Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Інтерактивна презентація тренажер по темі "Perfekt" . Німецька мова

pptx

Німецька мова

Для кого: 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, Змішаний

04.01.2023

147

4

0

Опис методичного матеріалу:

Дана інтерактивна презентація- тренажер буде корисна як вчителям німецької мови для проведення очних чи дистанційних занять з учнями, так і самим школярам для повторення/ самоперевірки/ узагальнення вивченої граматичної теми "Минулий розмовний час - Perfekt". Вона не прив'язана до певного підручника, містить теоретичне пояснення, закріплення у вигляді різноманітних вправ, роботу над помилками, роботу на слух, опис за картинками. УСІ ВПРАВИ З САМОПЕРЕВІРКОЮ! Також вкінці є додаткові посилання для глибшого опрацювання теми: робота з піснями, вправи у learningapps та онлайн тести до теми. Ця презентація містить 50 слайдів, може бути диференційована до будь якого рівня вивчення мови (як для дітей - так і для дорослих).

Використані два аудіо файли до підручників "Beste Freunde " та "Klasse"

Вміст матеріалу: показано 10 з 50 сторінок

pptx
29,7 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.