Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекційна робота з учнями у яких виявлено затримку психічного розвитку – інтелектуальні труднощі
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Інтерактивна презентація до Дня пам’яті Героїв Крут.

pdf

Виховна робота

Для кого: 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

21.01.2023

202

6

0

Опис методичного матеріалу:

Пропоную інтерактивну презентацію до Дня пам’яті Героїв Крут, яка складається з 38 слайдів.

Презентація розроблена у форматі PDF.

Презентація містить: цікаву інформацію про подію, тематичні малюнки, QR-коди на відео, хвилину мовчання, багато іншого (слайди з позначкою курсора мають інтерактив).

Презентація буде НА КОРИСТЬ заступникам директорів з виховної роботи, методистам, класним керівникам, викладачам-предметникам та іншим педагогічним працівникам для проведення виховних годин або тематичних заходів, присвячених Дню пам’яті Героїв Крут.

Запрошую до групи “На користь сучасному педагогу” https://www.facebook.com/groups/491081416164758 . Тут Ви знайдете багато цікавих та корисних матеріалів для роботи сучасного педагога.


Вміст матеріалу: показано 8 з 38 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.