Календарне планування 10 клас

Фізична культура

Для кого: 10 Клас

12.10.2021

105

8

0

Опис документу:

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 152

з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва

Вчитель фізичної культури

Старжинська Н.В

1 СЕМЕСТР 10 клас

1. Легка атлетика (12 г.)

2. Футбол (11г.)

3. Гімнастика (12 г.)

4. Баскетбол ( 11г.)

№ уроку

Завдання уроку

Дата

примітка

1

Легка атлетика. Первинний інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. «Загальна характеристика здорового способу життя». Види легкої атлетики. Організуючі вправи. Правила проведення змагань. Стрибки у довжину з місця.

2

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Спеціальні бігові вправи. Техніка низького старту; стартовий розбіг (5 по 10 - 15 м). Біг 60м. Стрибки у довжину з місця. Силові вправи.

3

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Легкоатлетичні види. Організуючі вправи. Низький старт, стартовий розбіг. Повторний біг 4х30 м. Ознайомлення з технікою стрибка у довжину «зігнувши ноги».

4

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Види порушень постави та їх профілактика. Спеціальні бігові і стрибкові вправи. Повільний біг до 1000 м. Стрибок у довжину з розбігу

5

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Самоконтроль під час занять фізичними вправами. Організуючі вправи: повороти на місці, перешикування. Біг 60 м. Стрибки у довжину з розбігу: розбіг і відштовхування. Підтягування.

6

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. «Олімпійський принцип Fair Play». Організуючі вправи: повторення попередніх уроків. Загальнорозвиваючі вправи. Повторний біг 2х60 м. Стрибок у довжину з розбігу.

7

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Профілактика плоскостопості. Організуючі вправи: повторення. Загальнорозвиваючі вправи. Біг 30, 60 м з максимальною швидкістю (техніка бігу).

8

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Легкоатлетичні види. Біг з різних вихідних положень. Метання малого мяча на дальність. Силові вправи.

9

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Правила гігієни та санітарії під час занять фізичною культурою. Спеціалні вправи метальника. Метання малого м’яча на дальність з місця.

10

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Стройові вправи. Правила змагань зі стрибків у довжину з місця. Повільний біг 1000м. Силові вправи.

11

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Повільний біг до 1000м. Стрибки на скакалці за 1-хв. Вправи на гнучкість.

12

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Вплив шкідливих звичок на здоров'я школяра.. Повторний біг 100м. Вправи для пресу. Стрибки на скакалці за 1-хв.

13

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.Режим дня та особиста гігієна учнів. Пересування з м ячем.удари по м ячу. Вправи для розвитку спритності. Навчальна гра.

14

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ .Правила гри у футбол. Удари середньою та внутрішньою частинами підйому по мячу, що котиться. Навчальна гра.

15

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Видатні українськи футболісти та тренери. Пересування з володінням мяча. Зупинки мяча підошвою та внутрішньою частиною стопи. Навчальна гра.

16

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.Способи самоконтролю під час занять. Пересування з мячем. Удари по мячу в русі. Навчальна гра.

17

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Вправи з елементами футболу. Техніка відбирання мяча спереду.жонглювання мячем ногою. Навчальна гра.

18

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Спеціальні вправи футболіста. Вкидання мяча. Індивідуальні дії в нападі. «відкривання», «відволікання» суперника. Навчальна гра.

19

Футбол. І нструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.Історія розвитку українського футболу. Поєднання бігу та стрибків. «Ривок за м’ячем». Відбирання мяча,атакуючи суперника збоку.силові вправи.

20

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Правила гри. Спеціальні вправи: поєднання бігу з стрибками, зупинками, поворотами. Удар внутрішньою стороною підйому по нерухомому м’ячу і м’ячу, що котиться. Зупинка м’яча внутрішньою стороною стопи і підошвою. Навчальна гра.

21

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Розміри поля для гри, форма гравців. ведення м’яча середньою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому. Удари у площину воріт Навчальна гра..

22

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.Обов’язки гравців, покарання за порушення правил гри. Удари та зупинка м’яча вивченими способами на точність. Відбирання м’яча. Навчальна гра.

23

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Поняття про вільний і штрафний удар. Шість передач м’яча з місця на точність одним із вивчених способів з відстані 7 м. Навчальна двостороння гра. Жонглювання м’ячем.

24

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Загальнорозвиваючі вправи з просуванням. Відволікальні дії (фінти) в умовах виконання ігрових вправ. Індивідуальні дії в захисті: вибір позиції стосовно суперника. Навчальна гра.

