Календарне планування з інформатики 11 клас (індивідуальне навчання)

Опис документу:
Календарне планування з інформатики

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Календарне планування з інформатики для 11 класу на 2018/2019 н.р.

 

 

з/п

Зміст навчального матеріалу

К-ть

год

Прізвище

Примітка

 

Моделювання. Основи алгоритмізації (8)

 

1

Первинний інструктаж з т/б. Поняття об'єкта і моделі. Типи моделей. Моделювання як метод дослідження обєктів.

1

 

2

Практична робота № 1. Побудова інформаційної моделі

1

 

3

Поняття алгоритму. Властивості алгоритмів. Форми подання алгоритму. Виконавець алгоритму. Базові структури алгоритмів: слідування, розгалуження, повторення. Вхідні дані та результати, їх взаємозв’язок. Графічне подання алгоритмів.

1

 

4

Практична робота № 2. Створення та виконання алгоритмів

1

 

5

Етапи розв’язування задач за допомогою комп’ютера.Складання та описування алгоритмів. Поняття про мови програмування

1

 

 

Системи опрацювання табличних даних (11 год.)

 

6

Поняття електронної таблиці. Засоби опрацювання електронних таблиць. Запуск на виконання табличного процесора, відкриття й збереження документа. Огляд інтерфейсу табличного процесора. Основні об'єкти: книги, аркуші, рядки, стовпці, комірки. Навігація аркушем і книгою; виокремлення об'єктів електронної таблиці. Введення даних до комірок і редагування їх вмісту.

1

 

7

Копіювання, переміщення й вилучення даних. Автозаповнення. Типи даних і формати їх подання. Форматування даних, комірок і діапазонів комірок. Практична робота № 3. Уведення даних і форматування таблиць у середовищі табличного процесора .

1

 

8

Використання формул. Абсолютні, відносні та мішані посилання на комірки і діапазони комірок. Посилання на комірки інших аркушів та інших книг. Копіювання формул та 1модифікація посилань під час копіювання. Практична робота № 4. Використання формул в електронних таблицях .

1

 

9

Створення та настроювання діаграм, вибір типу діаграми. Практична робота № 5. Побудова діаграм.

1

 

Аналіз даних у середовищі табличного процесора (6 год.)

 

10

Призначення й використання основних математичних, статистичних і логічних функцій табличного процесора. Практична робота № 6. Аналіз даних за допомогою функцій табличного процесора.

1

 

11

Сортування й фільтрація даних у таблицях. Умовне форматування даних. Практична робота № 7. Сортування та фільтрація даних.

1

Бази даних. Системи управління базами даних (7 год. + 1 год. резерву)

 

12

Поняття, призначення, класифікація баз даних. Поняття таблиці, поля, запису. Основні етапи роботи з базами даних у середовищі системи управління базами даних. Інтерфейс для введення і відображення даних в БД. Практична робота № 8. Робота з готовою базою даних. Введення та отримання даних.

1

 

13

Створення в базі даних таблиць. Визначення властивостей полів. Надання значень властивостям полів. Зв’язки між таблицями в базі даних, їхні різновиди. Вибір типу зв’язку. Створення зв’язків різних типів. Практична робота № 9. Створення бази даних з кількома зв’язаними таблицями.

1

 

14

Поняття цілісності даних. Поняття запиту до реляційної бази даних. Автоматизоване створення запитів. Практична робота № 10. Створення запитів у базі даних.

1

Автоматизоване створення й публікація веб-ресурсів (4 год. + 2 год. резерву)

 

15

Структура веб-сайтів, різновиди веб-сайтів. Різновиди веб-сторінок. Поняття про системи керування вмістом сайту. Поняття хостингу. Основи веб-дизайну. Поняття про засоби автоматизованого розроблення веб-сайтів, редактор веб-сайтів з графічним інтерфейсом. Етапи створення веб-сайтів. Практична робота № 11. Автоматизоване створення веб-сайту.

1

 

16

Огляд сервісів Веб 2.0. Автоматизоване створення статичної веб-сторінки, вибір її типу й оформлення. Веб-спільноти. Вікі технології. Поняття блогу, різновиди блогів. Створення й оформлення блогу, публікація повідомлень та настроювання його параметрів.

1

 

17

Підсумковий урок

1

 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
5
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!