Платна розробка

Іван Карпенко-Карий "Сто тисяч". Театр корифеїв. 8 клас. Тест (Word)

Вміст матеріалу: показано 3 з 7 сторінок

zip
Сто тисяч. КЛЮЧ.zip
40,2 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Тестова робота за творчістю театру корифеїв та за змістом твору Івана Карпенка-Карого "Сто тисяч".
допоможе перевірити, що діти засвоїли про творчість театру корифеїв, як орієнтуються за текстом твору та визначають художні засоби. Тест за скороченим варіантом твору у підручнику О.Авраменка. «Українська література» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів (с. 88 - 114).

Тестова робота складається із 22 запитання, більшість - із вибором однієї правильної відповіді, з вибором кількох правильних відповідей (1 питання), п'ять завдань - на встановлення відповідності.
Зверніть увагу: тестові питання із вибором однієї правильної відповіді оцінюються у 1 бал, а на встановлення відповідності - 3, 4 або 5 (у залежності від того, скільки у завданні може утворитися правильних відповідностей), питання, що мають кілька варіантів відповіді - теж оцінюються у 2-3 бали (у залежності від кількості правильних відповідей) тому у результаті за 22 завдання максимум можна набрати 45 балів, які переводяться у 12-бальну шкалу ( у цьому тесті отриману кількісти балів ділимо на 3.75, щоб отримати оцінку по 12-бальній шкалі) і тому не завжди кількість правильних питань = кількості набраних балів

КЛЮЧ ДО ТЕСТУ ДОДАЄТЬСЯ.

Зразки тестових питань:

03002d00-8269-584x785.png

03002cys-0371-574x753.png

Із подібних запитань згенеровано тести (у бібліотеці тестів)
Іван Карпенко-Карий "Сто тисяч". Театр корифеїв. 8 клас. ТЕСТ , якими можете скористатись, щоб швидко перевірити, як діти орієнтуються у темі "Театр корифеїв", чи плідно працювали із текстом твору "Сто тисяч" та визначають художні засоби:
https://vseosvita.ua/test/ivan-karpenko-karyi-sto-tysiach-teatr-koryfeiv-8-klas-test-533956.html

Рекомендуємо