Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Календарний план реалізації навчальної програми з предмету «Фізична культура» 6 клас на період 2020-2021 навчальний рік ІІ семестр.

Фізична культура

Для кого: 6 Клас

05.09.2020

552

83

0

Опис документу:
Календарний план реалізації навчальної програми з предмету «Фізична культура» 6 клас на період 2020-2021 навчальний рік ІІ семестр. Календарний план складено згідно з рекомендаціями МОН молодь спорт України та відповідно до Програми для загальноосвітніх навчальних закладів Фізична культура 5-11кл. за редакцією Т.Ю. Круцевич, Л.А. Галенко, С.М. Дятленко, А.І. Ільченко, затвердженої МОН молодьспорт України (Наказ МОН №1407 від 05.09.2017р.).
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарний план

реалізації навчальної програми з предмету «Фізична культура»

6 клас на період 2020-2021 навчальний рік.

ІІ семестр

Баскетбол

49

ОВ.ТМЗ. ЗРВ з м’ячами. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Біг у чергуванні з ходьбою. Повторення т/в ловіння та передачі м'яча на місці однією рукою від плеча. Ведення м'яча у русі. Подвійний крок. Кидки м'яча з місця однією рукою від плеча. Рухлива гра.

50

ОВ.ТМЗ. ЗРВ з м’ячами. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Ведення м'яча у русі. Закріплення т/в ловіння та передачі м'яча на місці однією рукою від плеча. Ведення м'яча у русі. Кидки м'яча з місця однією рукою від плеча. Навчальна гра. Вправи для відновлення дихання.

51

ОВ.ТМЗ: Формування ключової компетентності - «Екологічна грамотність і здорове життя».

ЗРВ з м’ячами. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Ведення м'яча у русі. Вдосконалення т/в ловіння та передачі м'яча на місці однією рукою від плеча. Кидки м'яча з місця однією рукою від плеча. Навчальна гра. Вправи для відновлення дихання.

52

ОВ.ТМЗ. ЗРВ з м’ячами. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Вправи на формування постави. Кидки м'яча з місця однією рукою від плеча. Повторення т/в ведення м'яча у русі. Розподіл обов'язків між гравцями у захисті. Рухлива гра.

53

ОВ.ТМЗ. ЗРВ з м’ячами. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Прискорення на 15 м із різних стартових положень за зоровим і звуковим сигналами. Закріплення т/в ведення м'яча у русі. Ведення м'яча з обведенням предметів. Рухлива гра на увагу.

54

ОВ.ТМЗ. ЗРВ з м’ячами.Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Вдосконалення т/в ведення м'яча у русі. Кидки м'яча з місця однією рукою від плеча. Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра.

55

ОВ.ТМЗ. Формування ключової компетентності – «Ініціативність і підприємливість». ЗРВ на місці. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Ведення м'яча у русі. Повторення т/в подвійного кроку. Навчальна гра. Вправи для відновлення дихання.

56

ОВ.ТМЗ. ЗРВ на місці. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Прискорення на 15 м із різних стартових положень за зоровим і звуковим сигналами. Закріплення т/в подвійного кроку. Ведення м'яча з обведенням предметів.

К.Н. - із передач м'яча у стіну. Рухлива гра на увагу.

57

ОВ.ТМЗ. ЗРВ на місці. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Серійні стрибки з діставанням високо підвішених предметів. Вдосконалення т/в подвійного кроку. К.Н. - із кидків м'яча у кошик однією рукою від плеча (хлопці) та обома руками від грудей (дівчата). Навчальна гра. Ходьба у повільному темпі.

58

ОВ.ТМЗ. ЗРВ на місці. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. «Човниковий» біг 4 х 5 м. Ведення м'яча з обведенням предметів. Двостороння гра за спрощеними правилами.

Тематичне оцінювання з модуля баскетбол.

Гімнастика

59

ОВ.ТМЗ. Формування ключових компетентностей – «Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами» та «Спілкування іноземними мовами».

Роль народних та рухливих ігор у керуванні емоціями.

Гігієнічні вимоги до занять фізичними вправами .

Правила безпеки на уроках гімнастики. ЗРВ в русі. ЗФП.

Перекиди вперед. Рухливі ігри з бігом і стрибками.

