Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події

Календарне планування 2 клас Фізична культура ІІ семестр

Фізична культура

Для кого: 2 Клас

02.01.2021

448

52

0

Опис документу:
Орієнтовне календарне планування 2 клас Фізична культура ІІ семестр Р.В. Богайчук Тернопіль. Відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам з предмета Фізична культура для 2 -класу
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

(3 години на тиждень)

1-2

Загальне уявлення про баскетбол. Правила поведінки та безпеки на заняттях з баскетболу. Комплекс вправ ранкової гімнастики з м’ячами. Ловіння і передача м’яча з місця двома руками від грудей. Ведення м’яча. Естафети з м’ячами. Рухлива гра «Вибий ведучого»

3-4

Комплекс вправ ранкової гімнастики з м’ячами. Ловіння і передача м’яча двома руками від грудей. Ведення м’яча. Передача м’яча. Рухливі ігри «М’яч – ведучому», « Провести м’яч по прямій»

5-6

Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнасти- ки з прапорцями (№1). Ходьба приставними кроками по підвищеній опорі. Вправи для профілактики плос- костопості. Стрибки у висоту. Рухливі ігри

7-8

Комплекс вправ ранкової гімнастики з прапорцями (№ 2). Вправи на рівновагу. Стрибки у висоту з прямого розбігу. Гра «Естафетна паличка». Вправи для м’язів живота.

9

Фізичні вправи – обов’язкова частина побуту старо- давніх людей. Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики з прапорцями. Стрибки у висоту. Вправи для розвитку гнучкості. Рухливі ігри

10-11

Підготовчі вправи. Загальнорозвивальні вправи імітаційного характеру. Біг наввипередки 25 – 30м. Стрибки. Підтягування у висі (хлопчики) та у висі лежачи (дівчатка). Рухливі ігри за вибором дітей

12

Оздоровчий вплив занять фізичними вправами взимку на організм школяра. Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики без предметів. Біг зі зміною напрямку руху. Ходьба з утриманням правильної постави. Вправи на відчуття правильної постави. Рухливі ігри

13-14

Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики без предметів. Танцювальні вправи: позиції ніг. Рівновага: ходьба приставними кроками, опускання на колоді в упор присівши і вставання; поворот присівши, зіскок вигнувшисьі фіксування основної гімнастичної стійки. Рухлива гра

15-16

Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Танцювальні вправи: зміна позицій ніг за сигналом; попереміннй крок та крок «польки». Рівновага. Рухливі ігри

17-18

Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Танцювальні кроки: з’єднання танцювальних кроків; танцювальна композиція на 32 такти. Елементи українського народного танцю. Лазіння і перелізання по похилій лаві, встановленій під кутом 45° відносно гімнастичної стінки з упору присівши. Гра «Лисиця і заєць».

19

Підготовчі вправи. Повільний біг. Ходьба з різним положенням рук. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Лазіння і перелізання: підтягування на горизонтальній і похилій лаві, лежачи на животі. Танцювальна композиція на 32 такти. Ритмічні завдання. Рухлива гра «Біг по коридору».

20-21

Підготовчі вправи. Біг у повільному темпі. Стрибки на місці з поворотами. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Лазіння і перелізання: перелізання через перешкоду висотою до 100см; лазіння по гімнастичній стінці вгору і вниз. Естафети з елементами бігу.

22

Бесіда «Зимові види спорту». Комплекс загальнорозвивальних вправ зі скакалкою. Стрибки зі скакалкою. Метання малого м’яча з – за голови на дальність. Рухлива гра «Потяг».

23-24

Комплекс вправ ранкової гімнастики з великими м’ячами. Стрибки у довжину з місця. Ловіння і передача м’яча з місця двома руками від грудей. Ведення м’яча у кроці правою і лівою рукою. Рухлива гра «Провести м’яч по прямій»

25

Комплекс вправ ранкової гімнастики з великими м’ячами. Стрибки у висоту. Вправи з малим м’ячем: метання малого м’яча у щит. Рухлива гра «Бігуни – стрибуни».

26-27

Комплекс загальнорозвивальних вправ для формування правильної постави (№ 1). Виси: вис стоячи на низькій перекладині; згинання і розгинання рук у висі стоячи; у висі лежачи. Ловіння і передача м’яча з місця двома руками від грудей. Передача м’яча двома руками з ударом об підлогу. Гра «Гонка м’ячів»

28

Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики з гімнастичними палицями. Ловіння і передача м’яча двома руками від грудей  з місця, з кроком, зі зміною місця. Ведення м’яча. Виси. Рухлива гра «Захисник фортеці»

29

Повільний біг до 4 хв. Різновиди ходьби. Комплекс вправ ранкової гімнастики з малими м’ячами. Виси: підтягування у висі (хлопчики) та у висі лежачи (дівчатка). Ловіння і передача м’яча двома руками від грудей з місця, передача м’яча двома руками з ударом об підлогу. Ведення м’яча. Гра «Передай сусідові»