25

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Видатні футболісти України. Елементи гри воротаря: гра на виході, ловіння мєяча на виході. Організація нападу та захисту у грі 3 х 3.

26

Гімнастика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.

27

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Відволікальні дії (фінти) в умовах виконання ігрових вправ. Індивідуальні дії в захисті: вибір позиції стосовно суперника, протидія отриманню ним м’яча. Навчальна гра. Підсумок по темі Домашнє завдання: підготувати естафету з футбольним м’ячем.

28

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Історія розвитку баскетболу. Спеціальні вправи для розвитку швидкості і спритності: прискорення з різних вихідних положень. Стійка баскетболіста, пересування в стійці, зупинки під час пересувань. Домашнє завдання: діставання в стрибку різних предметів.

29

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Правила гри. Способи пересування в стійці баскетболіста та зупинку стрибком і в два кроки. Передача двома руками від грудей, передача м’яча однією рукою від плеча на місці. Ведення м’яча на місці і в кроці. Домашнє завдання: зупинка стрибком і в два кроки.

30

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Спеціальні вправи для розвитку спритності: човниковий біг 4х9 м, стрибки з діставанням різних предметів. Подвійний крок після ведення. Ведення м’яча на місці і в русі правою і лівою рукою.

Домашнє завдання: стрибки через скакалку ( 3 х 10сек.)

31

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Профілактика травматизму. Ведення м’яча під час бігу в поєднанні з поворотами на місці. Виконання кидків в корзину з місця двома руками і однією рукою. Домашнє завдання: передача м’яча в стіну двома руками

32

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.Прискорення на 5, 10 м з різних стартових положень; «ходьба-біг-раптова зупинка в два кроки за зоровим сигналом», багаторазові стрибки на одній нозі. Кидки в корзину з місця однією рукою від плеча з боку від щита. Домашнє завдання: зупинка в два кроки.

33

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Спеціальні вправи для розвитку спритності: «човниковий» біг 4х9 м. Стрибки з діставанням різних предметів. Подвійний крок після ведення. Домашнє завдання: стрибки через скакалку ( 3 х 10сек.)

34

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Передача м’яча двома руками від грудей і однією рукою від плеча на місці і в русі після подвійного кроку. Кидки в корзину після ведення. Домашнє завдання: ведення м’яча на місці.

35

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Вплив шкідливих звичок на здоров'я спортсмена. Загальнорозвиваючі вправи зі скакалками. Кидки в корзину з місця з боку від щита з відстані 1,5 м двома руками від грудей (дівчата), однією рукою від плеча (хлопці). Домашнє завдання: імітація кидка в корзину

36

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.Передача м’яча двома руками від грудей і однією рукою від плеча в стіну з відстані 3 м. Ігри, естафети на закріплення техніки виконання вивчених елементів гри у баскетбол. Підсумок по темі

Домашнє завдання: фізичне самовдосконалення.

37

Гімгастика. Інструктаж з бж № . Теорія Ф.В. ЗРВ.Стройові вправи. Повороти праворуч, ліворуч, кругом. Силові вправи. Рухливі ігри. Домашнє завдання: комплекс вправ ранкової гімнастики.

38

Гімнастика. Інструктаж з бж№ Теорія Ф.В. ЗРВ..Стройові вправи. Розвиток гімнастики в Укрїні. Видатні гімнасти. Танцювальні вправи. Домашнє завдання: повороти на місці.

39

Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Комплекси вправ для колового тренування. Акробатика: перекиди вперед., спиною вперед. Домашнє завдання: стрибки на місці.

40

Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Руховий режим учнів. Навчання техніці виконання 2 приставних кроки. Крок вперед у стійку ноги нарізно. Домашнє завдання: біг з високим підніманням колін.

41

Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Правильне питання школярів. Навчання техніці виконаннялазіння по канату у три прийоми. Домашнє завдання: серія стрибків через скакалку

42

Гімнастика . Інструктаж з бж № Загальнорозвиваючі вправи з малими м’ячами. Вправи на розвиток гнучкості. Танцювальні кроки. Домашнє завдання: фізичне самовдосконалення.

43

Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Виконання базових кроків у поєднанні з рухами рук. Використання музичного супроводу під час виконання комплексу рухів. Домашнє завдання: скласти комплекс базових рухів під обрану музику.

44

Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Поєднання базових кроків з різноманітними рухами руками у комплекс вправ. Поєднання базових кроків з танцювальними кроками. Домашнє завдання: діставання в стрибку різних предметів.