60

ОВ.ТМЗ. Формування ключової компетентності – «Вміння вчитися впродовж життя». Естетичне виховання у процесі занять фізичними вправами.

ЗРВ в русі.

Перешикування з колони по одному в колону по чотири. Загально-розвивальні вправи на місці без предметів. ЗФП. Перекиди вперед.Стійки на голові й руках(хл).

Стійки на лопатках.Підтягування (хл).

Підтягування у висі лежачи (дв).

Нахили тулуба вперед із положення сидячи.

Рухливі ігри з бігом і стрибками.

61

ОВ.ТМЗ. Історія розвитку гімнастики в Україні.Загально-розвивальні вправи на місці без предмета. ЗФП.

Перекиди вперед. Стійки на голові й руках(хл)

Стійки на лопатках. Міст із положення лежачи.

Підтягування (хл).Підтягування у висі лежачи (дв).

Нахили тулуба вперед із положення сидячи.

Рухливі ігри з бігом і стрибками.

62

ОВ.ТМЗ. ТМЗ. «Формування ключової компетентності – «Інформаційно-цифрова компетентність» (самостійно знаходити, аналізувати та добирати необхідну інформацію, обробляти її, зберігати та передавати її за допомогою технічних засобів та інформаційних технологій)».

Перешикування з колони по одному в колону по чотири. ЗФП.

Загально-розвивальні вправи на місці без предмета.

Повторення т/в впроав у рівновазі - Дівчата — стійка на носках, руки на пояс; 2-3 кроки на носках; поворот кругом; руки в сторони; мах лівою ногою, хлопок у долоні під нею; мах правою ногою, хлопок у долоні під нею; мах лівої (правої) поворот праворуч (ліворуч) на 90о; упор присівши на лівій (правій); стійка «ноги нарізно», руки в сторони; упор присівши на правій (лівій), поворот праворуч (ліворуч) у положення випаду, руки в сторони; стійка на носках; руки в сторони; 2–3 швидкі кроки вперед; зіскок вигнувшись. Рухливі ігри з бігом і стрибками.

63

ОВ.ТМЗ. Перешикування в колону по два, чотири в колону по одному. Загально-розвивальні вправи на місці без предмета. ЗФП. Стрибки зі скакалкою. Закріплення т/в впроав у рівновазі - Дівчата — стійка на носках, руки на пояс; 2-3 кроки на носках; поворот кругом; руки в сторони; мах лівою ногою, хлопок у долоні під нею; мах правою ногою, хлопок у долоні під нею; мах лівої (правої) поворот праворуч (ліворуч) на 90о; упор присівши на лівій (правій); стійка «ноги нарізно», руки в сторони; упор присівши на правій (лівій), поворот праворуч (ліворуч) у положення випаду, руки в сторони; стійка на носках; руки в сторони; 2–3 швидкі кроки вперед; зіскок вигнувшись. Рухливі ігри з предметами.

64

ОВ.ТМЗ. Загально розвивальні вправи на гімнастичній лаві. ЗФП.

Стрибки зі скакалкою.

Вдосконалення т/в вправ у рівновазі - Дівчата — стійка на носках, руки на пояс; 2-3 кроки на носках; поворот кругом; руки в сторони; мах лівою ногою, хлопок у долоні під нею; мах правою ногою, хлопок у долоні під нею; мах лівої (правої) поворот праворуч (ліворуч) на 90о; упор присівши на лівій (правій); стійка «ноги нарізно», руки в сторони; упор присівши на правій (лівій), поворот праворуч (ліворуч) у положення випаду, руки в сторони; стійка на носках; руки в сторони; 2–3 швидкі кроки вперед; зіскок вигнувшись. Рухливі ігри з бігом і стрибками.

65

ОВ.ТМЗ. Правила безпеки на уроках гімнастики.

Загально розвивальні вправи на гімнастичній лаві.

ЗФП. Повторення т/вСтрибки зі скакалкою.

КН: Підтягування (кількість разів).

Рухливі ігри з бігом і стрибками.

66

ОВ.ТМЗ. Комплекс ЗРВ у парах. Перешикування з колони по одному в колону по чотири.

