Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

Календарно-тематичне планування Дизайн і технології за альбомом Н.О. Будної 1 клас НУШ за Савченко

Трудове навчання

Для кого: 1 Клас

29.07.2021

338

62

1

Опис документу:
Завдання календарно-тематичного планування: § визначення місця кожної теми в річному курсі й місце кожного уроку в темі; § визначення взаємозв’язку між окремими уроками, темами річ­ного курсу; § організація раціональної роботи й озброєння учнів системою знань, умінь, навичок із предмета.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Орієнтовний календарний план

Дизайн і технології

за альбомом Н.О. Будної

(1 година на тиждень)


з/п

Тема уроку

Д

Дата

Факт.

дата

Фф

1.

Мій клас. Правила внутрішнього розпорядку, безпеки праці та санітарних норм під час занять. Організація робочого місця. Практична робота :створення колажу «Мій клас».2.

Робота з папером. Правила роботи з ножицями та правила наклеювання паперу. Різання паперу.Практична робота : виготовлення аплікації з паперу «Світлофор».3.

Робота з папером. Папір та його призначення. Послідовність дій під час виготовлення аплікації. Практична робота : виготовлення аплікації з паперу «Закладка».4.

Робота з пластиліном. Ручні інструменти та пристосування для ліплення. Дизайнерське проектування. Практична робота : ліплення мила.5.

Робота з природніми матеріалами. Підготовка природніх матеріалів до роботи. Практична робота : створення об’ємної аплікації «Веселий їжачок».6.

Робота з природніми матеріалами. Створення

аплікації «Килимок» з осіннього листя.7.

Робота з папером. Аплікація з паперу. Раціональне розмічання та обробка паперу. Практична робота: створення аплікації з паперу

«Сонце та Соняшник».8.

Робота з папером. Складання та згинання паперу. Раціональне використання паперу. Елементи графічної грамоти. Практична робота:виготовлення вітрячка з паперу.9.

Робота з папером. Послідовність дій під час створення аплікацій. Практична робота : створення аплікації з паперу «Акваріум».10.

Робота з пластиліном. Природні матеріали рідного краю. Вироби ДПМ. Практична робота:виготовлення мисочки з пластиліну.11.

Робота з природніми матеріалами. Правила з’єднання сухого листя з основою Виготовлення аплікації з природного матеріалу (засушеного листя) за зразком або власним задумом.Практична робота: створення аплікації «Осіннє дерево».12.

Робота з пластиліном. Інструменти та пристосування для обробки пластиліну. Прийоми ліплення. Практична робота: ліплення об’ємного виробу «Зайчик»13.

Робота з папером. Дизайнерське проектування. Оздоблення виробів із паперу. Практичнаробота: виготовлення листівки.Робота з папером. Мистецтво витинанки. Прикраси з паперу. Практична робота: вирізаннясніжинок у техніці витинанка.Робота з папером. Види і властивості паперу. Бережливе ставлення до паперу. Практична робота: виготовлення новорічних іграшок з паперу.Робота з папером. Вирізання найпростіших форм розмічених за допомогою шаблону. Практична робота:панно «Новорічна ялинка» (колективна робота).Робота з папером. Вирізання найпростіших форм розмічених за допомогою шаблону. Практичнаробота: «Подарунок для друга».Робота з пластиліном. Інструменти та пристосування для обробки пластиліну. Прийоми ліплення. Практична робота: ліплення об’ємного виробу «Котик».Робота з папером. Дизайнерське проектування. Оздоблення виробів із паперу. Практична робота: виготовлення об’ємного виробу

«Будинок».Робота з папером. Об’ємні вироби з паперу. Оригамі. Практична робота: виготовленняоб’ємного виробу «Кораблик».Робота з папером. Об’ємні вироби з паперу. Практична робота: виготовлення об’ємного виробу «Автомобіль».Робота з папером. Об’ємні вироби з паперу. Оригамі. Практична робота: виготовлення об’ємного виробу «Олівець».Робота з папером, пластиліном. Практичнаробота: виготовлення аплікації «Вербові котики».Робота з папером. Послідовність дій під час створення аплікацій. Практична робота : створення аплікації з паперу «Український віночок».Робота з папером. Послідовність дій під час створення аплікацій. Практична робота : створення аплікації з паперу за зразком «Бабки над водою».Робота з пластиліном. Інструменти та пристосування для обробки пластиліну. Прийоми ліплення. Практична робота: виготовлення

аплікації за зразком «Овечка».Робота з папером. Послідовність дій під час створення аплікацій. Практична робота : створення аплікації з паперу за зразком «Кульбабки».Робота з папером. Послідовність дій під час створення аплікацій. Практична робота : створення аплікації з паперу за зразком «Метелик».Робота з папером. Послідовність дій під час створення аплікацій. Практична робота : створення аплікації з паперу за зразком «Кораблик на морі».Робота з папером. Оздоблення виробів із паперу. Симетричні форми. Прикрашання святкової сукні аплікацією за зразком.Робота з папером. Аплікація з паперу. Поняття«шаблон». Копіювання зображення за допомогою шаблону. Створення аплікації «Бджілка у квітах».Робота з папером. Аплікація з паперу. Створення аплікації «Квітуча гілка яблуні».Робота з папером. Книжкова лікарня. Послідовність виконання дрібного ремонту книжокРобота з конструктором. Моделювання транспортної техніки з деталей конструктора. Виготовлення виробів за допомогою раніше опанованих технік. Підсумок за рік.
8


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.