45

Гімнастика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.Перешикування у колони. Закріплення вивчених рухів та комбінацій з використанням музики, предметів. Підсумковий урок за семестр.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 152

з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва

Вчитель фізичної культури

Старжинська Н.В


1 СЕМЕСТР 10 клас

1. Легка атлетика (12 г.)

2. Футбол (11г.)

3. Гімнастика (12 г.)

4. Баскетбол ( 11г.)

уроку


Завдання уроку


Дата


примітка

1

Легка атлетика. Первинний інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. «Загальна характеристика здорового способу життя». Види легкої атлетики. Організуючі вправи. Правила проведення змагань. Стрибки у довжину з місця.2

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Спеціальні бігові вправи. Техніка низького старту; стартовий розбіг (5 по 10 - 15 м). Біг 60м. Стрибки у довжину з місця. Силові вправи.3

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Легкоатлетичні види. Організуючі вправи. Низький старт, стартовий розбіг. Повторний біг 4х30 м. Ознайомлення з технікою стрибка у довжину «зігнувши ноги».4

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Види порушень постави та їх профілактика. Спеціальні бігові і стрибкові вправи. Повільний біг до 1000 м. Стрибок у довжину з розбігу5

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Самоконтроль під час занять фізичними вправами. Організуючі вправи: повороти на місці, перешикування. Біг 60 м. Стрибки у довжину з розбігу: розбіг і відштовхування. Підтягування.6

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. «Олімпійський принцип Fair Play». Організуючі вправи: повторення попередніх уроків. Загальнорозвиваючі вправи. Повторний біг 2х60 м. Стрибок у довжину з розбігу.7

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Профілактика плоскостопості. Організуючі вправи: повторення. Загальнорозвиваючі вправи. Біг 30, 60 м з максимальною швидкістю (техніка бігу).8

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Легкоатлетичні види. Біг з різних вихідних положень. Метання малого мяча на дальність. Силові вправи.9

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Правила гігієни та санітарії під час занять фізичною культурою. Спеціалні вправи метальника. Метання малого м’яча на дальність з місця.10

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Стройові вправи. Правила змагань зі стрибків у довжину з місця. Повільний біг 1000м. Силові вправи.11

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Повільний біг до 1000м. Стрибки на скакалці за 1-хв. Вправи на гнучкість.12

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Вплив шкідливих звичок на здоров'я школяра.. Повторний біг 100м. Вправи для пресу. Стрибки на скакалці за 1-хв.13

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Режим дня та особиста гігієна учнів. Пересування з м ячем.удари по м ячу. Вправи для розвитку спритності. Навчальна гра.14

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ . Правила гри у футбол. Удари середньою та внутрішньою частинами підйому по мячу, що котиться. Навчальна гра.15

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Видатні українськи футболісти та тренери. Пересування з володінням мяча. Зупинки мяча підошвою та внутрішньою частиною стопи. Навчальна гра.16

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Способи самоконтролю під час занять. Пересування з мячем. Удари по мячу в русі. Навчальна гра.17

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Вправи з елементами футболу. Техніка відбирання мяча спереду.жонглювання мячем ногою. Навчальна гра.18

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Спеціальні вправи футболіста. Вкидання мяча. Індивідуальні дії в нападі. «відкривання», «відволікання» суперника. Навчальна гра.19

Футбол. І нструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Історія розвитку українського футболу. Поєднання бігу та стрибків. «Ривок за м’ячем». Відбирання мяча,атакуючи суперника збоку.силові вправи.20

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Правила гри. Спеціальні вправи: поєднання бігу з стрибками, зупинками, поворотами. Удар внутрішньою стороною підйому по нерухомому мячу і мячу, що котиться. Зупинка м’яча внутрішньою стороною стопи і підошвою. Навчальна гра.21

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Розміри поля для гри, форма гравців. ведення м’яча середньою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому. Удари у площину воріт Навчальна гра..22

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Обов’язки гравців, покарання за порушення правил гри. Удари та зупинка м’яча вивченими способами на точність. Відбирання м’яча. Навчальна гра.23

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Поняття про вільний і штрафний удар. Шість передач м’яча з місця на точність одним із вивчених способів з відстані 7 м. Навчальна двостороння гра. Жонглювання м’ячем.24

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Загальнорозвиваючі вправи з просуванням. Відволікальні дії (фінти) в умовах виконання ігрових вправ. Індивідуальні дії в захисті: вибір позиції стосовно суперника. Навчальна гра.25