30

Підготовчі вправи.  Комплекс вправ ранкової гімнастики зі скакалками. Ходьба в колоні по одному з раніше вивченими танцювальними кроками. Ловіння і передача м’яча двома руками від грудей з місця з кроком; зі зміною місця. Ведення м’яча. Рухлива гар «У ведмедя в бору»

31

Підготовчі вправи. Комплекс вправ ранкової гімнастики з предметами. Ходьба зі зміною напрямку руху. Повільний біг до 500м. Вправи на координацію, гнучкість, силу. Рухливі ігри «Біг з підлізанням», «Совонька»

33

Бесіда «Фізичні вправи – обов’язкова частина побуту стародавніх людей». Біг зі зміною напрямку і швид- кості руху. Стрибкові вправи. Ведення м’яча внутрішньою та зовнішньою частиною підйому. Зупинка м’яча підошвою. Рухливі ігри  з елементами футболу.

33

Загальнорозвивальні вправи в русі. Біг у середньому темпі зі зміною напрямку спиною вперед. Стрибки у висоту: застрибування на підвищену опору поштовхом однієї та двох ніг. Ведення м’яча. «Човниковий»  біг 4х9м. Рухлива гра

34-35

Комплекс вправ ранкової гімнастики з предметами. Біг, що чергується з ходьбою до 1000м. Удари внутрішньою стороною стопи по м’ячу, який котиться. Зупинка м’яча підошвою та внутрішньою стороною стопи. Основні правила гри у футбол. Навчальна гра у футбол (3х3; 4х4)

36-37

Чергування бігу у повільному темпі до 1000м.  Імітація спортивної ходьби до 200м з переходом у повільний біг (1 – 2 хвилини). Комплекс вправ ранкової гімнастики з предметами. Вправи з великим м’ячем. Удари внутрішньою стороною стопи по нерухомому м’ячу і м’ячу, що котиться. Зупинка м’яча підошвою та внутрішньою стороною стопи. Естафети з елементами «човникового» бігу

38-39

Підготовчі вправи. Біг 30м з високого старту. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Стрибкові вправи. Удари внутрішньою стороною стопи по нерухомому м’ячу і м’ячу, що котиться. Виконання ударів після зупинки та ведення м’яча. Навчальна гра у футбол

40-41

Ходьба з чергуванням бігу до 1000м. вправи для формування правильної постави. Вправи на координацію, гнучкість, силу. Удари внутрішньою стороною стопи по м’ячу, що котиться від гравця і назустріч йому. Зупинки підошвою та внутрішньою стороною стопи м’яча, що котиться та опускається. Навчальна гра у футбол.

42

Бесіда «Олімпійські ігри Стародавньої Греції». Вправи для формування правильної постави. Бігові та стрибкові вправи. Ведення м’яча внутрішньою та зовнішньою частинами підйому. Навчальна гра у футбол

43

Фізкультурне свято «Малі Олімпійські ігри»

44

Підготовчі вправи, загальнорозвивальні вправи. Вправи з великим м’ячем. Основні прийоми та правила гри воротаря. Навчальна гра у футбол

45-46

Комплекс вправ ранкової гімнастики. Біг у чергуванні з ходьбою до 1000м. Вправи для м’язів стопи. Стрибкові вправи. Групові дії: взаємодія двох чи трьох партнерів у грі; виконання передач у ноги партнеру; виконання найпростіших комбінацій під час початкового удару та вкидання м’яча з – за бічної лінії. Естафети з м’ячами. Рухливі ігри

47

Загальнорозвивальні вправи. Багатоскоки, стрибки через перешкоди. Вправи для розвитку координації. Рухлива гра «В квадраті»

48

Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби. Вправи для профілактики плоскостопості. Високий старт і його різновиди. Біг на дистанцію 30м. Рухлива гра за вибором дітей.

49

Загальнорозвивальні вправи в русі. Нахили тулуба вперед. Визначення резервних можливостей учнів: швидкість (біг до 30м). Рухлива гра «Човникова естафета»

50.

Різновиди бігу, ходьби. Стрибкові вправи. Виси: підтягування у висі (хлопчики), у висі лежачи (дівчатка). Визначення резервних можливостей учнів: гнучкості - нахили тулуба вперед з положення сидячи. Рухлива гра «Односкок».

51.

Підготовчі вправи. Загальнорозвивальні вправи.

Визначення резервних можливостей учнів: сила підтягування у висі та у висі лежачи. Рухлива гра «Човникова естафета».

52

Загальнорозвивальні вправи. Біг почергово з ходьбою до 1000м. Визначення резервних можливостей учнів: спритності - «човниковий» біг 4х9м. Стрибки у довжину з місця.

53

Повільний біг а дистанцію до 500м. Загальнорозви- вальні вправи в русі. Визначення резервних можливос- тей учнів: швидкісносилових якостей. Гра «Зустрічна естафета».

54

Підготовчі вправи. Загальнорозвивальні вправи в русі. Визначення резервних можливостей учнів: витривалості. Рухливі ігри.

55

Урок рухливих ігор на свіжому повітрі. (На вибір вчителя)

56

Нестандартний урок «Веселі старти»

57

Підсумковий урок за рік. Завдання на канікули

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.