"Хто Я?" є інтерактивною історичною грою для закріплення матеріалу 7 класу про персонажів київської русі. Гра може гратись всім класом, так і окремими групами учнів. Всередині буде темний квадрат що може викрити фото персонажа загадоного і розповіть першої особи знизу. Коли учні(або команди) відгадують, або коли пройшла хвилина. Ціль гри відгадати усіх загаданих персонажів. Матеріал використовує зоображення з вільної бібліотеки зоображень без ліцензування. Матеріал є частиною проєкту "Музей".