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Видатні футболісти України. Елементи гри воротаря: гра на виході, ловіння мєяча на виході. Організація нападу та захисту у грі 3 х 3.26

Гімнастика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ.27

Футбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Відволікальні дії (фінти) в умовах виконання ігрових вправ. Індивідуальні дії в захисті: вибір позиції стосовно суперника, протидія отриманню ним м’яча. Навчальна гра. Підсумок по темі Домашнє завдання: підготувати естафету з футбольним м’ячем.28

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Історія розвитку баскетболу. Спеціальні вправи для розвитку швидкості і спритності: прискорення з різних вихідних положень. Стійка баскетболіста, пересування в стійці, зупинки під час пересувань. Домашнє завдання: діставання в стрибку різних предметів.29

Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Правила гри. Способи пересування в стійці баскетболіста та зупинку стрибком і в два кроки. Передача двома руками від грудей, передача м’яча однією рукою від плеча на місці. Ведення м’яча на місці і в кроці. Домашнє завдання: зупинка стрибком і в два кроки.30


Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Спеціальні вправи для розвитку спритності: човниковий біг 4х9 м, стрибки з діставанням різних предметів. Подвійний крок після ведення. Ведення м’яча на місці і в русі правою і лівою рукою.

Домашнє завдання: стрибки через скакалку ( 3 х 10сек.)31


Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Профілактика травматизму. Ведення м’яча під час бігу в поєднанні з поворотами на місці. Виконання кидків в корзину з місця двома руками і однією рукою. Домашнє завдання: передача м’яча в стіну двома руками32


Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Прискорення на 5, 10 м з різних стартових положень; «ходьба-біг-раптова зупинка в два кроки за зоровим сигналом», багаторазові стрибки на одній нозі. Кидки в корзину з місця однією рукою від плеча з боку від щита. Домашнє завдання: зупинка в два кроки.33


Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Спеціальні вправи для розвитку спритності: «човниковий» біг 4х9 м. Стрибки з діставанням різних предметів. Подвійний крок після ведення. Домашнє завдання: стрибки через скакалку ( 3 х 10сек.)34


Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Передача м’яча двома руками від грудей і однією рукою від плеча на місці і в русі після подвійного кроку. Кидки в корзину після ведення. Домашнє завдання: ведення м’яча на місці.35


Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Вплив шкідливих звичок на здоров'я спортсмена. Загальнорозвиваючі вправи зі скакалками. Кидки в корзину з місця з боку від щита з відстані 1,5 м двома руками від грудей (дівчата), однією рукою від плеча (хлопці). Домашнє завдання: імітація кидка в корзину36


Баскетбол. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Передача м’яча двома руками від грудей і однією рукою від плеча в стіну з відстані 3 м. Ігри, естафети на закріплення техніки виконання вивчених елементів гри у баскетбол. Підсумок по темі

Домашнє завдання: фізичне самовдосконалення.37


Гімгастика. Інструктаж з бж № . Теорія Ф.В. ЗРВ. Стройові вправи. Повороти праворуч, ліворуч, кругом. Силові вправи. Рухливі ігри. Домашнє завдання: комплекс вправ ранкової гімнастики.38


Гімнастика. Інструктаж з бж№ Теорія Ф.В. ЗРВ..Стройові вправи. Розвиток гімнастики в Укрїні. Видатні гімнасти. Танцювальні вправи. Домашнє завдання: повороти на місці.39


Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Комплекси вправ для колового тренування. Акробатика: перекиди вперед., спиною вперед. Домашнє завдання: стрибки на місці.40


Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Руховий режим учнів. Навчання техніці виконання 2 приставних кроки. Крок вперед у стійку ноги нарізно. Домашнє завдання: біг з високим підніманням колін.41


Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Правильне питання школярів. Навчання техніці виконаннялазіння по канату у три прийоми. Домашнє завдання: серія стрибків через скакалку42


Гімнастика . Інструктаж з бж № Загальнорозвиваючі вправи з малими м’ячами. Вправи на розвиток гнучкості. Танцювальні кроки. Домашнє завдання: фізичне самовдосконалення.43


Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Виконання базових кроків у поєднанні з рухами рук. Використання музичного супроводу під час виконання комплексу рухів. Домашнє завдання: скласти комплекс базових рухів під обрану музику.44


Гімнастика . Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Поєднання базових кроків з різноманітними рухами руками у комплекс вправ. Поєднання базових кроків з танцювальними кроками. Домашнє завдання: діставання в стрибку різних предметів.45


Гімнастика. Інструктаж з бж № Теорія Ф.В. ЗРВ. Перешикування у колони. Закріплення вивчених рухів та комбінацій з використанням музики, предметів. Підсумковий урок за семестр.
ІІ СЕМЕСТР 10 клас

1. Настільний теніс (10 г.)