ЗФП. Закріплення т/в стрибки зі скакалкою. Комбінація з вивченими елементів на колоді.

Рухливі ігри з бігом і стрибками

67

ОВ.ТМЗ. Комплекс ЗРВ у парах. Перешикування з колони по одному в колону по чотири.

ЗФП. Танцювальні вправи. Вдосконалення т/в стрибки зі скакалкою.

Рухливі ігри з бігом і стрибками

Тематичне оцінювання з модуля гімнастика.

Футбол

68

ОВ.ТМЗ. Правила безпеки на уроках футболу. Видатні футболісти України.

Комплекс ЗРВ у парах. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Поєднання бігу зі стрибками, зупинками, поворотами. Удар зовнішньою стороною підйому по м’ячу, що котиться. Зупинка м’яча внутрішньою стороною стопи. Повторення т/в ведення м’яча по прямій збільшуючи швидкість. Жонглювання м’ячем. Рухлива гра.

69

ОВ.ТМЗ. Комплекс ЗРВ у парах. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Прискорення та ривки з м'ячем. Удар зовнішньою стороною підйому по м’ячу, що котиться. Зупинка м’яча внутрішньою стороною стопи. Закріплення т/в ведення м’яча по прямій збільшуючи швидкість. Жонглювання м’ячем. Навчальна гра.

70

ОВ.ТМЗ.: Формування ключової компетентності - «Екологічна грамотність і здорове життя».

Комплекс ЗРВ у парах. ЗФП. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з імітуванням удару головою. Удар зовнішньою стороною підйому по м’ячу, що котиться. Зупинка м’яча внутрішньою стороною стопи. Вдосконалення т/в ведення м’яча по прямій збільшуючи швидкість. Жонглювання м’ячем. Рухлива гра.

71

ОВ.ТМЗ. ЗРВ і спеціальні вправи для розвитку координації рухів під час пересування. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Повторення т/в ударів по нерухомому м'ячу зовнішньою частиною підйому. Удар внутрішньою стороною підйому по мячу, що летить. Зупинка м’яча грудьми. Жонглювання м’яча. Рухлива гра.

72

ОВ.ТМЗ. ЗРВ і спеціальні вправи для розвитку координації рухів під час пересування. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Закріплення т/в ударів по нерухомому м'ячу зовнішньою частиною підйому. Удар внутрішньою стороною підйому по мячу, що летить. Зупинка м’яча грудьми. Жонглювання м’яча. Рухлива гра.

73

ОВ.ТМЗ. ЗРВ і спеціальні вправи для розвитку координації рухів під час пересування. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Вдосконалення т/в ударів по нерухомому м'ячу зовнішньою частиною підйому. Удар внутрішньою стороною підйому по мячу, що летить. Зупинка м’яча грудьми. Жонглювання м’яча. Рухлива гра.

74

ОВ.ТМЗ. Олімпійські ігри у Давній Греції. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Ведення м’яча вивченими способами з наступним у даром по воротах. Повторення т/в вкидання м’яча з різних вихідних положень на дальність і точність.

Навчальна гра. Біг у чергуванні з ходьбою.

75

ОВ.ТМЗ. Дитячо-юнацький та професіональний футбол в Україні. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Стрибки з імітуванням удару головою. Ведення м’яча вивченими способами з наступним у даром по воротах. Закріплення т/в вкидання м’яча з різних вихідних положень на дальність і точність.Рухлива гра.

76

ОВ.ТМЗ. Формування ключової компетентності – «Ініціативність і підприємливість». ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. Естафета з м'ячем. ЗФП. Жонглювання м'ячем ногою, стегном, головою. Ведення м’яча вивченими способами з наступним у даром по воротах. Вдосконалення т/в вкидання м’яча з різних вихідних положень на дальність і точність. Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра.

77

ОВ.ТМЗ. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. КН: Удари по нерухомому м’ячу на точність одним із вивчених способів у задану половину футбольних воріт з відстані 7 м (5 ударів). Елементи гри воротаря: кидки м'яча рукою. Навчальна гра. Вправи для відновлення дихання.

78

ОВ.ТМЗ. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Естафета з м'ячем. Обманні рухи «фінти»: «ударом ногою», «перенесенням ноги через м’яч». Повторення т/в вкидання м’яча з різних вихідних положень на дальність і точність.

