Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Календарне планування з інформатики для 5 класу

Інформатика

Для кого: 5 Клас

19.08.2021

100

9

0

Опис документу:
Календарне планування з інформатики для 5 класу за новою програмою 2017 року, до підручника для 5 класу закладів загальної середньої освіти Морзе Н. В. , Вембер В. П. , Барна О. В. , Кузьмінська О. Г.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Інформатика

5 клас

(1 година на тиждень, І семестр - 16 год., ІІ семестр - 19 год.)

(для учнів, які вивчали інформатику в 2-4 класах)

п/п

Дата


Тема уроку

Примітки

Тема 1. Інформаційні процеси та системи (6 год.)


Безпека життєдіяльності при роботі з комп'ютером. Інформація, дані, повідомлення.Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.Апаратна і програмна складові інформаційної системи. Комп'ютери та їх різновиди. Складові комп’ютерів та їх призначення.Операційна система та її інтерфейс.Файли та папки. Операції над файлами та папками.Контрольна робота №1 з теми: "Інформаційні процеси та системи"


Тема 2. Мережеві технології та Інтернет (6 год.)


Комп’ютерні мережі. Локальна мережа. Використання мережевих папок.Пошук інформації в Інтернеті. Використання мережі Інтернет для навчання.Завантаження даних з Інтернету. Авторське право. Практична робота 1. Інструктаж з БЖ.Безпечне користування Інтернетом. Критичне оцінювання інформації, отриманої з Інтернету.Використання мережі Інтернет для навчання.Контрольна робота №2 з теми: "Мережеві технології та Інтернет"


Тема 3. Опрацювання текстових даних (8 год.)


Об’єкти та їхні властивості. Дії над об’єктами. Основні об'єкти текстового документа.Програмне забезпечення для опрацювання текстів.Введення та редагування символів і абзаців. Форматування символів і абзаців.Форматування символів і абзаців. Практична робота 2. Інструктаж з БЖ.Додавання зображень із файлу та їх форматування. Сторінки документа та їх форматування.Додавання, редагування та форматування таблиць. Практична робота 3. Інструктаж з БЖ.Однорівневі списки. Підготовка документа до друку. Друк документа. Практична робота 4. Інструктаж з БЖ.Контрольна робота №3 з теми: "Опрацювання текстових даних"


Тема 4. Алгоритми та програми (14 год.)


Виконавці алгоритмів та їхні системи команд. Способи опису алгоритму.Програма. Середовище опису й виконання алгоритмів.Типи алгоритмів. Лінійні алгоритми.Реалізація лінійних алгоритмів у середовищі Скретч. Практична робота 5. Інструктаж з БЖ.Алгоритми з повтореннями.Реалізація циклічних алгоритмів у середовищі Скретч.Цикли з лічильником.Цикли з умовою.Складання програм з повтореннями у середовищі Скретч. Практична робота 6. Інструктаж з БЖ.Алгоритми з розгалуженнями. Реалізація алгоритмів з розгалуженнями у середовищі Скретч.Реалізація алгоритмів з розгалуженнями та повтореннями у середовищі Скретч. Практична робота 7. Інструктаж з БЖ.Постановка завдання, планування та виконання проекту.Виконання індивідуального проекту.Презентація індивідуального проекту.

Контрольна робота №4 з теми: "Алгоритми та програми"


Повторення і систематизація навчального матеріалу. Резервний час (1 год.)


Повторення і систематизація навчального матеріалу за рік.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.