2. Гімнастика (10 г.)

3. Баскетбол (10 г.)

4. Волейбол (10 г.)

5. Футбол (10 г.)

6. Легка атлетика (10 г.)


№ уроку


Завдання уроку


Дата


примітка

46


Настільний теніс. Інструктаж з бж № Ходьба боком і спиною вперед. Стрибки з місця у довжину. Ігрова початкова стійка тенісиста. Способи тримання ракетки. Домашнє завдання: комплекс вправ ранкової гімнастики.47


Настільний теніс. Інструктаж з бж № Історія розвитку настільного тенісу в світі. Ходьба на зігнутих і напівзігнутих ногах («гусячий крок»). Обертальні рухи кистю (повільні). Закріплення способів тримання ракетки. Домашнє завдання: повороти на місці.48


Настільний теніс. Інструктаж з бж № Робота над розвитком м’язів спини. Біг із швидким нахльостуванням гомілки, по ламаній лінії, з оббіганням дистанції предметів. Домашнє завдання: стрибки на місці з діставанням колінами грудей.49


Настільний теніс. Інструктаж з бж № Загально розвиваючі вправи зі скакалкою. Біг зі зміною напряму за свистком. Присідання пружинисті з подальшими максимально швидкими випрямленнями. Домашнє завдання: правильне тримання ракетки50


Настільний теніс. Інструктаж з бж № Загальна характеристика інвентарю для гри в настільний теніс. імітація ударів і подач з ракеткою і без (у різному та заданому темпі, перед дзеркалом). Домашнє завдання: вистрибування.51


Настільний теніс. Інструктаж з бж № Руховий режим учнів. Стрибки багатократні поштовхом однієї і двома ногами, з положення глибокого присіду Підтягування. Жонглювання м’ячем для настільного тенісу відкритою та закритою сторонами ракетки на місці Домашнє завдання: стрибки зі скакалкою52


Настільний теніс. Інструктаж з бж № Приставні та схресні кроки. Імітація ударів і подач з ракеткою і без. Пересування у парі та в 3-метровій зоні. Стрибки зі скакалкою. Домашнє завдання: комплекс вправ ранкової гімнастики.53


Настільний теніс. Інструктаж з бж № Способи переміщення. Жонглювання м’ячем відкритою та закритою сторонами ракетки на місці та в русі Домашнє завдання: комплекс вправ ранкової гімнастики з предметами.54

Настільний теніс. Інструктаж з бж № Поштовховий удар з партнером; подачу та прийом подачі. Виконання подачі та прийому м’яча. «Перенесення м’ячів». Домашнє завдання: швидкі стрибки на одній нозі.55

Настільний теніс. Інструктаж з бж № «Дзеркало» - правила переміщення. Навчальна гра «Один проти трьох». Різновиди подач, та прийому м’яча. Підсумок по темі. Домашнє завдання: присідання на одній нозі.56

Гімнастика. Інструктаж з бж № Фізична культура і спорт як дієвий засіб підготовки. Шикування, перешикування. Загальнорозвиваючі вправи з предметами. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Домашнє завдання: комплекс вправ ранкової гімнастики.57

Гімнастика. Інструктаж з бж № Акробатичні вправи. Вправи для зміцнення м’язів рук та ніг. Нахили тулуба вперед із положення сидячи. Стрибки у довжину з місця. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Домашнє завдання: повороти на місці.58

Гімнастика. Інструктаж з бж № Робота над розвитком м’язів спини. Нахили тулуба вперед із положення лежачи. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Стрибки у висоту з розбігу. Елементи акробатики. Домашнє завдання: стрибки на місці з діставанням колінами грудей.59

Гімнастика. Інструктаж з бж № Загальнорозвиваючі вправи зі скакалкою. Стрибки у присіді. Комплекс вправ для запобігання розвитку плоскостопості. Танцювальні комбінації на 32 такти. Домашнє завдання: комплекс вправ для формування правильної постави.60

Гімнастика. Інструктаж з бж № Загальнорозвиваючі вправи на місті та з перешикуванням. Випади у сторону, вперед, назад. Танцювальні кроки. Присідання на одній нозі. Вправа «Міст» з переходом у «напівшпагат». Домашнє завдання: вистрибування.61

