Жила-була дівчинка Катруся. Одного разу вона гуляла в парку з мамою і побачила маленького песика. Песик сидів під кущиком, він був сумний і трішки тремтів від холоду. У нього не було будиночка, і він дуже хотів їсти.
— Мамо, подивись, який бідний песик! — сказала Катруся. — Давай йому допоможемо?


![Дидактична гра на автоматизацію звуку [с] "Осіння прогулянка з дівчинкою Катрусею"](https://fs06.vseosvita.ua/0601w1gj-c0ca-70x37.png)








