місце заняття). ЗРВ на місці в колі. Спец. стрибкові впр.. Ходьба навперемінним двокроковим ходом від 200 до 400 м, одночасним безкроковим ходом від 100 до 200 м. Спуски і підйоми вивченими способами. Рух. ігри та естафети на лижах.

56

Організ. заходи. ЗРВ з лижними палками. Спец. стрибкові впр.. Рівномірне проходж. дистанції до 500 м вивченими способами. Ходьба навперемінним двокроковим ходом від 200 до 400 м, одночасним безкроковим ходом від 100 до 200 м. Спуски і підйоми вивченими способами з викорис. гальмув. «плугом» і сходження «ялинкою». Рух. ігри та естафети на лижах.

57

Правила безпеки під час занять лижною підготовкою. Організ. заходи. ЗРВ з лижними палками. Повторний біг без лиж 2*100м. Ходьба одночасним однокроковим ходом від 100 до 200м, ковзанярським кроком з палками. Рівномірне проходж. дистанції до 500 м, спуски і підйоми вивченими способами. Рух. ігри та естафети на лижах.

58

Організ. заходи. ЗРВ з лижними палками. Ходьба ковзанярським кроком з палками. Повтор. Біг без лиж 2*100м. Ходьба ковзанярським кроком з палками. Рівномірне проходж. дистанції до 500 м, спуски і підйоми вивченими способами. Рух. ігри та естафети на лижах.

59

Організ. заходи. ЗРВ з лижними палками. Ходьба ковзанярським кроком з палками. Рівномірне проходж. дистанції до 100 м, вивченими способами. Спуски в основній стінці лижника. Рух. ігри та естафети на лижах.

60

Організ. заходи. ЗРВ з лижними палками. Ходьба ковзанярським кроком з палками. Спуски в основній стінці лижника. Біг на лижах 1000 м без урахування часу. Рух. ігри та естафети на лижах.

Кросова підготовка

61

Відомі українські кросмени. Засоби загартування. Користь занять кросовою підготовкою на свіжому повітрі. Правила безпеки під час занять кросовою підготовкою. Стройові та організовуючі вправи. ЗРВ на місці в колі. Спец. бігові впр.. Старт групою. Рух. ігри та естафети.

62

Стройові та організовуючі вправи. ЗРВ на місці в колі. Спец. бігові впр.. Повторний біг 3*100 м. Старт групою. Рух. ігри та естафети.

63

Стройові та організовуючі вправи. ЗРВ в русі. Спец. бігові впр.. Повторний біг 3*100 м. Старт групою. Рух. ігри та естафети.

64

Стройові та організовуючі вправи. ЗРВ в русі. Спец. бігові впр.. Повторний біг 2*200 м. Рівномірний біг у повільному темпі 800м по слабопересіченій місцевості. Рух. ігри та естафети.

65

Правила безпеки під час занять кросовою підготовкою. Стройові та організовуючі вправи. ЗРВ в русі. Спец. стрибкові впр.. Повторний біг 2*200 м. Рівномірний біг у повільному темпі до 1000м по слабопересіченій місцевості. Рух. ігри та естафети.

66

Стройові та організовуючі вправи. ЗРВ біля опори. Спец. стрибкові впр.. Вправи на координацію рухів з подолання перешкод. Рівномірний біг у повільному темпі до 1200м по слабопересіченій місцевості.

67

Стройові та організовуючі вправи. ЗРВ біля опори. Спец. стрибкові впр.. Вправи на координацію рухів з подолання перешкод. Чергування бігу та ходьби на дистанції 1500 м.

68

Стройові та організовуючі вправи. ЗРВ біля опори. Спец. стрибкові впр.. Вправи на координацію рухів з подолання перешкод. Крос 1500 м.