Гімнастика. Інструктаж з бж № Підтягування. Стрибки зі скакалкою (вперед, назад. подвійний). Вправи на розвиток гнучкості. Вправи на розтягування. Перекиди назад-вперед, стійка на лопатках. Домашнє завдання: стрибки зі скакалкою (вперед-назад).62

Гімнастика. Інструктаж з бж № Акробатичні вправи. Танцювальні вправи. Елементи українського народного танцю. Поєднання танцювальних вправ з гімнастичними вправами. Стрибки зі скакалкою. Домашнє завдання: комплекс вправ ранкової гімнастики.63

Гімнастика. Інструктаж з бж № Комбінація елементів художньої гімнастики з різними предметами. Підтягування на перекладині (хлопці), у висі лежачи (дівчата). Виконання шпагатів, напівшпагатів. Домашнє завдання: стрибки через скакалку (3 х 30сек - по 60 стрибків)64

Гімнастика. Інструктаж з бж № Ритмічна гімнастика. Танцювальні кроки (галоп, полька). Елементи українського народного танцю. Вправи на формування правильної постави. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи.

Домашнє завдання: діставання в стрибку різних предметів.65

Гімнастика. Інструктаж з бж № Загальнорозвиваючі вправи зі скакалкою. Комплекс вправ на вдосконалення статури. Перешикування з просуванням вперед, по колу. Акробатичні зв’язки. Стрибки зі скакалкою. Підсумок по темі.

Домашнє завдання: комплекс вправ ранкової гімнастики з предметами.66

Баскетбол. Інструктаж з бж №1 Історія розвитку баскетболу. Прискорення з різних вихідних положень. Передачі і ловіння м’яча двома руками від грудей. Домашнє завдання: імітація передачі м’яча двома руками від грудей.67

Баскетбол. Інструктаж з бж № Правила гри. Способи пересування в стійці баскетболіста та зупинку стрибком і в два кроки. Передача двома руками від грудей, передача м’яча однією рукою від плеча на місці. Ведення м’яча на місці і в кроці. Домашнє завдання: зупинка стрибком і в два кроки.68

Баскетбол. Інструктаж з бж № Основні поняття про техніку гри. Ведення м’яча під час бігу в поєднанні з поворотами на місці. Виконання кидків в корзину з місця двома руками від грудей (дівчата) і однією рукою від плеча(хлопці). Домашнє завдання: передача м’яча в стіну двома руками69


Баскетбол. Інструктаж з бж № Поєднання технічних прийомів гри із способами пересувань. Кидки в корзину двома руками від грудей і однією рукою від плеча. Ведення м’яча на місці без зорового контролю. Домашнє завдання: діставання в стрибку різних предметів.70


Баскетбол. Інструктаж з бж № Техніка виконання кидка в корзину з подвійного кроку після ведення. Виконання ведення м’яча в швидкому темпі з об введенням перешкод. Естафети із застосуванням вивчених технічних прийомів гри. Домашнє завдання: імітація кидка в корзину з подвійного кроку.71


Баскетбол. Інструктаж з бж № Спеціальні вправи для розвитку спритності: човниковий біг 4х5 м, стрибки з діставанням різних предметів. Подвійний крок після ведення. Ведення м’яча на місці і в русі правою і лівою рукою.

Домашнє завдання: стрибки через скакалку ( 3 х 10сек.)72


Баскетбол. Інструктаж з бж № Профілактика травматизму. Спеціальні вправи для розвитку швидкісно-силових якостей: біг в чергуванні з стрибками, прискорення за зоровими сигналом і раптовою зупинкою і поворотом. Домашнє завдання: Багатоскоки (12 стрибків).73


Баскетбол. Інструктаж з бж Прискорення на 5, 10 м з різних стартових положень; «ходьба-біг-раптова зупинка в два кроки за зоровим сигналом», багаторазові стрибки на одній нозі. Кидки в корзину з місця однією рукою від плеча з боку від щита. Домашнє завдання: зупинка в два кроки.74


Баскетбол. Інструктаж з бж№ Спеціальні вправи для розвитку спритності: човниковий біг 4х9 м, стрибки з діставанням різних предметів. Подвійний крок після ведення. Ведення м’яча на місці і в русі правою і лівою рукою.