Вправи для формування постави. Рухлива гра.

79

ОВ.ТМЗ. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Естафета з м'ячем. Обманні рухи «фінти»: «ударом ногою», «перенесенням ноги через м’яч». Закріплення т/в вкидання м’яча з різних вихідних положень на дальність і точність.

Вправи для формування постави. Рухлива гра.

80

ОВ.ТМЗ. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Естафета з м'ячем. Обманні рухи «фінти»: «ударом ногою», «перенесенням ноги через м’яч». Вдосконалення т/в вкидання м’яча з різних вихідних положень на дальність і точність.

Вправи для формування постави. Рухлива гра.

81

ОВ.ТМЗ. : Формування ключової компетентності - «Екологічна грамотність і здорове життя».

Загально-розвивальні вправи в русі біля опори.

Біг на витривалість 200 м. ЗФП.

Повторення т/в передачи м’яча з місця на точність одним із вивчених способів з відстані 7 м. Удари по м’ячу серединою лоба з місця і в стрибку. Рухливі ігри та естафети з м’ячем.

82

ОВ.ТМЗ. Загально-розвивальні вправи в русі біля опори.

Біг на витривалість 200 м.

ЗФП. Закріплення т/в передачи м’яча з місця на точність одним із вивчених способів з відстані 7 м. Удари по м’ячу серединою лоба з місця і в стрибку. Рухливі ігри та естафети з м’ячем.

83

ОВ.ТМЗ. Загально-розвивальні вправи в русі біля опори. ЗФП. Жонглювання м’ячем. Вдосконалення т/в передачи м’яча з місця на точність одним із вивчених способів з відстані 7 м. Удари по м’ячу серединою лоба з місця і в стрибку. Рухлива гра.

84

ОВ.ТМЗ. Загально-розвивальні вправи в парах і трійках. ЗФП. Жонглювання м’ячем. Повторення т/в обманних рухів «фінтів»: «відходом», «зупинкою», «випадом». Навчальна гра.

85

ОВ.ТМЗ. ТМЗ. «Формування ключової компетентності – «Інформаційно-цифрова компетентність» (самостійно знаходити, аналізувати та добирати необхідну інформацію, обробляти її, зберігати та передавати її за допомогою технічних засобів та інформаційних технологій)».

Стрибки з імітуванням удару головою. ЗФП.

Жонглювання м’ячем. Закріплення т/в обманних рухів «фінтів»: «відходом», «зупинкою», «випадом». Групові тактичні дії з партнером у нападі. Навчальна гра.

86

ОВ.ТМЗ. сучасні Олімпійські ігри. Загально розвивальні вправи в парах і трійках. ЗФП. Жонглюванням м’ячем. Вдосконалення т/в обманних рухів «фінтів»: «відходом», «зупинкою», «випадом». Навчальна гра.

Групові тактичні дії з партнером у нападі. Рухлива гра.

87

ОВ.ТМЗ. Загально розвивальні вправи в парах і трійках.

Прискорення та ривки з м’ячем. ЗФП. Подолання смуги перешкод. КН: 4 передачі м’яча з місця на точність партнеру одним із вивчених способів з відстані 7 м. Групові тактичні дії з партнером у нападі. Навчальна гра.

88

ОВ.ТМЗ. Загально розвивальні вправи в парах і трійках.

ЗФП. Прискорення та ривки з м’ячем. Повторення т/в відбирання м’яча спереду, збоку, ззаду. Індивідуальні дії в нападі і захисті. Навчальна гра.

89

ОВ.ТМЗ. Загально розвивальні вправи в шеренгах. ЗФП. Прискорення та ривки з м’ячем.

Закріплення т/в відбирання м’яча спереду, збоку, ззаду. Індивідуальні дії в нападі і захисті. Навчальна гра.

90

ОВ.ТМЗ. Формування ключових компетентностей – «Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами» та «Спілкування іноземними мовами».

ЗРВ з м’ячами. ЗФП. Удари в русі. Вдосконалення т/в відбирання м’яча спереду, збоку, ззаду. Індивідуальні дії в нападі і захисті. Тактика гри воротаря. Навчальна гра.