Баскетбол

69

ЗРВ в парах. Передача м`яча в парах з повільним просуванням уперед, пересув. правим (лівим) боком. Ведення м`яча із максимальною швидкістю. Ловіння м`яча, що відскочив від підлоги. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Індивід. тактичні дії в захисті. Навчальні ігри: 2*2, 3*3, 5*5.

70

ЗРВ в парах. Ловіння м`яча, що летить у різних напрямках, двома та однією рукою. Передача м`яча в парах з повільним просув. уперед, пересув. правим (лівим) боком. Ведення м`яча із максим. швидкістю. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Колективні тактичні дії в захисті. Навчальні ігри: 2*2, 3*3, 5*5.

71

ЗРВ в парах. Ловіння м`яча, що летить у різних напрямках, двома та однією рукою. Передача м`яча в парах з повільним просув. уперед, пересув. правим (лівим) боком. Ведення м`яча із максим. швидкістю. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Виконання ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Колективні тактичні дії в захисті. Навчальні ігри: 2*2, 3*3, 5*5.

72

Правила техніки безпеки під час занять баскетболом. ЗРВ в русі. Передача м`яча двома руками від грудей в парах на місці. Ведення м`яча в русі в рівномірному темпі. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Виривання м`яча. Рух. ігри з м`ячем.

73

Правила техніки безпеки під час занять баскетболом. ЗРВ в русі. Передача м`яча двома руками від грудей в парах на місці. Ведення м`яча в русі в рівномірному темпі. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Виривання м`яча. Рухливі ігри з м`ячем.

74

ЗРВ в русі. Передача м`яча двома руками від грудей в парах на місці, з-за голови. Ведення м`яча в русі в рівномірному темпі. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Виривання і вибивання м`яча. Рухливі ігри з м`ячем.

75

ЗРВ з м`ячем. Передача м`яча двома руками з-за голови, однією рукою від плеча. Ведення м`яча в русі з прискоренням і наступними зупинками. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Вибивання м`яча. Перехоплення м`яча під час передачі. Ігри-естафети з елементами баскетболу.

76

ЗРВ з м`ячем. Передача м`яча двома руками з-за голови, однією рукою від плеча. Ведення м`яча в русі з прискоренням і наступними зупинками. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Вибивання м`яча. Перехоплення м`яча під час передачі. Ігри-естафети з елементами баскетболу.

77

ЗРВ з м`ячем. Передача м`яча однією рукою від плеча. Ловіння м`яча двома та однією рукою на різних рівнях польоту м`яча. Ведення м`яча на місці й в русі з різною висотою відскоку. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Перехоплення м`яча під час передачі. «Відкривання» для отримання м`яча. Ігри-естафети з елементами баскетболу.

78

ЗРВ зі скакалкою. Ловіння м`яча двома та однією рукою на різних рівнях польоту м`яча. Ловіння м`яча, що летить у різних напрямках, двома та однією рукою. Обведення перешкод, розташованих на різній відстані. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. «Відкривання» для отримання м`яча. Індивід. тактичні дії в нападі. Ігри-естафети з елементами баскетболу.

79

ЗРВ зі скакалкою. Ловіння м`яча двома та однією рукою на різних рівнях польоту м`яча. Ловіння м`яча, що летить у різних напрямках, двома та однією рукою. Обведення перешкод, розташованих на різній відстані. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. «Відкривання» для отримання м`яча. Індивід. тактичні дії в нападі. Ігри-естафети з елементами баскетболу.

80

ЗРВ зі скакалкою. Ловіння м`яча, що летить у різних напрямках, двома та однією рукою. Передача м`яча в парах з повільним просуванням уперед. Ведення м`яча із максим. швидкістю. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Колективні тактичні дії в нападі. Навчальні ігри: 2*2, 3*3, 5*5.

81

ЗРВ в парах. Передача м`яча в парах з повільним просуванням уперед, пересув. правим (лівим) боком. Поперемінне ведення м`яча правою і лівою рукою. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Індивід. Тактичні дії в захисті та колективні тактичні дії в нападі. Навчальні ігри: 2*2, 3*3, 5*5.