Домашнє завдання: підготувати естафети з баскетбольними м’ячами.75


Баскетбол. Інструктаж з бж № Передача м’яча двома руками від грудей і однією рукою від плеча в стіну з відстані 3 м. Ігри, естафети на закріплення техніки виконання вивчених елементів гри у баскетбол. Підсумок по темі

Домашнє завдання: правила рухливих ігор з м’ячами.76


Волейбол. Інструктаж з бж № Історія українського волейболу. Стійка волейболіста; пересування в стійці волейболіста приставними кроками вправо, вліво, вперед, назад. Передача м’яча зверху двома руками над собою. Домашнє завдання: швидкі стрибки на одній нозі.77


Волейбол. Інструктаж з бж № Загальна характеристика гри у волейбол (правила гри). Передача м’яча двома руками зверху над собою з власного накидування на місці. Ігри, естафети на закріплення техніки передач, розвитку рухових якостей. Домашнє завдання: присідання на одній нозі.78


Волейбол. Інструктаж з бж № Спеціальні вправи для розвитку швидкості і спритності: прискорення за зоровим сигналом, прискорення з різкою зміною напрямку і раптовими зупинками. Пересування в стійці волейболіста. Домашнє завдання: підтягування у висі.79


Волейбол. Інструктаж з бж № Особиста гігієна учня. Передача м’яча двома руками зверху над собою з власного накидування; двома руками зверху від стіни. Навчальна гра за спрощеними правилами Домашнє завдання: піднімання тулуба з положення лежачи на спині.80


Волейбол. Інструктаж з бж № Передача м’яча двома руками зверху від стіни. Багаторазові передачі м’яча в парах, трійках, по колу. Прийом м’яча знизу від партнера. Домашнє завдання: імітація прийому м’яча знизу над собою.81


Волейбол. Інструктаж з бж № Правильний режим харчування. Спеціальні вправи для розвитку швидкості і спритності: біг до набивних м’ячів (фішки) почергово з центра майданчика. Прийом м’яча знизу обома руками над собою. Домашнє завдання: вивчити комплекс вправ ранкової гімнастики з м’ячами.82


Волейбол. Інструктаж з бж № Спеціальні вправи для розвитку швидкості і спритності: біг «ялинкою» на одній стороні волейбольного майданчика. Передача м’яча двома руками зверху в парах. Прийом м’яча двома руками знизу від напарника. Домашнє завдання: правила гри «Малюкбол»83

Волейбол. Інструктаж з бж № Правила гри. Комплекс вправ для формування правильної постави. Передача м’яча двома руками зверху над собою на місці. Прийом м’яча знизу з накидування партнера. Домашнє завдання: закріпити правила страхування гравців.84

Волейбол. Інструктаж з бж № Правила проведення самостійних занять фізичними вправами. Передача м’яча обома руками зверху над собою на місці. Прийом м’яча знизу над собою. Естафети з елементами волейболу. Домашнє завдання: передача м’яча знизу над собою.85

Волейбол. Інструктаж з бж № Правила гри (рахунок, правила переходу, гра біля сітки, покарання гравців за порушення правил гри). Передача м’яча двома руками зверху на місці над собою, в парах. Гра «Малюкбол». Підсумок по темі.

Домашнє завдання: підтягування у висі з вису лежачи.86

Футбол. Інструктаж з бж № Відомі футболісти України. Загальнорозвиваючі вправи з м’ячами. Техніка ведення м’яча внутрішньою стороною підйому по прямій і з обведенням перешкод. Домашнє завдання: удар по мячу, що котиться зовнішньою стороною підйому.87

Футбол. Інструктаж з бж № «Човниковий» біг 4х9 м, біг з переходом на повільний біг - стрибки. Ведення м’яча з обведенням перешкод, із зміною напрямку руху і швидкості. Вкидання м’яча з-за бокової лінії з різних вихідних положень. Домашнє завдання: жонглювання м’ячем.88

Футбол. Інструктаж з бж № Спеціальні вправи для розвитку координації рухів: човниковий біг з раптовою зупинкою і поворотами різними способами, біг правим, лівим боком, спиною вперед. Удари по нерухомому м’ячу на точність вивченими способами. Домашнє завдання: жонглювання м’ячем. (10-15 раз)89

Футбол. Інструктаж з бж № Олімпійські ігри у стародавній Греції. Удари по мячу на точність з відстані 7 м вивченими способами. Вкидання м’яча з різних вихідних положень. Відбирання м’яча у широкому випаді. Домашнє завдання: присідання на одній нозі.90