91

ОВ.ТМЗ. ЗРВ з м’ячами. Біг на витривалість до 500 м.

ЗФП. Удари в русі. Передачі мяча на точність з місця вивченими способами. Ведення м’яча з наступним ударом по воротах. Індивідуальні і групові дії в нападі і захисті.

Тематичне оцінювання з модуля Футбол.

Легка атлетика

92

ОВ.ТМЗ. Правила безпеки на уроках легкої атлетики. Історія розвитку л/атлетики на Україні. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Бігові та стрибкові вправи. Повторення т/в повільного бігу з рівномірною швидкістю 500 м (хл.), 300 м (дівч.). Повторний біг 3х60 м (хл.), 2х60 (дівч.). Рухлива гра.

93

ОВ.ТМЗ. : Формування ключової компетентності - «Екологічна грамотність і здорове життя».

Фізичні якості, що розвиваються засобами легкої атлетики. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Бігові та стрибкові вправи. Закріплення т/в повільного бігу з рівномірною швидкістю 500 м (хл.), 300 м (дівч.). Повторний біг 3х60 м (хл.), 2х60 (дівч.). Вправи для відновлення дихання. Рухлива гра.

94

ОВ.ТМЗ. Легкоатлетичні види спорту. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Бігові та стрибкові вправи. Вдосконалення т/в повільного бігу з рівномірною швидкістю 500 м (хл.), 300 м (дівч.). Повторний біг 3х60 м (хл.), 2х60 (дівч.). КН: Біг 60 м. Рухлива гра.

95

ОВ.ТМЗ. Історія розвитку легкої атлетики в Україні. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Бігові та стрибкові вправи. Стрибок у довжину з розбігу. Вивчення т/в метання м’ячика з 3-х кроків розбігу. Рухлива гра.

96

ОВ.ТМЗ. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Спеціальні вправи для метання. Стрибок у довжину з розбігу. Закріплення т/в метання м’ячика з 3-х кроків розбігу. Рухлива гра.

97

ОВ.ТМЗ. ТМЗ. «Формування ключової компетентності – «Інформаційно-цифрова компетентність» (самостійно знаходити, аналізувати та добирати необхідну інформацію, обробляти її, зберігати та передавати її за допомогою технічних засобів та інформаційних технологій)».

ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Стрибкові вправи. Стрибок у довжину з розбігу. Вдосконалення т/в метання м’ячика з 3-х кроків розбігу. Ходьба у повільному темпі. Рухлива гра.

98

ОВ.ТМЗ. Правила змагань з бігу на довгі дистанції. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Бігові та стрибкові вправи. Повторний біг 2х60 м. Біг у повільному темпі. Рухлива гра.

99

ОВ.ТМЗ. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Бігові та стрибкові вправи. Біг 60 м.

Спеціальні вправи для метання. Метання малого м'яча на дальність із трьох кроків. Біг у чергуванні з ходьбою. Рухлива гра.

100

ОВ.ТМЗ. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Стрибкові вправи. Повторний біг 2х60 м КН: Метання мячика у вертикальну ціль.Вправи для відновлення дихання. Рухлива гра.

101

ОВ.ТМЗ. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ в русі. ЗФП. Бігові та стрибкові вправи. Метання м’ячика у вертикальну і горизонтальну ціль на оцінку. Біг в повільному темпі 800 м (хл.), 500 м (дівч.) з рівномірною швидкістю. Вправи для запобігання плоскостопості. Рухлива гра.

102

ОВ.ТМЗ. ЗРВ в русі. ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗФП. Спеціальні вправи для метання. Метання м’ячика у вертикальну і горизонтальну ціль на оцінку. Біг в повільному темпі 800 м (хл.), 500 м (дівч.) з рівномірною швидкістю.

Вправи для формування постави.

Рухлива гра.

103

ОВ.ТМЗ. Формування ключової компетентності – «Вміння вчитися впродовж життя».

ЗРВ в русі.

ЗРВ в русі. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ. Стрибкові вправи. КН: біг на витривалість без урахування часу. Рухлива гра.

Тематична з модуля легка атлетика.

Підбиття підсумків за семестр та за рік.

104

Резервний урок

105

Резервний урок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.