82

ЗРВ в парах. Передача м`яча в парах, пересув. правим (лівим) боком. Ловіння м`яча, що відскочив від підлоги. Кидок м`яча однією рукою з місця з відстані 1-3м. Викон. ведення і подвійного кроку з наступним кидком. Індивід. та колективні тактичні дії в захисті. Навчальні ігри: 2*2, 3*3, 5*5.

Гандбол

83

Історія розвитку гандболу в Україні. Основні правила гри. Правила безпеки під час занять гандболом. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Спеціальні впр. гандболіста з бігу в різних напрямках, стрибків, зупинок. Ведення м`яча навперемінно лівою і прямою рукою в помірному темпі. Передача м`яча однією рукою в парах на місці й ловіння двома руками. Естафетні та рухливі ігри з елементами гандболу.

84

Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Спеціальні впр. гандболіста з бігу в різних напрямках, стрибків, зупинок. Ведення м`яча навперемінно лівою і прямою рукою в помірному темпі. Передача м`яча однією рукою в парах на місці й ловіння двома руками, в русі в парах. Кидок м`яча зігнутою рукою зверху з місця. Естафетні та рухливі ігри з елементами гандболу.

85

Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ в русі. Спеціальні впр. гандболіста з бігу в різних напрямках, стрибків, зупинок. Ведення м`яча сильнішою рукою з прискореннями, зупинками, зміною напрямку. Передача м`яча однією рукою в парах на місці й ловіння двома руками, в русі в парах. Кидок м`яча зігнутою рукою зверху з місця. Естафетні та рухливі ігри з елементами гандболу.

86

Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ в русі. Спец. впр. гандболіста з бігу в різних напрямках, стрибків, зупинок. Ведення м`яча сильнішою рукою з прискор., зупинками, зміною напрямку. Передача м`яча однією рукою в парах на місці й ловіння двома руками, в русі в парах. Кидок м`яча зігнутою рукою зверху з місця. Естафетні та рухливі ігри з елементами гандболу.

87

Правила безпеки під час занять гандболом. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ в русі. Спец. впр. гандболіста з бігу в різних напрямках, стрибків, зупинок. Ведення м`яча сильнішою рукою з прискор., зупинками, зміною напрямку. Передача м`яча однією рукою в парах на місці й ловіння двома руками, в русі в парах, в русі в трійках. Кидок м`яча зігнутою рукою зверху після ведення. Естафетні та рухливі ігри з елементами гандболу.

88

Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ з м`ячем. Спец. впр. гандболіста з бігу в різних напрямках, стрибків, зупинок. Ведення м`яча сильнішою рукою з прискор., зупинками, зміною напрямку. Передача м`яча однією рукою в русі в трійках. Кидок м`яча зігнутою рукою зверху з місця. Естафетні та рухливі ігри з елементами гандболу.

89

Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ з м`ячем. Спец. впр. гандболіста з бігу в різних напрямках, стрибків, зупинок. Ведення м`яча сильнішою рукою з прискор., зупинками, зміною напрямку. Передача м`яча однією рукою в русі в трійках. Кидок м`яча зігнутою рукою зверху з місця. Естафетні та рухливі ігри з елементами гандболу.

Футбол

90

ЗРВ. Вправи для розвитку координації рухів. Естафета з елементами футболу. Удари по м`ячу, що котиться (на гравця, від гравця). Передачі м`яча на місці й у русі. Техніка гри воротаря. Групові тактичні дії в захисті.

91

Історія українського футболу. ЗРВ. Вправи для розвитку координації рухів. Естафета з елементами футболу. Удари по м`ячу, що котиться (на гравця, від гравця). Передачі м`яча на місці й у русі. Техніка гри воротаря. Групові тактичні дії в захисті.