Футбол. Інструктаж з бж № Особиста гігієна учня. Обманні рухи (фінти) – «ударом», «зупинкою». Удари по мячу головою в стрибку. Ведення м’яча із зміною напрямку і швидкості руху. Домашнє завдання: обманні рухи «ударом ногою», зупинкою.91

Футбол. Інструктаж з бж № Способи самоконтролю під час занять. Удари по воротах на точність вивченими способами з 7м. Закріплення виконання обманних рухів. Вкидання м’яча з-за бокової лінії на дальність і точність. Домашнє завдання: жонглювання м’ячем.92

Футбол. Інструктаж з бж № Удари по нерухомому мячу на точність вивченими способами. Повторити ведення м’яча вивченими способами з наступним у даром по воротах. Навчальна двостороння гра. Домашнє завдання: приготувати естафети з елементами футболу.93

Футбол. Інструктаж з бж № Удар по м’ячу зовнішньою стороною підйому на місці і в русі. Ведення м’яча вивченими способами з обведенням перешкод і наступною передачею або ударом по воротах. Домашнє завдання: повторити різновиди ударів по м’ячу.94

Футбол. Інструктаж з бж № Видатні футболісти України. Удар зовнішньою стороною підйому по мячу, що котиться. Ведення м’яча по прямій збільшуючи швидкість. Жонглювання м’ячем. Домашнє завдання: жонглювання м’ячем.95

Футбол. Інструктаж з бж № Передачі м’яча на точність з місця вивченими способами. Ведення м’яча з наступним ударом по воротах. Індивідуальні і групові дії в нападі і захисті. Підсумок по темі. Домашнє завдання: підготувати доповідь про різні види спорту (за вибором учнів).96

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Види порушень постави та їх профілактика. Організуючі вправи: повороти на місці, розмикання уступами. Повторний біг 3х30м (біг по дистанції). Стрибок у довжину з розбігу (політ і приземлення). Домашнє завдання: стрибки через скакалку (10сек. 20-25разів).97

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Організуючі вправи - повороти на місці, перешикування. Спеціальні бігові і стрибкові вправи. Повторний біг 4х30м (фінішування). Повільний біг з рівномірною швидкістю 300м (хлопці) 200м (дівчата). Домашнє завдання: багаторазові стрибки.98

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Характеристика здорового способу життя. Організуючі вправи – повторення попередніх уроків. Загальнорозвиваючі вправи з перешикуванням у коло. Повторний біг 2х60 м. Домашнє завдання: приготувати доповідь «Місце легкої атлетики в Олімпійських іграх»99

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Організуючі вправи. Біг 30 м з максимальною швидкістю (техніка бігу). Стрибок у довжину з місця. Повільний біг 800 м (хлопчики), 400 м (дівчата). Домашнє завдання: біг з високим підніманням колін.100

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Організуючі вправи. Біг 60 м з середньою швидкістю. Стрибок у довжину з розбігу на техніку виконання. Повільний біг з рівномірною швидкістю 1000 м. Домашнє завдання: стрибок через скакалку на місці та з просуванням.101

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Вистрибування вгору з упору присівши; стрибки на одній і обох ногах з просуванням вперед. Повторний біг 4х30 м (хлопчики) 3х30 м (дівчата). Метання м’ячика « з-за спини через плече» з місця і розбігу з трьох кроків. Домашнє завдання: стрибки через скакалку (3 х 30сек –по 60 стрибків)102

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Стрибки на одній і обох ногах з подоланням перешкод (гімнастична лава, набивні м’ячі); прискорення на 10, 15 м. Біг 30 м, 60 м. Стрибок і висоту способом «переступання». Домашнє завдання: багаторазові стрибки на відштовхуючій нозі. (3 х 15 стрибків).103

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Профілактика травматизму. Стрибок у висоту. Метання м’ячика з місця і розбігу. Техніка метання з розбігу з трьох кроків. Біг без врахування часу. Домашнє завдання: імітація метання з трьох кроків.104

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Біг з різних вихідних положень, вистрибування вгору з упору присівши; стрибки на одній і обох ногах з просуванням вперед. Метання м’ячика на дальність. Естафети.

Домашнє завдання: стрибки вгору з присіду.105

Легка атлетика. Інструктаж з бж № Загальнорозвиваючі вправи і спеціальні вправи для розвитку швидкісно-силових якостей. Стрибок у довжину з місця. Стрибок у висоту на результат. Метання на дальність. Естафети. Підсумковий урок за рік.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.