92

ЗРВ. Вправи для розвитку м`язів стопи. Передачі м`яча на місці й у русі. Удари по м`ячу головою вивченим способом. Ведення м`яча по колу «вісімкою» поміж стійок. Тактичні дії під час стандартних положень. Двосторонні навчальні ігри.

93

ЗРВ. Вправи для розвитку м`язів стопи. Передачі м`яча на місці й у русі. Удари по м`ячу головою вивченим способом. Ведення м`яча по колу «вісімкою» поміж стійок. Тактичні дії під час стандартних положень. Двосторонні навчальні ігри.

94

ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Передачі м`яча на місці й у русі. Зупинка м`яча стегном і грудьми. Ведення м`яча по колу «вісімкою» поміж стійок. Індив. тактичні дії без м`яча в нападі й у захисті. Двосторонні навчальні ігри.

95

ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Передачі м`яча на місці й у русі. Зупинка м`яча стегном і грудьми. Ведення м`яча по колу «вісімкою» поміж стійок. Індив. тактичні дії без м`яча в нападі й у захисті. Двосторонні навчальні ігри.

96

ЗРВ. Різновиди ходьби та бігу. Передачі м`яча на місці й у русі. Зупинка м`яча стегном і грудьми. Відволікальні дії (фінти): «відходом», «ударом», «зупинкою». Індив. тактичні дії без м`яча в нападі й у захисті. Двосторонні навчальні ігри.

97

ЗРВ. Стриб. вправи. Передачі м`яча на місці й у русі. Вед. м`яча вивч. способ. Відволікальні дії (фінти): «відходом», «ударом», «зупинкою». Індив. тактичні дії з м`ячем у нападі й у захисті.

98

ЗРВ. Стрибкові вправи. Рухливі ігри (згідно з програмою). Передачі м`яча на місці й у русі. Ведення м`яча вивченими способами. Відволікальні дії (фінти): «відходом», «ударом», «зупинкою». Індив. тактичні дії з м`ячем у нападі й у захисті.

99

ЗРВ. Стрибкові вправи. Рухливі ігри (згідно з програмою). Передачі м`яча на місці й у русі. Ведення м`яча вивченими способами. Відволікальні дії (фінти): «відходом», «ударом», «зупинкою». Індив. тактичні дії з м`ячем у нападі й у захисті.

100

ЗРВ. Акробатичні вправи футболіста. Рух. ігри (згідно з програмою). Техніка пересування без м`яча (біг, повороти, стрибки, зупинки). Передачі м`яча на місці й у русі. Віднімання м`яча: ліворуч і праворуч від гравця. Груп. тактичні дії у нападі.

101

ЗРВ. Акробатичні вправи футболіста. Рухливі ігри (згідно з програмою). Техніка пересування без м`яча (біг, повороти, стрибки, зупинки). Передачі м`яча на місці й у русі. Віднімання м`яча: ліворуч і праворуч від гравця. Груп. тактичні дії у нападі.

102

Розвиток футболу в Україні та за кордоном. ЗРВ. Акробатичні вправи футболіста. Естафета з елементами футболу. Техніка пересування без м`яча (біг, повороти, стрибки, зупинки). Передачі м`яча на місці й у русі. Віднімання м`яча: ліворуч і праворуч від гравця. Групові тактичні дії у нападі.

103

ЗРВ. Вправи для розвитку координації рухів. Естафета з елементами футболу. Удари по нерухомому м`ячу вивч. способами. Передачі м`яча на місці й у русі. Віднімання м`яча: ліворуч і праворуч від гравця. Групові тактичні дії у захисті.

104

ЗРВ. Вправи для розвитку координації рухів. Естафета з елементами футболу. Удари по нерухомому м`ячу вивч. способами. Передачі м`яча на місці й у русі. Вкидання м`яча на дальність і точність. Групові тактичні дії у захисті.

105

Підсумковий урок за рік

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.